konto w banku - którym?

Zaczęty przez wrobelek0403, 28 Paź 2015, 09:09:18

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

niewiemjaka tak było bo my też mieliśmy aquariusa, żeby nie było opłat było trzeba mieć 5 tys. zl wpływu miesięcznie, ale za debetówkę i tak płaciliśmy chyba ze 3 zł
dlatego my zmieniliśmy na ekonto mbanku po tej pelnej integracji multi z mbankiem bo mamy też i karty teraz bezpłatne przy transakcjach za 200 zł co nie jest problemem

niewiemjaka

#26
mika, karty też mamy bezpłatne
tylko obrót musi być tzn płatności tymi kartami, co jest nietrudne, bo wszędzie już praktycznie można płacić kartą, tak jak napisałaś

zwierzatko_mojej_mamy

a nikt nie ma konta w ideabank? chce przeniesc z aliora firmowe i nie wiem dokad ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

a to nie wiem, może masz aquariusa w wyższej taryfie niż my mieliśmy, bo my mieliśmy aquariusa w taryfie classic a byłą jeszcze bodajże premium czy gold czy coś takiego i tam pewnie i karty były bezpłatne ale chyba wpływ na konto miesięczny musiał być wyższy ;)

niewiemjaka

#29
hmmm mamy classica, to sie mozna kurde coś zmieniło, musze sprawdzić w takim razie! :D
za prowadzenie rachunku 19,50 zabierają i oddają potem

Mika a macie to konto powiązane z kredytem ?

Kasia

My mamy dwa bezpłatne konta do kredytów, wystarczy.
Wszystko free.

malutenka

mbank mam od paru lat, konto bezplatne, za transakcje kartą. Wypłaty z bankomatów bez ograniczeń są za 5pln - nie korzystam, bo na każdym kroku widzę euronet albo bzwbk, poza tym gotówką bardzo mało operuję. Obsługa klienta spoko pomimo braku placówek, wszystko załatwiłam mailami/telefonicznie. Tylko jak robią przerwy w dostawie usług to mnie wkurwia, bo strasznie długie są.

wrobelek0403

dzieki laski za wszelkie uwagi :D

polewam oczywiscie :beer:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

ing jest u nas skreslony :P

nie mozna załozyć konta wspólnego Direct. Tylko Komfort, oczywiscie płatne miesiecznie 12 zł. Niech spieprzają :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

ooo też polecam ING, a w tym koncie Komfort to opłata jest mimo transakcji kartą?

wrobelek0403

errata, tak. opłata jest stała. za karty opłaty są dodatkowo i to one są anulowane w przypadku płatnosci.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

hmmm to coś faktycznie w międzyczasie pozmieniali. ;D

ziuta

wrobelek0403, można jeszcze otworzyć konto direct na jedną osobę, a drugiej udzielić pełnomocnictwa do pełnego dysponowania rachunkiem
ale ja już nie namawiam, jeszcze pomyślisz, że pracuję dla ing :rotfl:

wrobelek0403

ziuta, pełnomocnictwo mozna cofnąc :P troche to takie nierówne jak dla nas ;) :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

ziuta, no ale co?

ja nie chce być pełnomocnikiem do moich pieniedzy. no prosze Cie :D  i w zadnym razie nie bede tego wymagac od P.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

wrobelek0403, no nic, spoko
dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia, jak się nazywa forma mojego dostępu do pieniędzy, kompletnie nie miałabym ciśnienia, żeby być współwłaścicielem konta, a nie pełnomocnikiem, ale imo to jest kwestia zaufania (ewentualnie naiwności, zależy od punktu widzenia) ;)
o tym rozwiązaniu Ci napisałam, bo akurat mi się przypomniało, że moi rodzice to przerabiali - tata ma swoje konto w ing, był na tyle zadowolony, że chciał przenieść ich wspólne konto z getin banku i okazało się właśnie, że komfort jest już płatne, więc uznali, że bez sensu płacić i założyli direct z ustanowieniem pełnomocnictwa
ale jak Ty wolisz być współwłaścicielem, to przecież nic mi do tego

wrobelek0403

ziutka, odpisałam Ci na plotach :)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Wróbelek  ja i M. mamy konta w mBanku. Oddzielne ale po pierwsze przelewy ida sekundę,  po drugie mam haslo do jego konta, wiec jak potrzebuje to sobie sama przelew do siebie robie bo on ma mnie w zdefiniowanych odbiorcach.
system nam sie sprawdza od lat, mamy wspolna kase a konta  oddzielne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

rubin04, no to tez jest system.

ale jednak potrzebujemy czegos na wspolne wydatki, zeby nad nimi panowac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jestynka

Cytat: rubin04 w 29 Paź 2015, 09:52:40
Wróbelek  ja i M. mamy konta w mBanku. Oddzielne ale po pierwsze przelewy ida sekundę,  po drugie mam haslo do jego konta, wiec jak potrzebuje to sobie sama przelew do siebie robie bo on ma mnie w zdefiniowanych odbiorcach.
system nam sie sprawdza od lat, mamy wspolna kase a konta  oddzielne :)


u nas tak samo i też mbank
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iksa_nl

U nas też to samo rozwiązanie i też mbank.
Zobowiązania mamy mniej więcej podzielone, każdy opłaca coś.

Bloger50zl

Przy wyborze banku warto skorzystac z promocji by dostac jakas kase za zalozenie konta. A jak nie szuka sie promocji to mamy 3 darmowe konta m.in. wspominany tu mbank www.50zlzakonto.pl/konto-ror/ktore-z-3-darmowych-kont-bankowych-wybrac-smart-mbank-t-mobile-ub/

Sansa

My z mężem mamy konta w Inteligo. Jesteśmy zadowoleni, gdyż prawie wszystko jest za darmo.

Polina

Ja mam konto w PKO i tez nie narzekam, z tym że ostatnio opłaty jakoś do góry poszły.