Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


marax

#927
dziaciakom nakupowałam tyle że ......... masakra


marax

rubin mi to się nie wyświetla



wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lut 2016, 10:28:06
sukienka fajoska, ale nie do tego kupowatego swetra pod :D najlepiej sama albo ze sweterkiem rozpinanym na wierzchu.

bluzka jak dla cioci Krysi na pogrzeb ;) nie eeeee :D
no sweterek kupa, :D

to bluzki nie biorę :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 11 Lut 2016, 10:28:06bluzka jak dla cioci Krysi na pogrzeb

miałam dokładnie to samo skojarzenie lol

golinda

Cytat: ziuta w 11 Lut 2016, 10:25:29
golinda, dzięki! :beer: no fajny, fajny, szkoda, że już niedostępny

fajny fajny, ale kombinezony mają jeden problem - nie trzymają się na biodrach tak jak normalne spodnie i w efekcie wiszą na dupie

ziuta

golinda, to chyba zależy od dupy ;) i od kroju kombinezonu
na przykład w tym mam taką szeroką gumę w pasie, ona jest na tyle ścisła, że dół kombinezonu trzyma się na biodrach jak normalne spodnie i jest ok https://www.zalando.pl/soyaconcept-kombinezon-flint-grey-so821a013-c11.html

golinda

ale taki kombinezon to jak bluzka i spodnie
a tamten Kiomi był jednym kawałkiem, lejącym się. nie mam chyba zdjęcia z tyłu...

rubin04

na mojej dupie na pewno by nie wisiał :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

#941
marax, swietne!! ja chyba takie same kupiłam tylko zielone, z takim cienkim paskiem własnie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

swietna!!!!!! tez chce taką :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

z taką bajką mi się kojarzy ( tytułu nie pamiętam). Taki czarny ktoś biegał z długim nosem w pelerynie :)

zwierzatko_mojej_mamy

marax, szpieg z krainy deszczowców, carrrrrrrrramba :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


ziuta

Cytat: marax w 11 Lut 2016, 18:29:31
wiosnę czuję kupiłam ciekawe jak to bedzie wyglądać http://www.zara.com/pl/pl/wyprzeda%C5%BC/kobieta/spodnie/zobacz-wi%C4%99cej/spodnie-z-dwuwarstwowej-tkaniny-c731629p2848702.html
no normalnie wyglądają :D ja je kupiłam jak były po 79 zł i myślałam, że super deal zrobiłam ;) no ale taniej bym nie kupiła, bo mój rozmiar już dawno wyprzedany

marax

Cytat: ziuta w 11 Lut 2016, 21:24:35
no normalnie wyglądają :D ja je kupiłam jak były po 79 zł i myślałam, że super deal zrobiłam ;) no ale taniej bym nie kupiła, bo mój rozmiar już dawno wyprzedany
czyli dobrze leżą ?