Ferie w gorach :)

Zaczęty przez jusia, 12 Paź 2015, 09:17:07

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Planujemy pojechac w ferie w gory na tydzien,na narty z Franem,ktory jeszcze nie jezdzil na nartach,moze nawet Lene sprobujemy postawic..polecicie jakas miejscowosc,noclegi,nie wypuscimy sie dalej niz do Slowacji...i czy to w ogole wypali,dzieci male,zimno ile to mozna jezdzic dziennie z takimi maluchami?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, zwierz był gdzies w Zakopcu w zeszłym roku, wlasnie z Frankiem posłanym do szkółki.

Ja natomiast moge polecic pensjonat w Novej Lesnej,
http://www.nocowanie.pl/slowacja/noclegi/nova_lesna/pensjonaty/28557/

Przemili wlasciciele, mozna zamówic tez wyzywienie na dowolną godzinę, do wyboru starszy lub nowiutki budynek. Własciciel pracuje tez gdzies na wyciagach i ogolnie chetny na organizowanie takich atrakcji.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

OlaFasola

My byliśmy w swieradowie, hotel flinsky - z travelisu za całkiem sensowne pieniądze. Hotel jest przy samym małym stoku, na stoku instruktorzy z maluchami prowadzą zajęcia.  W sezonie jest też szkółka, 2h na nartach, obiad, 2h w sali zabaw i zabawy na śniegu.  To jest fajna opcja, bo cenowo lepiej niż brać instruktora na godziny.

jusia

Dzieki dziewczyny,obejrze wasze propozycje  :piwo:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

jusia, tutaj ta szkola:

http://www.hski.pl/

fajnie zrobione wszystko pod dzieciory, codziennie po zajeciach maja jakas atrakcje to dla 4-12 lat, jest tez mini-przedszkole 3-6, gdzie mozna odstawic mniejsze i samemu cos w tym czasie tez pojezdzic ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

jusia, jedzcie do Białki ! świetna oferta narciarska, stoków masa - i samej Białce i w okolicy, noclegów duzo, blisko i do Zakopca i do term w Bukownie i na Słowację też. Białka jest naprawdę świetna
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jusia

Zwierzu a Frankowi podobalo sie? M. mowi,ze Zakopane zima to jak Wladyslawowo latem ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: jusia w 12 Paź 2015, 11:21:29
Zwierzu a Frankowi podobalo sie? M. mowi,ze Zakopane zima to jak Wladyslawowo latem ;)
oprocz momentow, w ktorych se nie radzil lol to jasne, dostal puchar, puchar stoi mu murem na parapecie i nie ma innej opcji, zeby w tym roku nie jechac znowu ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

ten flysky ma jakies kosmoczne ceny 270 osoba noc plus dzieci 160 czyli daje mi 700 zł za dzień x 6 = 4200 bez jeszcze jazdy dla Laury na nartach.

OlaFasola

marax, pewnie w cenniku są takie kosmosy, ale on ma regularnie jakieś promo na travelist.pl
Teraz nie pamiętam dokładnie, ale to było chyba z 200 za naszą 4 juz z wyżywieniem. Śniadania i obiadokolacje. Jeśli dziecko starsze to chyba 50pln doliczali za dobę.  Za tydzień chyba z 1400 placilismy.

marax

A wybierajcie sie ? Tez czegoś szukam .zakopane w ferie do mnie nie przemawia .

OlaFasola

Cytat: marax w 14 Paź 2015, 09:21:33
A wybierajcie sie ? Tez czegoś szukam .zakopane w ferie do mnie nie przemawia .
W tym roku marzą mi się włochy. Różnica w cenie to w sumie tylko dojazd,  a warunki dużo lepsze.  Nawet szkółki dla dzieci dużo tańsze niż w pl. Chciałabym w końcu więcej pojeździć na desce.


marax

No tak koszt ten Sam . U nas jeszcze rozi za mała jest .

mika

Moja koleżanka z pracy też bardzo Flinski poleca, my chyba w tym roku w próbujemy :) tylko że my też nie jeździły więc całą rodzina będzie się uczyć. Ofertę będziemy polować na travelist.

justynaaaa2

moi rodzice byli teraz w sierpniu (też z travelist) i też polecają :)
ja też myślę żeby zimą pojechać, ale albo przed feriami albo po, tylko po to już marzec będzie i może być krucho ze śniegiem  :mysli:

jo_miekka

A my jedziemy zupełnie niespodziewanie do Szpindlerowego Młyna, o!

sobczak-aska

ja mogę polecić coś z okolić Wrocławia, Kłodzka - zieleniec bardzo fajna baza wypadowa, są lekkie stoki, akurat dla kogoś, kto dopiero stawia pierwsze kroki