Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

zwierzu, 200 zł dotyczy sukienek i marynarek. płaszczy nigdy nie piore w pralce, nawet ten od Ciebie nosze do pralni :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: goga w 22 Wrz 2015, 21:46:59
ale że płaszcz do pralki?????

moja mama z powodzeniem nawet zamszowe buty pierze ;)

płaszcz typu trencz jasne, że do pralki

a czemu wełniane swetry można, a płaszcza nie?

zwierzatko_mojej_mamy

#77
Cytat: goga w 22 Wrz 2015, 21:46:59
ale że płaszcz do pralki?????
no, ostatnio tak zrobilam z moltonowym, takim do pol uda, wczesniej tez z moltonowym, moim ukochanym zreszta, welnowo-kaszmirowym, pewnie, ze do pralki, potem na wieszak i opadnie pod wlasnym ciezarem, nic nie pomiete
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 22 Wrz 2015, 21:48:32nawet ten od Ciebie

zabrzmiało jakby to niezła szmata była :D

wrobelek0403

Cytat: golinda w 22 Wrz 2015, 21:49:41
zabrzmiało jakby to niezła szmata była :D


chodziło o cene, zdaje sie 50 zł zwierzowi za niego zapłaciłam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

jasne że mozna do pralki, ja wełnę piorę - płaszcze jakoś po pralni są takie bardziej milusie, przynajmnije ten moj szary fajniejszy jest po pralni :)

a trencz to juz w ogole piorę namiętnie bo ciągle go gdzies zabrudzę
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: doda w 22 Wrz 2015, 21:51:57dotyczy to głównie simple, który ma słabą jakość jednak.

w porównaniu z czym? ;) z versace? bo chyba nie z HM? ;)

moje szmaty z simple mają z reguły jakość bez zarzutu

zwierzatko_mojej_mamy

ja ogolnie nienawidze instytucji pralni chemicznej, nie rozumiem, po co powstaja rzeczy, ktorych nie mozna wyprac jak normalny czlowiek u siebie w domu i raczej nigdy takich nie kupuje, bo wiem, ze nie bede chciala przestrzegac takich wymogow

a swoja droga nie wierze, ze to, co pierze bez wody to naprawde pierze brudy lol tak jak nie wiedze w peelingi enzymatyczne, szampony na sucho i inne takie rzeczy lol lol

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

goga

hmmm - nigdy  nie próbowałam z płaszczem
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

Cytat: salsa w 22 Wrz 2015, 21:51:47a trencz to juz w ogole piorę namiętnie bo ciągle go gdzies zabrudzę

o matko, ja tez. zawsze sie gdzies uswinie :crazy: ale prasowanie go to koszmar.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Wrz 2015, 21:53:40tak jak nie wiedze w peelingi enzymatyczne,

jakbyś miała cerę naczynkową, to byś uwierzyła

callja

Cytat: salsa w 22 Wrz 2015, 21:46:06Calja mnie się coś nie otwierają te linki
Kurczę, otwierają mi się normalnie... Ciut grubsze spodnie w paseczki i cienki nietoperz.


Ja do pralni oddaję te rzeczy, co do których wiem, że nie poradzę sobie z ich... wyprasowaniem lol lol

Dojrzewam do zakupu żelazka ze stacją pary - będę prasowała pionowo, samą parą, i pogwizdywała z uciechy lol lol
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: golinda w 22 Wrz 2015, 21:55:23
jakbyś miała cerę naczynkową, to byś uwierzyła
no ale, ze co? ze nie szkodza, czy, ze dzialaja? bo mialam peeling enzymatyczny, kupilam sobie kiedys, w sensie drogeriowym, podczas uzywania odczuwalam zero efektow pozadanych, a z niepozadanych takie, ze czulam sie brudna, bo nie czulam, ze mi cokolwiek umywalo
jesli chodzi o peeling enzymatyczny u kosmetyczki, to bylam raz, poza tym, ze relaksujaco spedzilam czas, to tez nie zauwazylam efektow ;/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

salsa fajowe zakupy. Nie masz może foto na sobie tego poncza bo czegoś takiego szukam

marax

Mierzyłam spodnie w kropeczki z zary i są bardzo fajne jednak do obcasów. Ja w robocie jednak nie mogę a do balerin sama nie wiem?

marax

No i jestem ciekawa jak po praniu to poncho bedzie wyglądało czy się nie zeszmaci ?

salsa

marax postaram się zrobić foto, ale pełno ich w stradivariusie, idz zmierzyć bedziesz wiedziałam jak to na Tobie wygląda

ja oddałam ostatnio do pralni chemicznej nasze kurtki narciarskie - byłam w szoku w jakim stanie wrociły, idealne, czyściusieńkie, jestem bardzo zadowolona :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marax

Salsa a kiedy zamierzasz prac ? Mi się raz taki bardzo rozciągnął i teraz jestem ostrożna. Daj znać czy po praniu jest ok to kupie

salsa

Marax dam znać tylko nie wiem kiedy założę bo dziś chodziłam w krótkim rekawku tak było ciepło ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)


ddu

zwierz, naprawdę. ta sukienka? ty w niej to chyba na bal. przebierańców.

mi się podoba ta koszula dwukolorowa
i ta w paski
w kropki absolutnie dla Ciebie nie - zbyt słodka, dla grzecznej panienki ;)  (no dobra, wiem, że można to przełamać, ale ja zwierza w kropki nie widzę)

długa koszula dla mnie też git. do rurek super

callja

Ta w groszki bbbb ładna!!

Sukienka bbbb zwierzątkowa, ale mogłabyś w niej IMHO wyglądać jak zakonnica na gigancie ;)

A propos, widzicie te moje linki?? Ja widzę, salsie się nie wyświetlały :/
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: ddu w 22 Wrz 2015, 22:57:32zwierz, naprawdę. ta sukienka? ty w niej to chyba na bal. przebierańców.
mam sentyment do koronek :D takie wiesz, hippisowsko-grungowe podloze zapewne to ma ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

callja, mi sie otwieraja, nietoperz siwetny, szkoda, ze przejrzysty, sama bym kupila ;) spodnie mnie nie przekonuja, ale ma w tym duzy udzial stylizacja i foty, jak sadze lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

#99
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Wrz 2015, 23:03:29nietoperz siwetny, szkoda, ze przejrzysty, sama bym kupila
Wiem, że cienizna, zamierzam go nosić na cienki sweterek w kontrastowym kolorze :) A jak będzie cieplej, to na kryjący top na szerokich ramiączkach.

Portki wzięłam jako typowo jesienne - są ciut grubsze.

Fajnie, że udało mi się wybrać coś akceptowalnego - doda, tę różową sukienkę odpuściłam :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /