Autor Wątek: Sylwester 2015/2016 sukienki karnawałowe  (Przeczytany 1106 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

żaneta_

Sylwester 2015/2016 sukienki karnawałowe
« dnia: 18 Lis 2015, 13:12:58 »
Witam,

W związku z nadchodzącym wielkimi krokami zakończeniem roku 2015 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zakładam nowy wątek w którym będziemy mogły pokazywać suknie wieczorowe.

Zatem wrzucajmy swoje inspiracje.

żaneta_

Odp: Sylwester 2015/2016 sukienki karnawałowe
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Lis 2015, 13:28:49 »
może zacznę jako pierwsza. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ostatnio przeglądałam strony i trafiłam na markę Laurelle miałyście może okazję przymierzać suknie tej marki?

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 18 Lis 2015, 13:29:53 »
za reklame na forum sie płaci. jest na to odpowiednia zakładka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

żaneta_

« Odpowiedź #3 dnia: 18 Lis 2015, 14:17:27 »
Witam,

Przepraszam nie wiedziałam że zostanie to odebrane jako reklama Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj interesuje się po prostu tą marką i chciałam podpytać o opinie,  bardzo podobają mi się ubrania tej marki ale doszły mnie słuchy że jest dość drogo, a na stronie nie ma podanych cen, dlatego szukam opinii czy warto. Zbliża się Sylwester i dla mnie dość ważny dzień dlatego chciałabym wyglądać  olśniewająco. Jeśli potrzeba mogę przeedytować wpis tak aby nie naruszał norm panujących na forum. proszę o informację co powinnam zrobić.   

ddu

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lis 2015, 21:38:11 »
ta suknia "(prawie) ślubna" ładna, nie miałabym jej kompletnie gdzie włożyć, a Ty na jaką okazję byś włożyła?
czarna mi się wcale nie podoba

chętnie oglądamy i pokazujemy swoje zdjęcia w kieckach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 18 Lis 2015, 21:38:11 »

damka

« Odpowiedź #5 dnia: 02 Gru 2015, 12:59:53 »
ja kupiłam na Sylwka (co prawda tylko we dwoje) to :

golinda

« Odpowiedź #6 dnia: 02 Gru 2015, 13:53:33 »
nie miałabym jej kompletnie gdzie włożyć

a bal w operze wiedeńskiej? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj