Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

malutenka, fajne te bluzy :) może cos przygarne :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

fajna bluza i pasuje i do tapety i do włosa malutenkiej i do samej malutenkiej tyż D:

malutenka

Dzięki :) i bardzo przyjemnie się nosi.


Kasia

Cytat: mayagaramond w 01 Lut 2016, 08:52:02

http://mangobluete.com/sandal-scandal-copycat-zara/

http://diamondsandspikes.com/wp-content/uploads/2014/08/zara-alexander-wang-bag-copy.gif
https://wtfbybatur.files.wordpress.com/2013/06/zara-copying-1.jpg
ale sie ubawiłam, na miejsci Chloe czy inncyh bym nawet nie wyskakiwała, że zara podrabia lol
te klapciochy zary to jak tani chińczyk lol pewnie i plagiat ale ja bym nigdy tych klapciochów do tych klapek Chloe nie porównała, niebo a ziemia lol
torba i to z tym czerwonym podobnie. Nieudane te kopie lol

niewiemjaka

Malutka fajna ta bluza !!!
Inne rzeczy tez fajne z tej stronki, może też coś poszukam dla siebie :)

malutenka

Cytat: dragonfly w 04 Lut 2016, 14:37:07
Malutenka wielbię twoja fryzurę!
to nie jest fryzura. Ponieważ zapuszczam i nic się z tego nie da zrobic wstaję z łózka, wzruszam ramionami i mówię sobie, że tak musi być :D


mobka

Jak kupisz jeansy, to pokaż koniecznie. Tez musze kupić. Marynarka fajna, tez mi wpadła w oko :)

wrobelek0403

ja nic nie kupuje, poki nie schudne ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: mobka w 07 Lut 2016, 09:28:26Jak kupisz jeansy, to pokaż koniecznie.

chyba mamy inne figury, a jednak jeansy to wybitnie do figury muszą pasować

mobka

Golinda, a to też prawda.

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

piekny kolor, ale na zdjeciu strasznie te laske pogrubia :knuje:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

golinda, Ty kupowałaś jakiś czas temu czarny kombinezon, chyba na jakąś imprezę firmową, chyba z zalando? ale nie jestem pewna...
kojarzysz może? potrafiłabyś go jeszcze znaleźć i podlinkować?

wrobelek0403

ziuta, na pewno kupowała coś inka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ziuta

Cytat: wrobelek0403 w 10 Lut 2016, 10:53:08
ziuta, na pewno kupowała coś inka.
nie, nie, na 100% chodzi mi o golindę, pokazywała nawet chyba swoje zdjęcia z imprezy w tym kombinezonie  :mysli:

inkageo

Mój był z River Island, ale to już ponad rok temu.

Jakiej marki ma Golinda nie pamiętam.
Imagine there is no hate

ziuta

Cytat: inkageo w 10 Lut 2016, 11:00:41Jakiej marki ma Golinda nie pamiętam.
ja jestem prawie pewna, że to zalando było, ale patrzę tam i nie widzę
być może po prostu go już nie ma, dlatego chciałam golindę poprosić o linka, żeby nie szukać bez sensu


ziuta

didi_loczek, o tak! :D
dzięki  :piwo: :piwo: :piwo:
czyli jednak go już nie ma

golinda

Cytat: ziuta w 10 Lut 2016, 10:52:36golinda, Ty kupowałaś jakiś czas temu czarny kombinezon, chyba na jakąś imprezę firmową, chyba z zalando? ale nie jestem pewna...
kojarzysz może? potrafiłabyś go jeszcze znaleźć i podlinkować?

kupowałam, niezły był :)

https://www.zalando.pl/kiomi-kombinezon-black-k4421a023-q11.html

marax

w zarze sa fajne wyprzedaże ale trzeba polowac bo wszystko znika w kilka sekund.