żelazko -stacja parowa? czy dobre, jakie kupić?

Zaczęty przez callja, 26 Wrz 2015, 21:28:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


zuzia

Cytat: marax w 09 Sty 2016, 21:26:30
Ciekawe czy jeszcze jest
u mnie na wsi jeszcze są :) to nie jest mega chodliwy towar

konwalia


konwalia


marax

Cytat: konwalia w 10 Sty 2016, 10:28:48
http://www.odeo24.pl/product-pol-4013-Rowenta-DG8417-Stacja-parowa-cisnienie-5-4-bar-stopa-ze-stali.html
To co kupiła marax czy inne?
Dozbieram sobie
Jeżeli mówisz o tym co sprzedałam to było to electrolux 4,5 bara. To co pokazujesz ma niejasny opis w jendym miejscu pisze 4,5 bara w innym 5,4 ?
Poza tym ma chyba metalową stopę ? Lepsza jest ceramiczna ( chyba tak to się nazywa). Zapytaj może callje ona gdzies kupowała powystawowe.

marax

ja kupiłam teraz takie http://siglo.pl//sprzet_agd/agd_drobne/zelazka/generator_pary_tefal_pro_express_total_auto_gv8930.html?p

marax

nie wierze w ta przecene z 1000 zł . Za 1000 zł to juz jest full wypas a nie 5,4 bara

konwalia


konwalia

Callja kupowała tam

Muszę przemyśleć ile mogę dobierać i zamówię. Najgorsze że w tym mcu już odkurzacz nam padł i kupiliśmy nowy. Większość sprzętu ma pow 8 lat i zaczyna się sypać



konwalia


marax

to żelazko prasuje parą. Bez pary jest bardzo słabo. Im większa ilośc pary tym lepiej prasuje = musi być duzo bar i silny wyrzut. To moje ma możliwośc 350 wyrzutu

marax

Cytat: konwalia w 10 Sty 2016, 11:20:32
Dobra wezmę to co ty, a niech tam
ja je dopiero zamówiłam więc żeby nie było że zachwalałam. MIałam poprzedni słabszy model tego tefala i było bdb - niestety spadło ..........

marax

my tez juz wkraczamy w 8+ w tym roku padł piekarnik, odkurzacz i żelazko .//

konwalia


konwalia

Piekarnik mi nie działa od czerwca,  do wymiany jest termopara,  P chce sam naprawić więc czekam.....

konwalia


golinda

mamy to:

http://www.oleole.pl/zelazka-systemowe/tefal-pro-express-total-plus-gv8962.bhtml?from=nokaut&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2016-01&utm_content=1062085#opis

nasłuchałam się opinii, że jedno przeciągnięcie i koszula wyprasowana... ludzie lubią sobie kolorować rzeczywistość
faktycznie prasuje lepiej i szybciej niż klasyczne żelazko, ale nadal opcja "pralnia" jest dla mnie nr 1

callja

#94
Cytat: marax w 10 Sty 2016, 10:46:15Zapytaj może callje ona gdzies kupowała powystawowe.
Właśnie powystawowe i z tej firmy, ino w ich sklepie stacjonarnym we Wro. Warto do nich zadzwonić i popytać, bo naprawdę są zorientowani, co tam mają w magazynie i doradzają - nie naciągają na najdroższy asortyment, co rzadkie.
Zamawiałam u nich towary z wysyłką "dla kogoś" (np. wysyłali do moich teściów) i nawet te marudy saskie były zadowolone z obsługi...

Ja mam ceramiczną stopę, a kamień usuwam bbbb prosto - po prostu się go wypłukuje. Wodę wlewam filtrowaną, z dzbanka, ale kto wie, czy nie kupię zdemineralizowanej.

Cytat: marax w 10 Sty 2016, 11:23:57
my tez juz wkraczamy w 8+ w tym roku padł piekarnik, odkurzacz i żelazko .//
Nic nie mówcie... Właśnie w tym "wieku" mam kuchenkę, pralkę, (stare) żelazko, suszarkę nawet starszą... aaaaaaaaaaaaaaa!!
Na razie padło gniazdko w kuchni zasilające okap i piekarnik lol lol
Żeby je naprawić, trzebaby kuć kafelki. No to przez środek kuchni ciągnie mi się teraz śliczny kabel od przedłużacza :rotfl:
I pewnie ta prowizorka przetrwa dłuuugo, bo na remont kuchni na razie widoków brak. Zresztą elektrykę mamy jeszcze na kablach ALU, więc należałby ją wymienić w całości. Będzie prucie ścian po całości :ohboy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

calla

Cytat: golinda w 10 Sty 2016, 11:59:39

nasłuchałam się opinii, że jedno przeciągnięcie i koszula wyprasowana... ludzie lubią sobie kolorować rzeczywistość
faktycznie prasuje lepiej i szybciej niż klasyczne żelazko, ale nadal opcja "pralnia" jest dla mnie nr 1

Golinda, bo to zależy od materiału.  B. ma takie, które faktycznie przeciagne raz i są wyprasowane.
Ale znam też kilka firm od koszul, które niech szlag trafi. Chyba tylko magiel je gładkie zrobi.

Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

calla

Aa, no i też zależy od tego jak się pierze i suszy koszule.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

szelma

Otóż to. Ja pozwalam D. teraz tylko kupować koszle seidensticker - te faktycznie wystarczy raz przejechać i są wyprasowane.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

a ja jednak lubię grubą, porządną bawełnę. przyjemniej się nosi i ładniej wygląda. no ale prasuje się fatalnie

Kasia

Są fajne, porządne koszule niby nie wymagające prasowania :)