Autor Wątek: Książki  (Przeczytany 11709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Książki
« dnia: 13 Sty 2016, 13:13:28 »
Do oddania, wysłania za koszty znaczka/przesyłki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

S. Meyer "Zmierzch" i cała saga - 4 tomy.
T. Canavan "Uczennica maga", "Misja ambasadora"
J. Stawirej "Masakra profana"
C.S. Lewis "Dopóki mamy twarze"
I. Falcones "Katedra w Barcelonie"
J. Navarro "Bractwo Świętego Całunu"

Ktoś coś? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

malutenka

Odp: Książki
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Sty 2016, 13:14:23 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystko mam
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 13 Sty 2016, 13:14:59 »
malutenka, no tak cos czułam w Twoim przypadku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Sty 2016, 13:33:53 »
a co jest fajne? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 13 Sty 2016, 13:38:25 »
Katedra jest fajna, taka opowiesc z historią w tle.

Misja ambasadora to w sumie kontynuacja Trylogii Magów, ale mnie juz troche znudziła, Bractwa nie pamietam, a Lewis mnie kompletnie nie wciągnął Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no, ale to kwestia osobniczna.
MAsakre dostalam od Inki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj najpierw mnie smieszyła, a potem zmeczyła, kiepski jezyk.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5 dnia: 13 Sty 2016, 13:42:40 »
wrobelek0403, to ja chce 3 ostatnie, dla jednej bez sensu się pakować w wysyłkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chcesz coś na wymianę?

szelma

« Odpowiedź #6 dnia: 13 Sty 2016, 13:43:42 »
Potwierdzam, że Katedra daje radę.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 13 Sty 2016, 13:45:55 »
zwierzatko_mojej_mamy, na razie nie chce. Mam troche ksiazek po swietach i próbuje ograniczac liczbe rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to szukam pudełka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Sty 2016, 19:15:00 »
zwierzątko mnie uprzedziła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Może coś jeszcze wyłowisz z półek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #9 dnia: 13 Sty 2016, 19:24:42 »
callja, mogę puścić dalej jak przeczytam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #10 dnia: 13 Sty 2016, 19:28:41 »
callja, na razie nic wiecej nie bedzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #11 dnia: 13 Sty 2016, 21:38:47 »
Ale Zmierzchów nikt nie chce? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #12 dnia: 13 Sty 2016, 21:40:18 »
malutenka, obawiam sie, ze zmierzchy już zmierzchły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no, ale mze komus wcisne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #13 dnia: 14 Sty 2016, 10:07:59 »
Ja się nad Zmierzchami łamię Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mam w domu czytelniczkę "wszystkiego" więc .....
Bądź taką kobietą, która poprawia koronę innej kobiecie, nie mówiąc światu, że się osunęła.

wrobelek0403

« Odpowiedź #14 dnia: 14 Sty 2016, 10:11:18 »
Kasia, no jakby co innego chętnego nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #15 dnia: 15 Sty 2016, 00:59:23 »
callja, mogę puścić dalej jak przeczytam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A chętnie skorzystam, jakby co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj