Autor Wątek: WIOSNA/LATO 2016  (Przeczytany 23805 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Odp: WIOSNA/LATO 2016
« Odpowiedź #25 dnia: 25 Lut 2016, 17:25:22 »
Ekstra!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

« Odpowiedź #26 dnia: 25 Lut 2016, 17:42:04 »
ziuta, swietnie wygladasz!! jak zawsze zresztą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #27 dnia: 25 Lut 2016, 23:58:24 »
dzięki, dziewczyny!
wrobelek0403, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #28 dnia: 26 Lut 2016, 00:02:16 »
ziuta, masz taką figure, ze po prostu wszystko na Tobie wyglada swietnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj co, nie ukrywam, wzbudzą mą zazdrosc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ja bym w tej tunice wygladała jak worek ziemniaków Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #29 dnia: 26 Lut 2016, 00:29:18 »
wrobelek0403, dzięki, dzięki, ale - szczerze - to nie do końca tak jest... moja sylwetka też ma wiele ograniczeń, muszę mocno uważać na rzeczy, które wydłużają i wyszczuplają (co w powszechnej opinii jest pożądaną cechą ciucha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj), na duże, jednolite płaszczyzny, na cięcia w nieodpowiednim miejscu, które zaburzają proporcje, np. wydłużają tułów, i wiele, wiele innych
no nie narzekam, ale na pewno nie jest tak, że mogę założyc wszystko i we wszystkim będę wyglądać dobrze, ale też prawda taka, że mało jest sylwetek, na których absolutnie wszystko wygląda ok, wiadomo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj cała sztuka (i frajda!) w doborze tego, co podkreśli zalety, a ukryje wady i na szczęście wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 26 Lut 2016, 00:29:18 »

golinda

« Odpowiedź #30 dnia: 26 Lut 2016, 08:20:28 »
cała sztuka (i frajda!) w doborze tego, co podkreśli zalety, a ukryje wady i na szczęście wybór jest tak duży, że każdy znajdzie coś dla siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niby takie proste i oczywiste, a dookoła pełno dziewczyn w rurkach - może 1 na 30 może sobie na nie pozwolić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #31 dnia: 26 Lut 2016, 08:57:43 »
eee, ja tam wcale nie uważam, żeby to było takie proste i oczywiste, napisałam zresztą, że to sztuka! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
jasne, że niektóre błędy są oczywiste i dają po oczach, ale chyba wszystkie mamy na koncie mniejsze i większe grzechy, ja na pewno Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lut 2016, 18:27:42 »
Ja to mam problem z zakupami,nie potrafi sobie nic kupic sama bo wszystko wydaje mi sie worowate dla zgrabnych jak ziuta lasek:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

wrobelek0403

« Odpowiedź #33 dnia: 28 Lut 2016, 10:33:30 »
kupiłam sobie bluzke
torebke

prostą marynarke w kolorze zimnego beżu
i cudny koco-szal w TK MAxx, w szaro-liliową krate Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #34 dnia: 28 Lut 2016, 11:53:30 »
wrobelek0403, te zakupy sama bym przygarnęła z mohito Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #35 dnia: 28 Lut 2016, 11:56:51 »
kocoszal tez by Ci sie spodobal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze zrobic zdjecie, tylko sie wydobędę z dresów Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #36 dnia: 28 Lut 2016, 12:02:49 »
wrobelek0403, kocoszale z założenia mi się podobają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj kocoszali i chust mam chyba z 40 sztuk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i każda jest niezbędna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #37 dnia: 28 Lut 2016, 12:19:03 »
wrobelek0403, fajowa bluzka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko mi ten drugi wzór kwiatowy bardziej się podoba
Ona ma gumkę na dole? Nie daje to wrażenia ciażowego?
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

wrobelek0403

« Odpowiedź #38 dnia: 28 Lut 2016, 12:21:19 »
ma gumke, ale wyglada zgrabnie. nawet na mnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #39 dnia: 28 Lut 2016, 12:45:23 »
wrobelek0403, fajna ta bluzka, lubię takie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 28 Lut 2016, 12:45:23 »

magdalinska

« Odpowiedź #40 dnia: 28 Lut 2016, 15:49:53 »
niby takie proste i oczywiste, a dookoła pełno dziewczyn w rurkach - może 1 na 30 może sobie na nie pozwolić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja szukam dzinsów od 2 mcy i wszedzie rurki, a ja nie moge sobie pozwolic na rurki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #41 dnia: 28 Lut 2016, 15:55:37 »
a ja nie moge sobie pozwolic na rurki 
pfffffffff

calla

« Odpowiedź #42 dnia: 28 Lut 2016, 17:28:51 »
ja szukam dzinsów od 2 mcy i wszedzie rurki

Ja szukam już całą zimę.  Chciałabym zwykłe, proste nogawki. Rurki już mi się znudziły.
Aaa, i żeby jeszcze miały odpowiednią długość Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #43 dnia: 28 Lut 2016, 17:31:27 »
ja kupiłam w zeszłym roku jeansy nie-rurki cross jeans. Nie jest to jakiś super marka, ale jeansy fajne, miekkie i wygodne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #44 dnia: 28 Lut 2016, 17:44:16 »
wrobelek0403, crossy nosiłam całe liceum. Uwielbiałam. Jedne jasne sprałam prawie do białego koloru Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #45 dnia: 28 Lut 2016, 17:56:14 »
calla, ja kupowałam na studiach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj potem pare razy kupiłam w mexxie na wyprzedazy, swietne!! bardzo dobre jakościowo, tylko cena wyjsciowa przesadzona. W zeszłym roku nie było nic dla mnie przecenionego, wiec wrociłam do crossa.

aniak1211

« Odpowiedź #46 dnia: 28 Lut 2016, 18:14:06 »
Ostatnio kupilam w Big star Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Bardzo fajna obsluga,pani przyniosla mi tyle spodni ze nie moglam sie zdecydowac,moj rozmiar i nogawki ktore nie musze skracac:)
Spodnie bardzo wygodne.

magdalinska

« Odpowiedź #47 dnia: 28 Lut 2016, 20:38:36 »
Wlasnie kilka ostatnich par kupilam w big star, teraz maja same rurki. Musze tego crossa poszukac

golinda

« Odpowiedź #48 dnia: 29 Lut 2016, 08:08:33 »
Chciałabym zwykłe, proste nogawki.

kupiłam w Pepe Jeans. Idealne!

ddu

« Odpowiedź #49 dnia: 29 Lut 2016, 21:18:44 »
ziuta, szałowo wyglądasz!!

ja tam lubię rurki. chyba jedyny rodzaj spodni, kt. lubię.
moja talia, waga szaleją, jestem teraz pod opieką endokrynologa, muszę odstawić tabletki na rzecz spirali itp, ale ostatnio wszystko zaniedbałam, bo nie miałam czasu. ma to ścisły związek z zakupami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystkie spodnie leżą źle albo są dobre tylko na chwilę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj