WIOSNA/LATO 2016

Zaczęty przez ziuta, 22 Lut 2016, 00:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

ziuta, swietnie wygladasz!! jak zawsze zresztą :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

ziuta, masz taką figure, ze po prostu wszystko na Tobie wyglada swietnie :D co, nie ukrywam, wzbudzą mą zazdrosc ;)  ja bym w tej tunice wygladała jak worek ziemniaków :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

wrobelek0403, dzięki, dzięki, ale - szczerze - to nie do końca tak jest... moja sylwetka też ma wiele ograniczeń, muszę mocno uważać na rzeczy, które wydłużają i wyszczuplają (co w powszechnej opinii jest pożądaną cechą ciucha ;)), na duże, jednolite płaszczyzny, na cięcia w nieodpowiednim miejscu, które zaburzają proporcje, np. wydłużają tułów, i wiele, wiele innych
no nie narzekam, ale na pewno nie jest tak, że mogę założyc wszystko i we wszystkim będę wyglądać dobrze, ale też prawda taka, że mało jest sylwetek, na których absolutnie wszystko wygląda ok, wiadomo ;) cała sztuka (i frajda!) w doborze tego, co podkreśli zalety, a ukryje wady i na szczęście wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie :D

golinda

Cytat: ziuta w 26 Lut 2016, 00:29:18cała sztuka (i frajda!) w doborze tego, co podkreśli zalety, a ukryje wady i na szczęście wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie :D

niby takie proste i oczywiste, a dookoła pełno dziewczyn w rurkach - może 1 na 30 może sobie na nie pozwolić ;)

ziuta

eee, ja tam wcale nie uważam, żeby to było takie proste i oczywiste, napisałam zresztą, że to sztuka! :D
jasne, że niektóre błędy są oczywiste i dają po oczach, ale chyba wszystkie mamy na koncie mniejsze i większe grzechy, ja na pewno ;)

aniak1211

Ja to mam problem z zakupami,nie potrafi sobie nic kupic sama bo wszystko wydaje mi sie worowate dla zgrabnych jak ziuta lasek:)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, te zakupy sama bym przygarnęła z mohito ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

kocoszal tez by Ci sie spodobal :D musze zrobic zdjecie, tylko sie wydobędę z dresów :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, kocoszale z założenia mi się podobają :D kocoszali i chust mam chyba z 40 sztuk :D i każda jest niezbędna ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

justynaaaa2

wrobelek0403, fajowa bluzka :) tylko mi ten drugi wzór kwiatowy bardziej się podoba
Ona ma gumkę na dole? Nie daje to wrażenia ciażowego?

wrobelek0403

ma gumke, ale wyglada zgrabnie. nawet na mnie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


magdalinska

Cytat: golinda w 26 Lut 2016, 08:20:28
niby takie proste i oczywiste, a dookoła pełno dziewczyn w rurkach - może 1 na 30 może sobie na nie pozwolić ;)
ja szukam dzinsów od 2 mcy i wszedzie rurki, a ja nie moge sobie pozwolic na rurki  :sciana:

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: magdalinska w 28 Lut 2016, 15:49:53a ja nie moge sobie pozwolic na rurki 
pfffffffff
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

calla

Cytat: magdalinska w 28 Lut 2016, 15:49:53
ja szukam dzinsów od 2 mcy i wszedzie rurki

Ja szukam już całą zimę.  Chciałabym zwykłe, proste nogawki. Rurki już mi się znudziły.
Aaa, i żeby jeszcze miały odpowiednią długość :D
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

ja kupiłam w zeszłym roku jeansy nie-rurki cross jeans. Nie jest to jakiś super marka, ale jeansy fajne, miekkie i wygodne :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

wrobelek0403, crossy nosiłam całe liceum. Uwielbiałam. Jedne jasne sprałam prawie do białego koloru :D
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

calla, ja kupowałam na studiach :) potem pare razy kupiłam w mexxie na wyprzedazy, swietne!! bardzo dobre jakościowo, tylko cena wyjsciowa przesadzona. W zeszłym roku nie było nic dla mnie przecenionego, wiec wrociłam do crossa.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Ostatnio kupilam w Big star :D
Bardzo fajna obsluga,pani przyniosla mi tyle spodni ze nie moglam sie zdecydowac,moj rozmiar i nogawki ktore nie musze skracac:)
Spodnie bardzo wygodne.

magdalinska

Wlasnie kilka ostatnich par kupilam w big star, teraz maja same rurki. Musze tego crossa poszukac

golinda

Cytat: calla w 28 Lut 2016, 17:28:51Chciałabym zwykłe, proste nogawki.

kupiłam w Pepe Jeans. Idealne!

ddu

ziuta, szałowo wyglądasz!!

ja tam lubię rurki. chyba jedyny rodzaj spodni, kt. lubię.
moja talia, waga szaleją, jestem teraz pod opieką endokrynologa, muszę odstawić tabletki na rzecz spirali itp, ale ostatnio wszystko zaniedbałam, bo nie miałam czasu. ma to ścisły związek z zakupami :D wszystkie spodnie leżą źle albo są dobre tylko na chwilę :D