Bizuteria

Zaczęty przez siog, 07 Gru 2007, 14:23:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mayagaramond

Cytat: "beesok"Ale nie urodziłam się w Kuwejcie i nie śpię na petrodolarach ;-) !

Szkoda, juz myslalam, ze cos nam tu zasponsorujesz ;-)

A gdzie mieszkalas?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

ciesze sie ze watek "zyje" :-P

te z kruka kupie na 100 % zdecydowalam jeszce ten pierscionek mnie kreci strasznie...

mam kilka rzeczy z autorskich kolekcji Kruka i uwielbiam je i wszyscy w Irl pytaja skad je mam, m.in. moje zlote kolczyki slubne z kwarcem dymnym.
niestety nie potrafie zrobic porzadnych zdjec bizuterii:(
od meza dostalam przepiekne zlote wiszace kolczyki z oszlifowanym ciemnym ametystem (jako kropla)
od tesciowej mam naszyjnik z hematytow spleciony jako "apaszka" jest niesamowity.

mam piekne srebro z autorskie kolekcji kupiona w Irl, masywna bransolete, kolczyki i masywna broszke...

zgadzam sie z Beesok ze w Pl mozna swietnie obkupic sie w ciekawa porzadna bizuterie ale diamenty i kamienie szlachetne to juz nie. zloto (18 karat, 22 k ,24 k tez lepiej kupowac na zachodzie)

beesok

Cytat: "mayagaramond"
Cytat: "beesok"Ale nie urodziłam się w Kuwejcie i nie śpię na petrodolarach ;-) !

Szkoda, juz myslalam, ze cos nam tu zasponsorujesz ;-)

he he he alez bardzo chetnie - poki co stawiam piwa wirtualne :)
A gdzie mieszkalas?

glownie w Emiratach ;) to ta sama bajka co Kuwejt ale moze troche lepsza ;)

[ Dodano: 07-12-2007, 21:47 ]
Siog musze Ci maila wyslac z updatem ale dopiero jak sie odkopie :)

siog

Cytat: "beesok"

[ Dodano: 07-12-2007, 21:47 ]
Siog musze Ci maila wyslac z updatem ale dopiero jak sie odkopie :)

poczekam :->  ale ciekawa jestem bardzo :mrgreen:

abkasia

wiecie co dziewczyny, moja siostra robi bizuterie na zamowienie, bardzo ladna, mozna sobie samemu zaprojektowac,
oto jej stronka:
http://www.bizuteria-karolina.cba.pl/pages/PICT3983.htm

mayagaramond

Cytat: "beesok"glownie w Emiratach ;) to ta sama bajka co Kuwejt ale moze troche lepsza ;)

Fajnie! Kiedys firma dla ktorej pracowalam na targach pytala, czy nie bylabym zainteresowana praca w Emiratach, no nie bylam. Nawet o tym za duzo nie myslalam, bo wreszcie chcialam prace blizej mojego faceta, a nie zmiana 500 km na 5000.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

siog

Cytat: "mayagaramond"
Cytat: "beesok"glownie w Emiratach ;) to ta sama bajka co Kuwejt ale moze troche lepsza ;)

Fajnie! Kiedys firma dla ktorej pracowalam na targach pytala, czy nie bylabym zainteresowana praca w Emiratach, no nie bylam. Nawet o tym za duzo nie myslalam, bo wreszcie chcialam prace blizej mojego faceta, a nie zmiana 500 km na 5000.


a teraz? ja bardzo chcialabym Emiraty ale maz nie:( bo wie ze moglabym tam oszalec z zakupami :lol:  :mrgreen:

[ Dodano: 07-12-2007, 23:16 ]
Beesok dzieki za piwko habibti:)

doradz dziewczynie na FM sklepy w Lodynie (szuka sukienki na bal)

gdziezby

Z rzeczy obecnie osiągalnych podoba mi sie jeszcze pierscionek z szafirem i perelkami:
http://www.cogdziezaile.pl/obrazki/yes_kolekcja.jpg
i:
http://j.luxlux.pl/l1787/7e4a15570013fece46fc06cf/213854.jpg
http://j.luxlux.pl/l1231/5ee05c4f0028f03547508759/225745.jpg
http://j.luxlux.pl/l1631/140889ee0001cedd46f6a2b5/193029.jpg
Po głowie chodza mi tez prawdziwe korale (duze kule)
Nie lubie kompletow, chyba, ze bardzo delikatne...
Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

siog

Cytat: "gdziezby"Z rzeczy obecnie osiągalnych podoba mi sie jeszcze pierscionek z szafirem i perelkami:
http://www.cogdziezaile.pl/obrazki/yes_kolekcja.jpg
i:
http://j.luxlux.pl/l1787/7e4a15570013fece46fc06cf/213854.jpg
http://j.luxlux.pl/l1231/5ee05c4f0028f03547508759/225745.jpg
http://j.luxlux.pl/l1631/140889ee0001cedd46f6a2b5/193029.jpg
Po głowie chodza mi tez prawdziwe korale (duze kule)
Nie lubie kompletow, chyba, ze bardzo delikatne...

Gdziezby ten z szafirami jest bardzo ladny. moj pierscionek zar jest z szafirem.
Bransoletka tez sliczna.

poluje teraz na jakas ciekawa broszke

beesok

a teraz? ja bardzo chcialabym Emiraty ale maz nie:( bo wie ze moglabym tam oszalec z zakupami :lol:  :mrgreen:

Wiecei co? Nie polecilabym nikomu Emiratow :) na wypad na wakacje jak juz naprawde nie masz gdzie jechac to jeszcze ale mieszkac tam.....
Mieszkalam w tym kraju z przerwami ponad 15 lat i szczerze mowiac wole Londyn :)
Co do zakupow - owszem, mozna tam sie kupic fajne - zloto, szale z kaszmiru i inne ciekawe rzeczy ale zakupy typu brands i designers nie polecam: modele sa z przed kilku sezonow i ceny takie same jak w Europie jak nie drozsze. Ten caly Dubai Shopping Festival to wielki marketingowy scam :) Jak juz jechac na zakupy to do Nowego Yorku :)
Do Dubai jezdze bo mam tam rodzine i przyjaciol no i pewne specyficzne zakupy chce zrobic (typu haft na suknie slubna :) ale generalnie nie nastawiam sie na lazenie po sklepach.
Z drugie strony tam nie wiele mozna robic oprocz lazenia po mallach i hotelach wiec pewnie karta kredytowa pomacham :) chocby z nudow  :-P  he he he szczegolnie z na Swieta, jak wszedzie, zreszta sa tam przeceny :)

Siog a w Massimo Dutti w Dubaju to juz mnie znali i Pani mi odkalada ciuchy po normalnej cenie a kazala przyjsc za tydzien zeby mi wbic "przeceniona" cene :) a w Saks targowalam sie o buty i Pan mi opuscil 15% bo "ja nie mam czasu czekac na przecene za miesiac" i to sie nazywa customer service :)
Buty louboutina (modele stare) lezaly tam za 350 zl i nikt ich nie chcial :) a to bylo jeszcze przed oglono swiatowa histeria na punkcie czerwonych podeszw :)


No to zajrze na FM chociaz ja na bale nie chodze :)

[ Dodano: 09-12-2007, 12:55 ]
Ta jest cudna!
http://j.luxlux.pl/l1631/...a2b5/193029.jpg


Ja tez nie lubie kompletow :)

golinda

ciekawe, kiedy zacznie się pokazywanie majtek i rajstop...

mayagaramond

Cytat: "golinda"ciekawe, kiedy zacznie się pokazywanie majtek i rajstop...

no to zaczynam
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

mayagaramond, jaki masz zgrabny brzuszek!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

siog

Cytat: "golinda"ciekawe, kiedy zacznie się pokazywanie majtek i rajstop...

hmm...do czego sluzy ten komentarz w tym watku?????

na tym forum juz po pokazaniu dzieci, ich dat urodzin i opisywaniu samochodow itd itp pokazanie linkow z bizuteria naprawde nie powinno juz robic wrazenia...

beesok

Cytat: "siog"
Cytat: "golinda"ciekawe, kiedy zacznie się pokazywanie majtek i rajstop...

hmm...do czego sluzy ten komentarz w tym watku?????

na tym forum juz po pokazaniu dzieci, ich dat urodzin i opisywaniu samochodow itd itp pokazanie linkow z bizuteria naprawde nie powinno juz robic wrazenia...


