Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ziuta

Cytat: marax w 11 Lut 2016, 21:31:51
czyli dobrze leżą ?
marax, to pewnie zależy od figury, ale moim zdaniem całkiem przyzwoicie, one były w sezonie dostępne w kilku kolorach, mam już czarne z tego dokładnie modelu i specjalnie polowałam na te beżowe na wyprzedaży, lubię je

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: marax w 11 Lut 2016, 21:33:22
mi sie ta podoba ale to z kolei nie mój rozmiar ..... http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/kobieta/koszule/zobacz-wi%C4%99cej/fantazyjna-bluza-z-nadrukiem-c731620p3089520.html
jak ja nie lubię takich wzorów ;D jak ide za taką osobą to dostaję zeza, a jak idę sama w takim to żal mi tych osób, które zeza dostaną od złudzenia optycznego ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


marax

#953
jeszcze tą białą kupiłam Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
. W sumie to mam bardzo podobną z mango ale cóż nie wiem po co kupiłam impuls  :rotfl:

golinda

Cytat: marax w 11 Lut 2016, 22:27:40
ta mi się podoba ale nie jest dostępna ( jak dodaję do koszyka to mi wywala produkt ) http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/kobieta/koszule/zobacz-wi%C4%99cej/top-ze-szlufkami-c731620p3043552.html

też chciałam kupić, ale niedostępne
i w sumie dobrze, bo ja ją mierzyłam i szczerze mówiąc dupy nie urywa ;)

golinda

Cytat: marax w 11 Lut 2016, 18:29:31
wiosnę czuję kupiłam ciekawe jak to bedzie wyglądać http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/kobieta/spodnie/zobacz-wi%C4%99cej/spodnie-z-dwuwarstwowej-tkaniny-c731629p2848702.html

mam dokładnie te same, tylko granatowe
nigdy już nie kupię spodni materiałowych w Zarze, bo mają fatalne tkaniny
te spodnie wyglądają jak szmaty już koło godz. 11:00

inkageo

Nie ma reguły. Ja mam moje ulubione materiałowe z zary, noszę już 5 lat i cały dzień wyglądają jak należy. Nawet na drugi i trzeci dzień również. Nic się nie wypycha, nie ma potrzeby prać po jednym założeniu.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

ja mam z zary kilka par i są ok.

zobaczymy, jak te nowe sie bedą sprawowac, materiał jest dosc gruby, mięsisty.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

a może się ostatnio zepsuli?

mam dwie pary z ostatniej kolekcji i naprawdę fatalna jakość

a wcześniej miałam 3 pary (z kolekcji letniej chyba 2012) i nosiłam je tak długo i tak namiętnie, że dwie pary się podarły, jedne jeszcze dają radę, choć już mocno sprane

niewiemjaka

Ja poszukuje jakichs takich materiałowych wlaśnie, nie musi być gladka tkanina, moze byc cos innego, byle nie dżinsy, ale nie szmaty, do których wszystko się klei, takie na wyprzedażach mierzylam, do luftu

golinda

Cytat: niewiemjaka w 12 Lut 2016, 10:23:19
Ja poszukuje jakichs takich materiałowych wlaśnie, nie musi być gladka tkanina, moze byc cos innego, byle nie dżinsy, ale nie szmaty, do których wszystko się klei, takie na wyprzedażach mierzylam, do luftu

w Factory w Pepe Jeans takie widziałam, granatowe

elve

granatowe z przeszytym kantem dostałam w promodzie, jak narazie dobrze się noszą

ziuta

ja mam chyba 3 pary takich gładkich materiałowych z ostatniej kolekcji i nic się z nimi nie dzieje
jedyne, które mi się z zary wypychają to lniane (100% lnu) z poprzedniej kolekcji wiosna/lato
a takie zwykłe materiałowe kupuję właściwie tylko w zarze, głównie z wygody, bo całkiem przyzwoicie trzymają rozmiarówkę, więc mogę kupować w ciemno, bez mierzenia
co do jakości nie mam zastrzeżeń

golinda

ja mam dokładnie te, co marax pokazywała - tylko granatowe
ten pasek w dodatku jedzie w górę (zresztą na zdjęciu też). ciulowo to wygląda

wrobelek0403

golinda, mnie sie wydaje ze ja tez je kupiłam, tylko zielone, na razie miałam raz, wiec nie wiem, jakie bedą dalej.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ja muszę odświeżyć garderobę pracową, 3 lata nic nie kupowałam takiego, powinnam iśc na zakupy i kurde nie chce mi się. Co się ze mną stało?

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 12 Lut 2016, 19:36:35Co się ze mną stało?

nie wiem, ale też nie znoszę od jakiegoś czasu zakupów

suegro

No.
Ja mam tak od 3 lat albo i dłużej.
Dlatego moja garderoba jest w okropnym stanie i chciałabym, żeby jakaś personal shoperka mi przywiozła coś mi pasuje.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Ja lubie, pod warunkiem, ze nie musze niczego konkretnego znalezc.


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

Cytat: mayagaramond w 14 Lut 2016, 08:56:35
Ja lubie, pod warunkiem, ze nie musze niczego konkretnego znalezc.
o tak! dla mnie to też podstawowy warunek
i też lubię zakupy, miałam taki okres regresu, że mi się nie chciało chodzić i grzebać w tych szmatach, nic mi się nie podobało albo ciągle kupowałam to samo, ale jedno spotkanie z Anią tchnęło we mnie nowego ducha, nowe spojrzenie i przywróciło przyjemność zakupów ;)

salsa

Ziuta miałas spotkanie ze stylistką ? i jak efekty ? droga taka impreza?
mnie się tak potwornie nie chce isc na zakupy , moze by ktoś za mnie to zrobił :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

cherry

Galeria Krakowska:

http://www.galeriakrakowska.pl/pl/bezplatne-zakupy-ze-stylistka,24

Juz nawet nie pamietam skad ten link. Nie testowalam, ani nie znam nikogo kto te uslugi juz przetestowal.
Jak dobra stylistka to nie bedzie realizowac swojej wizji ale dobrze doradzi...
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

suegro

Cytat: cherry w 15 Lut 2016, 13:36:31
Galeria Krakowska:

http://www.galeriakrakowska.pl/pl/bezplatne-zakupy-ze-stylistka,24

Juz nawet nie pamietam skad ten link. Nie testowalam, ani nie znam nikogo kto te uslugi juz przetestowal.
Jak dobra stylistka to nie bedzie realizowac swojej wizji ale dobrze doradzi...

Ja byłam na zakupach z Goshą rok temu.
W godzinę wybrałyśmy kilka, kilkanaście sukienek. Ostatecznie wzięłam dwie i z obu byłam bardzo zadowolona.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

#973
Cytat: salsa w 15 Lut 2016, 12:26:21
Ziuta miałas spotkanie ze stylistką ? i jak efekty ? droga taka impreza?
mnie się tak potwornie nie chce isc na zakupy , moze by ktoś za mnie to zrobił :P
salsa, masz pw

ziuta

Cytat: suegro w 15 Lut 2016, 15:11:23
Ja byłam na zakupach z Goshą rok temu.
W godzinę wybrałyśmy kilka, kilkanaście sukienek. Ostatecznie wzięłam dwie i z obu byłam bardzo zadowolona.
ja w dniu zakupów z Anią nie kupiłam nic, celowo, choć wiedziałam, że kilka rzeczy na pewno chcę mieć, przespałam się z tym i kupowałam stopniowo później
wszystkie kupione rzeczy są teraz jednymi z moich ulubionych w szafie