żelazko -stacja parowa? czy dobre, jakie kupić?

Zaczęty przez callja, 26 Wrz 2015, 21:28:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

No te z Seidensticker niby są non-iron, ale ja nie umiem ich tak wyprać ani wysuszyć, żeby nie wymagały prasowania. Ale faktem jest, że prasuje się je łatwo i szybko, więc różnica i tak na plus, zwłaszcza że jakościowo są super.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

no ja właśnie nie lubię tych materiałów non-iron
wydają mi się zawsze jakieś sztuczne, zimne

golinda

Cytat: Kasia w 11 Sty 2016, 10:09:27
Są fajne, porządne koszule niby nie wymagające prasowania :)

ja tego nie kwestionuję - ich jakości - ale nie lubię tych materiałów w dotyku, przy ciele

szelma

Mnie to rybka - nie ja noszę, ja prasuję :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

P kupuje jakies niegniotące sie koszule, prasuje je i tak, ale sam własnymi rączkami, ja sie nie dotykam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: Kasia w 11 Sty 2016, 10:09:27
Są fajne, porządne koszule niby nie wymagające prasowania :)
Są, i to bawełniane, miłe w dotyku, gładkie - macaliśmy kiedyś z P. w Wilsoorze, bo rozważał kupno. Koniec końców spylaliśmy ze sklepu w te pędy i z pustymi rękami, bo pan ekspedient takie słodkie oczka robił do P., że nie mogliśmy opanować chichotu ;)
Więc mi się teraz takie niemnące koszule lekko gejowsko kojarzą lol lol

Oczywiście P. sam sobie koszule prasuje, ja nie dotykam, koniec kropka.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

konwalia


marax

A wiesz moze jaka jest cena bazowa. Z dzisiaj ma przyjść stacja opisze wrażenia

konwalia

Nie wiem,  widziałam tylko w gazetce.
Ok, czekam na wrażenia :-)

marax

Stacja jest ok duza ilość pary -na najwyższym ustawieniu trzeba uważać żeby się tą para nie poparzyć  .Stopa ceramiczna bdb prasuje - pierwsze wrażenia pozytywne.

golinda

Cytat: marax w 12 Sty 2016, 15:53:20trzeba uważać żeby się tą para nie poparzyć

no to jest słabe
ja już się poparzyłam

konwalia

http://www.bosch-home.pl/produkty/prasowanie/stacje-pary.html

Marax mam jeszcze pytanie o te bosche czy lepiej twój tefal?  Te dwa środkowe można kupić za 600 z hakiem
Automatycznie nastawiona temperatura to na plus czy lepiej 3 ustawienia jak w tefalu?

calla

konwalia, ja powiem, że tefal. Tylko tefal. Z philips miałam doczynienia i rowenta. Nie dawały rady tak dobrze.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

golinda

Cytat: konwalia w 20 Sty 2016, 23:17:57Automatycznie nastawiona temperatura to na plus czy lepiej 3 ustawienia jak w tefalu?

zdecydowanie lepiej 3 ustawienia

marax

 Nie znam tego żelazka. Bosch nie ma raczej doświadczenia w stacjach parowych. tefal jest liderem chyba.

konwalia



konwalia


marax

pokazałaś jakiegoś bosha więc myślałam że jesteś zdecydowana na niego jako generator

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: konwalia w 31 Maj 2016, 21:57:30
to którą>?
jak wrzucisz do porównania to właściwie niczym specjalnym się nie róznią, parametry podobne, większość identycznych
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

konwalia

Cytat: marax w 31 Maj 2016, 22:34:34
pokazałaś jakiegoś bosha więc myślałam że jesteś zdecydowana na niego jako generator
Rozważam ten generator kompaktowy lub któraś z 4 stacji Boscha

ziuta

konwalia, ja mam ten generator Boscha, dokładnie ten, który wkleiłaś i moim zdaniem działa super, bez porównania do poprzedniego żelazka, z którego byłam bardzo zadowolona (miałam tefal), no ale ja nie mam porównania do stacji
stacji nie wybierałam świadomie, bo ja prasuję w salonie i nie kręci mnie rozkładanie za każdym razem całego tego majdanu

konwalia


golinda


szelma

Moja się sama odkamienia - jak się kontrolka zapala, to trzeba wylać wodę z kamieniem i tyle.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!