jestem w ciąży

Zaczęty przez sonatina, 07 Gru 2007, 20:05:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonatina

Poszłam dzisiaj kontrolnie do ginekologa, tak żeby jeszcze i on rzucił oko na moje wyniki hormonów. Od razu powiedział, że to ciąża :)
Oczywiście zaprzeczyłam bo byłam juz u dwóch ginekologówi żaden z nich ciąży nie stwierdził.
Tak więc wyjaśniło sie moje potworne samopoczucie od dwóch tygodni no i te okropne mdłośći. I pomyśleć , że jeszcze dwa tygodnie temu okropnie się bałam, że będzie mi ciężko zajść w ciążę:)
Najgorsze jest to , że brałam antybiotyki ( bo leczyłam anginę), robiłam zdjęcie rengenowskie zatok- wczoraj i dzisiaj wzięłam pierwszy zastrzyk. Naszczęście, że tylko jeden!!
Tak więc jestem w ciąży, w 7 tyg. Widziałam jak bije serduszko dzidzi :). Jestem szczęśliwa:))

vobi


mika

sonatina, gratuluje ale się cieszę !!!! czyli te wyniki badań o których ostatnio pisałaś byłty tym spowodowane
Jeny ale super!!!!!

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aniak1211

Gratiluje i witam w strefie ciezarowek :!:  :!:  :!:

Kata

sonatina super, gratuluję  :mrgreen:

chyba rzeczywiście coś jest w powietrzu bo nam się ciężarówki mnożą jak grzyby po deszczu :-) :-D
Pozdrawiam

Kata

ishka82

sonatina, gratuluję i trzymam kciuki, żeby te prochy i rentgen nie zaszkodziły dzidzi :)

[ Dodano: 07-12-2007, 20:28 ]
a Ty robiłaś test ciążowy jak się okres zatrzymał, czy z góry przyjęłaś że to nie ciążą? czy może test się pomylił?

riannka

sonatina
gratuluję!!!!!

Wirusik ciążowy poszedł w eter i bardzo dobrze oby tak dalej :mrgreen:

jusia

sonatinagratuluje :) to już nie epidemia, to się w pandemie może przekształcić :mrgreen:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

ishka82

CytujWirusik ciążowy poszedł w eter i bardzo dobrze oby tak dalej
A mnie dopaść nie chce :( Znów dostałam okres. Ale może następnym razem :) No i są plusy - będzie można na Święta się winka napić  :mrgreen:

sweedee

GRATULUJę I WITAMY W KLUBIE BRZUCHATEK!!! :mrgreen:
Cytat: "sonatina"Najgorsze jest to , że brałam antybiotyki ( bo leczyłam anginę), robiłam zdjęcie rengenowskie zatok- wczoraj i dzisiaj wzięłam pierwszy zastrzyk
Ja, nie wiedząc, że jestem w ciąży, w święta wielkanocne tak sie spiłam, że mi się film urwał... :oops:
Kurczę, ale sie cieszę!!! :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

panikarola

sonatina, ale super! no wiesz, sie zestresowalam jak pisalas o tych problemach hormonalnych,a tu jaka prosta przyczyna! a nie bralas ciazy pod uwage jako mozliwosci???
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

sonatina

Nie miałam pojęcia , że w ciąży jestem!! Przecież robiłam te wszystkie badania bo mi się okres zatrzymał. Testu ciążowego po raz pierwszy w życiu właśnie nie zrobiłam z góry wykluczając ciążę! Ba, myślałam nawet że będę mieć z tym problemy. A tu proszę:)
Szczeże mówiąc nie mam pojęcia jak to się stało biorąc pod uwagę datę zapłodnienia to miałam wtedy dni bezpłodne! Widocznie po odłożeniu tabletek coś tam się porzestawiało.
Dziękuję za gratulacje :)

sweedee

sonatina, to my mieliśmy skierowanie na badania nasienia, przekonani o bezpłodności, a już byłam w ciąży, nie wiedziawszy o tym!  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

vobi

sweedee, jak dlugo sie staraliscie zanim zdecydowaliscie sie na (niedoszle) badanie nasienia?

sweedee

Cytat: "vobi"sweedee, jak dlugo sie staraliscie zanim zdecydowaliscie sie na (niedoszle) badanie nasienia?
od października 2006, czyli pół roku, chociaż lekarz powiedział nam, że dopiero po ok. roku bezowocnych starań można podejrzewać ewentualną bezpłodność. Ale ja mam 31 lat, mąż 35 i uznaliśmy, że nie ma co z tym czekać, dlatego chcieliśmy iść na badanie wcześniej i wcześniej zacząć leczenie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

kamu2

Sonatina to super serdecznie Ci gratuluje :lol: Jesteś w tym samym tygodniu co ja na kiedy Ci wyznaczył termin.Ja dziś się dowiedziałam na 23.07 serduszko już biło.
Myśle że nie powinnaś martwić się na zapas.Antybiotyki w tak bardzo wczesnej ciąży chyba nie mogą zaszkodzić to się bardzo często zdarza kobietą  :roll:
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

vobi

sweedee, dzieki, wlasnie sie zastanawialam jaki okres "bezowocnych"  ;-) staran jest przyjmowany za podstawe do dodatkowych badan. Slyszalam wlasnie ze rok, ale ginka powiedziala mi ze jesli po pol roku sie nie uda to mam przyjsc i bedziemy "myslec". Ale moze to w zwiazku z naszym wiekiem - oboje mamy po 32 lata.


kamu2

VOBI mojej koleżance ostatnio lekarka powiedziała że ok 2 lata.No ale to chyba różnie jest. Myślą że lepeij zrobić takie badania wcześniej i wiedzieć co robić czy się leczyć czy nie.
Mój kuzyn z żoną starali się ok 4 lat oboje zdrowi.Szwagierki siostra też tak długo ale oni to już się leczyli itd.Nie można niczego na siłę.W końcu kupili sobie psa,odblokowali się i zaszła w ciąże.Ja się bałam że będę mieć problemy po tylu latach brania tabletek bo głupot się naczytałam na necie.A jak sobie zaplanowałam że się staramy to nawet miesiąc nie minął i się dowiedziałam że jestem w ciąży.
Życzę z całego serca wszystkim powodzenia w starankach.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

gioseppe

sonatina, to wspaniale :)
zycze dobrego samopoczucia i nieklopotliwej ciazy :)

[ Dodano: 07-12-2007, 21:52 ]
:mrgreen:
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

aniak1211

Po odstawieniu tabletek najszybciej sie zachodzi,ja ledwo odstawilam i sie udalo :mrgreen:

nerinea

Gratuluję  :!:  :mrgreen:  :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

i ja gratuluje:))) :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

mika

Brawurka też gratuluje!!! :mrgreen:

Cytat: "sweedee"onatina, to my mieliśmy skierowanie na badania nasienia, przekonani o bezpłodności,

Sweedee a od którego lekarza dostaliście skierowanie na badanie nasienia??