...... i mam nadzieje, ze do majtek nie dojdzie :-P te zachowajmy moze mezom (obecnym i przyszlym)  :lol:

mayagaramond

Cytat: "beesok"siog napisał/a:   
golinda napisał/a:   
ciekawe, kiedy zacznie się pokazywanie majtek i rajstop...   


hmm...do czego sluzy ten komentarz w tym watku?????

na tym forum juz po pokazaniu dzieci, ich dat urodzin i opisywaniu samochodow itd itp pokazanie linkow z bizuteria naprawde nie powinno juz robic wrazenia...   


...... i mam nadzieje, ze do majtek nie dojdzie :-P te zachowajmy moze mezom (obecnym i przyszlym) :lol:


no ja juz swoje wstawilam ;-)  :-D  :-D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magdalinska

mayagaramond,   :mrgreen:   sa cudowne   :mrgreen:

Cytat: "siog"golinda napisał/a:
ciekawe, kiedy zacznie się pokazywanie majtek i rajstop...


hmm...do czego sluzy ten komentarz w tym watku?????

na tym forum juz po pokazaniu dzieci, ich dat urodzin i opisywaniu samochodow itd itp pokazanie linkow z bizuteria naprawde nie powinno juz robic wrazenia...

tez nie wiem co jest zlego w watku o bizuterii...

ja zazwyczaj nie nosze, teraz to tylko obrączke:) czasami zaloze malutkie srebrne kolczyki z masa perłowa, mam tez jedna srebrna bronsoletke i jeden srebrny lancuszek:) za to moja mama... ma kilka pieknych srebrnych okazów :)
ostatnio mam tez zajawke na takie bronsoletki z perelek jak pokazała inka, w lecie mialam z kolorowych koralikow ale sie rozwalila:) musze sobie kupic kilka rzeczy, bo u mnie bieda z bizeteria az wstyd ;)

salsa

golinda, hmmm chciałabys zobaczyc moje rajtki??? :) następnym razem jak przyjedziesz to masz to jak w banku:):)

LAski, wrzućcie na luz, Golinda była zabawna:):)

majtaski:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"następnym razem jak przyjedziesz to masz to jak w banku:):)

tak się składa, moja droga, że tym razem to Ty przyjeżdzasz do mnie :-)
będziesz musiała pokazać, ja Ci pokażę swoje...;-)

salsa

Cytujtak się składa, moja droga, że tym razem to Ty przyjeżdzasz do mnie :-)
będziesz musiała pokazać, ja Ci pokażę swoje...;-)
haha
no tak, zapomniałam ze teraz rewizyta:)
mam zabrac cała moja bieliźniarkę??;)??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"mam zabrac cała moja bieliźniarkę??;)??

oczywiście, sfotografujemy i wstawimy na forum
zrobimy też zdjęcie mojej pralki, chodnika, królika, kwiatków i podartej firanki  :mrgreen:

salsa

Cytat: "golinda"zrobimy też zdjęcie mojej pralki, chodnika, królika, kwiatków i podartej firanki :mrgreen:

matko, toż to bedzie prawdziwa wystawa osobliwosci!

BTW-w te kwiatki to Ci nie wierzę;) no chyba ze na posieli! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"w te kwiatki to Ci nie wierzę;)

mam ich całkiem sporo :-)

salsa

Cytat: "golinda"mam ich całkiem sporo :-)
taka z Ciebie ogrodniczka ;-) ?? no no, może moje mi trochę podratujesz bo jeden już tylko żyje :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"no no, może moje mi trochę podratujesz bo jeden już tylko żyje

jest na to dobra metoda - od czasu do czasu wlej im trochę kranówy  :lol: