Autor Wątek: Prezenty świąteczne 2015  (Przeczytany 9146 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

Odp: Prezenty świąteczne 2015
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Gru 2015, 11:54:04 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dzisiaj darmowa dostawa w Pan Tu Nie Stał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
super! zanabyłam czapkę dla brata
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

rudasekawf

« Odpowiedź #26 dnia: 01 Gru 2015, 12:12:57 »
Ja jak na razie znalazłam dla teściów regał na książki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj muszę zamówić dzisiaj.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #27 dnia: 01 Gru 2015, 12:14:48 »
he, mam wrescie zamowiony prezent dla T. - zaprojektowana przeze mnie pieczatka z ex librisem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bedzie se mogl ksiazki wreszcie popodbijac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

goga

« Odpowiedź #28 dnia: 01 Gru 2015, 12:16:41 »
Ja nie mam nic i nie mam pomysłu.....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

niewiemjaka

« Odpowiedź #29 dnia: 01 Gru 2015, 12:22:21 »
ja powoli robię listę, beda drobne prezenty dorosle, wiec jeszcze nadal
-dla rodziców nie wiem co
-dla sióstr nie wiem co
-brat czapke 'Turysta'
-siostrzeniec dostanie zamawiany pistolet na naboje
-Wiktor lego na Mikolaja, na swieta nic nie kupuje, bo dostanie od dziadkow, zapomniałam kupiłam mu jeszcze sanki i książeczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
-siostrzenica kredki Koh-i-nor i coś jeszcze,
-druga siostrzenica lat 11 nie mam pojecia co....
-chrześnica nie wiem co
-chrześnik mój raczej kase Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a dla R też nie wiem co, więc chyba stanie na koszuli z krawatem, bo te krawaty u niego mnie denerwują niektóre (zwłaszcza jeden), więc muszę wyprzeć nowymi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 01 Gru 2015, 12:26:51 wysłana przez niewiemjaka »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 01 Gru 2015, 12:22:21 »

ziuta

« Odpowiedź #30 dnia: 01 Gru 2015, 12:30:08 »
he, mam wrescie zamowiony prezent dla T. - zaprojektowana przeze mnie pieczatka z ex librisem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bedzie se mogl ksiazki wreszcie popodbijac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o jaki fajny pomysł!

wrobelek0403

« Odpowiedź #31 dnia: 01 Gru 2015, 12:33:59 »
aaa, i kupiłam te torby, co je rubin wrzuciła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj czekam na przesyłke Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #32 dnia: 01 Gru 2015, 13:14:47 »
o jaki fajny pomysł!

polecam sie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #33 dnia: 01 Gru 2015, 13:20:35 »
zwierzatko_mojej_mamy, zapamietam sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj P też lubi podpisywac ksiązki, tylko ja nie mam pojecia co by mógł miec na pieczątce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #34 dnia: 01 Gru 2015, 13:23:14 »
wrobel - no jak to co Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj np góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #35 dnia: 01 Gru 2015, 13:24:26 »
albo taka kozica jak ma topr Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #36 dnia: 01 Gru 2015, 13:25:47 »
salsa, no w sumie racja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musiałabym wymyślić jakąś górę albo inny symbol najbardziej pasujący Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #37 dnia: 01 Gru 2015, 13:28:11 »

a na jakiejś specjalnej stronie? Świetny pomysł !

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #38 dnia: 01 Gru 2015, 13:41:19 »

a na jakiejś specjalnej stronie? Świetny pomysł !
nie, u znajomego od pieczatek, ktory robi pieczatki z projektow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #39 dnia: 01 Gru 2015, 13:41:56 »
salsa, no w sumie racja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musiałabym wymyślić jakąś górę albo inny symbol najbardziej pasujący Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
T. ma z liczba pi, bo lubi pi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 01 Gru 2015, 13:41:56 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #40 dnia: 01 Gru 2015, 13:46:23 »
no wlasnie, to musi być cos prostego. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #41 dnia: 01 Gru 2015, 13:59:00 »
no wlasnie, to musi być cos prostego. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
niekoniecznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ex librisy sa czesto wlasnie wielce dekoracyjne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #42 dnia: 01 Gru 2015, 14:08:09 »
zwierzu, a ile potrzebujesz czasu na cos takiego? to ja pomysle.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #43 dnia: 01 Gru 2015, 14:22:31 »
zwierzu, a ile potrzebujesz czasu na cos takiego? to ja pomysle.
a to zalezy nad czym pomyslisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i czy pytasz o sam projekt czy o pieczatke, jesli pieczatke, to czy o automat czy o drewniana taka retro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj drewniane maja wieksze powierzchnie i mozna zrobic w kółku, tez fajnie wyglada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #44 dnia: 01 Gru 2015, 14:27:01 »
zwierzu, to ja na spokojnie pomysle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj już nie ma swieta, bo to za mało czasu, taka drewniana byłaby super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

a jaki jest w ogole koszt takiej przyjemnosci?

wrobelek0403

« Odpowiedź #45 dnia: 01 Gru 2015, 14:29:07 »
super by było cos ala pieczątka schroniskowa, tylko rysunek musze wymyslic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #46 dnia: 01 Gru 2015, 14:34:10 »
a jaki jest w ogole koszt takiej przyjemnosci?
zalezy od powyzszych wiele, ale z tuszem przy najtanszej opcji to ok. 140 pln, pogadam z P. od pieczatek, czy ma jakies opcje rabatowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #47 dnia: 01 Gru 2015, 15:08:03 »
no to zdecydowanie opcja na przyszły rok Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w tym juz limit na prezenty wyczerpany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #48 dnia: 01 Gru 2015, 15:10:42 »
spoko, okazji w roku nie brakuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #49 dnia: 01 Gru 2015, 15:13:29 »
no własnie P ma slabo, urodziny w grudniu i to przed samymi swietami, na rocznice kupujemy drobiazgi, innych okazji chwilowo brak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj