Autor Wątek: Ferie w gorach :)  (Przeczytany 2304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

Ferie w gorach :)
« dnia: 12 Paź 2015, 09:17:07 »
Planujemy pojechac w ferie w gory na tydzien,na narty z Franem,ktory jeszcze nie jezdzil na nartach,moze nawet Lene sprobujemy postawic..polecicie jakas miejscowosc,noclegi,nie wypuscimy sie dalej niz do Slowacji...i czy to w ogole wypali,dzieci male,zimno ile to mozna jezdzic dziennie z takimi maluchami?
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

Odp: Ferie w gorach :)
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Paź 2015, 09:28:07 »
jusia, zwierz był gdzies w Zakopcu w zeszłym roku, wlasnie z Frankiem posłanym do szkółki.

Ja natomiast moge polecic pensjonat w Novej Lesnej,
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Przemili wlasciciele, mozna zamówic tez wyzywienie na dowolną godzinę, do wyboru starszy lub nowiutki budynek. Własciciel pracuje tez gdzies na wyciagach i ogolnie chetny na organizowanie takich atrakcji.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

OlaFasola

« Odpowiedź #2 dnia: 12 Paź 2015, 09:45:05 »
My byliśmy w swieradowie, hotel flinsky - z travelisu za całkiem sensowne pieniądze. Hotel jest przy samym małym stoku, na stoku instruktorzy z maluchami prowadzą zajęcia.  W sezonie jest też szkółka, 2h na nartach, obiad, 2h w sali zabaw i zabawy na śniegu.  To jest fajna opcja, bo cenowo lepiej niż brać instruktora na godziny.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #3 dnia: 12 Paź 2015, 10:52:38 »
Dzieki dziewczyny,obejrze wasze propozycje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Paź 2015, 11:01:49 »
jusia, tutaj ta szkola:

fajnie zrobione wszystko pod dzieciory, codziennie po zajeciach maja jakas atrakcje to dla 4-12 lat, jest tez mini-przedszkole 3-6, gdzie mozna odstawic mniejsze i samemu cos w tym czasie tez pojezdzic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 12 Paź 2015, 11:01:49 »

salsa

« Odpowiedź #5 dnia: 12 Paź 2015, 11:15:39 »
jusia, jedzcie do Białki ! świetna oferta narciarska, stoków masa - i samej Białce i w okolicy, noclegów duzo, blisko i do Zakopca i do term w Bukownie i na Słowację też. Białka jest naprawdę świetna
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jusia

« Odpowiedź #6 dnia: 12 Paź 2015, 11:21:29 »
Zwierzu a Frankowi podobalo sie? M. mowi,ze Zakopane zima to jak Wladyslawowo latem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 12 Paź 2015, 11:22:49 »
Zwierzu a Frankowi podobalo sie? M. mowi,ze Zakopane zima to jak Wladyslawowo latem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprocz momentow, w ktorych se nie radzil Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to jasne, dostal puchar, puchar stoi mu murem na parapecie i nie ma innej opcji, zeby w tym roku nie jechac znowu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #8 dnia: 13 Paź 2015, 23:50:29 »
ten flysky ma jakies kosmoczne ceny 270 osoba noc plus dzieci 160 czyli daje mi 700 zł za dzień x 6 = 4200 bez jeszcze jazdy dla Laury na nartach.

OlaFasola

« Odpowiedź #9 dnia: 14 Paź 2015, 01:49:43 »
marax, pewnie w cenniku są takie kosmosy, ale on ma regularnie jakieś promo na travelist.pl
Teraz nie pamiętam dokładnie, ale to było chyba z 200 za naszą 4 juz z wyżywieniem. Śniadania i obiadokolacje. Jeśli dziecko starsze to chyba 50pln doliczali za dobę.  Za tydzień chyba z 1400 placilismy.

marax

« Odpowiedź #10 dnia: 14 Paź 2015, 09:21:33 »
A wybierajcie sie ? Tez czegoś szukam .zakopane w ferie do mnie nie przemawia .

OlaFasola

« Odpowiedź #11 dnia: 14 Paź 2015, 09:47:26 »
A wybierajcie sie ? Tez czegoś szukam .zakopane w ferie do mnie nie przemawia .
W tym roku marzą mi się włochy. Różnica w cenie to w sumie tylko dojazd,  a warunki dużo lepsze.  Nawet szkółki dla dzieci dużo tańsze niż w pl. Chciałabym w końcu więcej pojeździć na desce.

marax

« Odpowiedź #12 dnia: 14 Paź 2015, 10:10:33 »
No tak koszt ten Sam . U nas jeszcze rozi za mała jest .

mika

« Odpowiedź #13 dnia: 18 Paź 2015, 11:22:40 »
Moja koleżanka z pracy też bardzo Flinski poleca, my chyba w tym roku w próbujemy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko że my też nie jeździły więc całą rodzina będzie się uczyć. Ofertę będziemy polować na travelist.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

justynaaaa2

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Paź 2015, 11:55:22 »
moi rodzice byli teraz w sierpniu (też z travelist) i też polecają Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja też myślę żeby zimą pojechać, ale albo przed feriami albo po, tylko po to już marzec będzie i może być krucho ze śniegiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 18 Paź 2015, 11:55:22 »

jo_miekka

« Odpowiedź #15 dnia: 10 Lis 2015, 12:45:25 »
A my jedziemy zupełnie niespodziewanie do Szpindlerowego Młyna, o!

sobczak-aska

« Odpowiedź #16 dnia: 30 Lis 2015, 18:14:36 »
ja mogę polecić coś z okolić Wrocławia, Kłodzka - zieleniec bardzo fajna baza wypadowa, są lekkie stoki, akurat dla kogoś, kto dopiero stawia pierwsze kroki