Autor Wątek: Prezenty świąteczne 2015  (Przeczytany 8695 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Prezenty świąteczne 2015
« Odpowiedź #50 dnia: 01 Gru 2015, 15:18:02 »
no to nie wiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze do przyszlych swiat bede miala juz manufakture pieczatkowcow i beda taniej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #51 dnia: 01 Gru 2015, 15:19:04 »
ale spoko, jak wymysle co chce to zamowie i bede miała "na zaś" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

szelma

« Odpowiedź #52 dnia: 01 Gru 2015, 15:19:21 »
A zrobisz mi pieczątkę z balonem? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #53 dnia: 01 Gru 2015, 15:25:03 »
A zrobisz mi pieczątkę z balonem? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
naturalnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #54 dnia: 01 Gru 2015, 15:44:05 »
przypominam tez o stronie spodlady.com Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 01 Gru 2015, 15:44:05 »

didi_loczek

« Odpowiedź #55 dnia: 01 Gru 2015, 16:53:20 »
przypominam tez o stronie spodlady.com Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Właśnie dostałam newsletter. Przytuliłabym taką torbę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #56 dnia: 01 Gru 2015, 16:55:32 »
didi_loczek, swietna jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mnie sie tam podoba kupa rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #57 dnia: 01 Gru 2015, 16:58:15 »
wrobelek0403, no mnie też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Ale w tym roku już zakończyłam temat prezentów. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #58 dnia: 01 Gru 2015, 21:57:01 »
ex librisy sa czesto wlasnie wielce dekoracyjne
Kurde, nawet nagrodę kiedyś dostałam za projekt swojego ex-librisu, w LO byłam, piórkiem go rysowałam.
Oczywiście nie odnalezienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Choć potrafiłabym opisać - był ujęty w kształt nuty - ósemki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

jestynka

« Odpowiedź #59 dnia: 02 Gru 2015, 10:31:58 »
no własnie P ma slabo, urodziny w grudniu i to przed samymi swietami, na rocznice kupujemy drobiazgi, innych okazji chwilowo brak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

walentynki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #60 dnia: 02 Gru 2015, 10:36:46 »
walentynki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
hahahah Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie obchodzimy, zwykle idziemy wtedy na siłke i mamy całą dla siebie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za to kiedys poszlismy na wino na "dzien singla" 15.02 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiadomo, jak to sie potem skonczyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #61 dnia: 03 Gru 2015, 11:11:08 »
przypominam tez o stronie spodlady.com
otworzyli mi sklepik uliczkę obok pracy ! zajrzę
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

sobczak-aska

« Odpowiedź #62 dnia: 05 Gru 2015, 16:01:09 »
U mnie w rodzinie chyba w tym roku będą dominowały książki, z tego jak wypytywałam wynikło ze każdy ma na oku jakaś literaturę.

rudasekawf

« Odpowiedź #63 dnia: 07 Gru 2015, 20:38:33 »
Chcę kupić na prezent suszarko-lokówkę (taka gruba szczotka) a nie mam pojęcia jaka, nie używam. Macie może pojęcie?

cherry

« Odpowiedź #64 dnia: 07 Gru 2015, 22:02:07 »
Chcę kupić na prezent suszarko-lokówkę (taka gruba szczotka) a nie mam pojęcia jaka, nie używam. Macie może pojęcie?
hej ruda, ja mam rowenty Brush Activ ma 2 szczotki gruba i mniejsza - jestem zadowolona. Mam  CF 9220 pewnie sa juz nowsze modele.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 07 Gru 2015, 22:02:07 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #65 dnia: 07 Gru 2015, 22:12:31 »
buhahaha, moze któras sie zainspiruje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zaluje ze mam juz wszystkie prezenty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 07 Gru 2015, 22:12:43 wysłana przez wrobelek0403 »

callja

« Odpowiedź #66 dnia: 07 Gru 2015, 22:27:17 »
buhahaha, moze któras sie zainspiruje
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dzisiaj miałam w pracy mikołajki połączone z wintidżem ciuchowym - rzuciłam na biurko dwie torby ciuchów, wróciłam z jednym sweterkiem, laski porozdzielały wszystko zgodnie między sobą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A prezenciki chyba trafione, wyściskana zostałam ze wszystkich stron, sama dostałam książkę - chciałam ją pożyczyć od jednej ze studentek, bo mnie zainteresowała, to... dostałam egzemplarz na własność Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #67 dnia: 07 Gru 2015, 22:38:43 »
Kupiłam dzieciom na Mikołaja: Mila ma okraglaka którego nazwywa kotkiem-potworkiem
a P. ma tego wyzszego. Jest szał... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A lampka naprawdę super, zmienia kolor, mozna zablokować na wybranym, akumulatorowa, mozna naładować w kontakcie,
bardzo dobrze wydane pieniadze!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #68 dnia: 07 Gru 2015, 23:01:07 »
rubin04, za pol roku przestanie dzialac odlaczona od kontaktu i nie mozna bedzie zablokowac na wybranym ;P tak tylko uprzedzam ;P

yoy

« Odpowiedź #69 dnia: 07 Gru 2015, 23:43:58 »
zwierzatko_mojej_mamy,  nieprawda  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj po 3 latach działa bez zarzutu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i nadal jest hitem.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 07 Gru 2015, 23:57:34 »
A to mam felerny egzemplarz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale nadal używany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #71 dnia: 08 Gru 2015, 11:17:44 »
Jaga też ma. Uwielbia i nazywa sową. Działa już pół roku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kupiłam mężowi kapcie w zara home (tak, to już ten wiek, że kapcie...) i bilety na Wodeckiego z Mitchami. Jeszcze muszę mu coś dokupić, bo urodziny.
A kumplowi kupiłam nilet na "Abba Symfonicznie" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A Jadze nie kupuję, bo ona dostaje aż za dużo.
« Ostatnia zmiana: 08 Gru 2015, 12:22:55 wysłana przez jo_miekka »

damka

« Odpowiedź #72 dnia: 08 Gru 2015, 12:19:56 »
moja mama dostanie odkurzać ręczny, ale taki pionowy - wiem ze jej ciężko odkurzać tradycyjnie i nosić odkurzacz na piętro.

jo_miekka

« Odpowiedź #73 dnia: 08 Gru 2015, 12:22:43 »
A ja chcę taki malutki odkurzaczyk właśnie.

suegro

« Odpowiedź #74 dnia: 08 Gru 2015, 12:27:45 »
A ja chcę taki malutki odkurzaczyk właśnie.

Odkurzaczyk do odkurzania odkurzacza? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Jak Monica z Friendsów?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski