WIOSNA/LATO 2016

Zaczęty przez ziuta, 22 Lut 2016, 00:28:12

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

eee, te dziurki nie są fajne. szybko ci się znudzi


wrobelek0403

sama nie wiem, jakoś nie przepadam za takim pikowaniem.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

podoba mi się ta, kt. wstawiła Maya

te pozostałe - mam wrażenie, że gdyby NIE były ze skóry, nie zatrzymałabyś na nich oka ;) ich jedyną zaletą jest skóra?

(ps. dla mnie to też nie zaleta, mam kłopot ze skórami, futrami itp)

wrobelek0403

ddu, te co ja wstawiłam są z pseudoskóry :D

prócz tej dziurkowanej,


Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

no to tym bardziej, co w nich widzisz? ! :D

wrobelek0403

no fakt, zachwytu nie ma. Po prostu wciaz szukam.

chciałabym, zeby fasonowo była jak ta z Re, kolor jasnoszary lub pudrowy róz i zeby była mieciutka i do 500 zł lol wiem, wiem takie rzeczy tylko w erze lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

powodzenia :)

ps. a pakamera, shwrm itp?


wrobelek0403

ddu, patrzyłam, na shwrm jest dla mnie za drogo, a na pakamerze nie umiem szukac, wrzucam "kurtka skórzana" wyswietla się 5 kurtek i 50 innych ciuchów, bez sensu...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

też mam kłopot z szukaniem na pakamerze, dziwna ta wyszukiwarka

ze skórami nie pomogę, mam dwie - jedną dostałam, drugą kupiłam w lumpeksie i wiszą, bo dziwnie się w nich czuję ;)  (ale to - wiadomo - takie bardziej ramoneski niż elegantki :) )

golinda

Cytat: justynaaaa2 w 01 Kwi 2016, 09:31:22Fajna :)
Ja swoją pikowankę uwielbiam

ja mam dwie, ale jasna już bardzo znoszona
ta wydaje mi się dość porządna. hmm?


Chermelle

golinda, fajny ten płaszczyk, super kolor, jak u nich z rozmiarówką?

golinda

Cytat: Chermelle w 02 Kwi 2016, 15:31:04
golinda, fajny ten płaszczyk, super kolor, jak u nich z rozmiarówką?

34 kupiłam, ale w biuście jest dość ciasno
36 w biuście był bardziej dopasowany, ale plecy były za szerokie, rękaw szerszy i w talii tak ładnie nie leżał

dragonfly

Cytat: golinda w 02 Kwi 2016, 16:28:09
34 kupiłam, ale w biuście jest dość ciasno
36 w biuście był bardziej dopasowany, ale plecy były za szerokie, rękaw szerszy i w talii tak ładnie nie leżał

golinda, jezu, jaka szczupla jestes! Patrze na ta ich rozmiarowke, a rozmiar 38 ma talie 62 cm! To ile ma 34?

golinda

Cytat: dragonfly w 02 Kwi 2016, 16:33:53
golinda, jezu, jaka szczupla jestes! Patrze na ta ich rozmiarowke, a rozmiar 38 ma talie 62 cm! To ile ma 34?


eee, bezedura
właśnie gruba jestem, przytyłam i ważę ponad 57kg


golinda

taaaa, w największej pociążowej szczupłości miałam 66
ale teraz na pewno z 70, może ciut poniżej

muszę schuść do czerwca


inkageo

Imagine there is no hate

callja

Bbbb ładny płaszczyk!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

salsa

golinda bardzo ładny płaszcz
pokaz ta bluzkę na sobie, na modelce wygląda tak sobie, mierzyłam kilka rzeczy w mango ale tej nie widziałam

kupiłam w biegu te spodnie z miesiąc temu i na tym się skonczyły moje pracowe zakupy :P http://www.mohito.com/pl/pl/collection/all/spodnie-jeansy/oy192-95x/elegant-trousers



Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

callja

salsa, kuiłam dziś sobie szpilki podobne do tych noszonych przez mohitową modelkę ;)
JEDYNE na mnie pasowały :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /