słów kilka na temat przyjaźni...

Zaczęty przez feeling.good, 04 Gru 2007, 15:52:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

nionczka

Ja przyjaciolmi nazywam tylko kilka naprawde bliskich mi osob. Takich, z ktorymi jestem bo chcemy, nie bo mamy do siebie blisko, pracyujemy razem czy cos takiego. Moje prawdziwe przyjaciolki mieszkaja w Warszawie. Widzimy sie bardzo rzadko, ale wiem, ze mozemy na siebie liczyc. I nie musimy ciagle na telefonie prezsiadywac i wypisywac maile. A na slub przyjechaly, nie wszytskie, ale przyjechaly :-)
Z drugiej strony mam pelno znajomych, z ktorymi spedzam bardzo duzo czasu ale tych nie nazywam przyajaciolmi.
Poza tym zauwazylam, ze mialam kilka "przyjaciolek" z dawnych lat, z ktorymi dzis nie mam nic wspolnego. Jako dorosle osoby mamy inne zainteresowania, inne priorytety i jedyne co nas laczy to wspomnienia z dziecinstwa. A to niestety nie zawsze wystarcza, zeby przyjazn przetrwala.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: "salsa"nie taki diabeł straszny jak go malują

no czy ja wiem...? .;-)
mi tam salsisko przypadło do gustu ;-) ale ja tezcałkiem normalna nie jestem, hihihi!

salsa

Cytat: "golinda"no czy ja wiem...? .;-)
mi tam salsisko przypadło do gustu ;-) ale ja tezcałkiem normalna nie jestem, hihihi!
;)))
co racja to racja-dla każdego cos innego ejst normalne:) dla mnie Twoj styl to ejst to! ;) nie wiem czy wiesz, ale plan desantu na W-we sie rozrasta :mrgreen:

[ Dodano: 07-12-2007, 15:56 ]
mary_popins,

w sprawie madonny:
napisałam do niuch wczoraj maila
odp:

Witam,

TAK! zapraszam od 14 grudnia

Katowice ul. Kopernika 7

pozdrawiam

Jolanta Pilch
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: "salsa"dla mnie Twoj styl to ejst to!

masz na myśli torebkę + adidasy?
no ba! kochana! to jest właśnie styl i szyk!  :-D