Autor Wątek: Jesień zima 2015/2016  (Przeczytany 32158 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Jesień zima 2015/2016
« Odpowiedź #75 dnia: 22 Wrz 2015, 21:48:30 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ja mowilam o tym, co salsa kupila sweterku z orsaya, za 119, wybaczcie, zly link Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poza tym salsy link do tego, co rozwaza, to jest za 199 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wroblu, moglabys wlozyc jednak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie spelnia kryteriow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
płaszcz raczej oddam do pralni, bo tak na ogoł robię
ale sukienki, sweterki i inne wpakuje do pralki na tryb pranie ręczne eco bubble
i jeszcze wsadzędo worka na pranie + uzyje perły do delikatnych tkanin
powinno byc OK Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj przetestowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #76 dnia: 22 Wrz 2015, 21:48:32 »
zwierzu, 200 zł dotyczy sukienek i marynarek. płaszczy nigdy nie piore w pralce, nawet ten od Ciebie nosze do pralni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #77 dnia: 22 Wrz 2015, 21:49:02 »
ale że płaszcz do pralki?????

moja mama z powodzeniem nawet zamszowe buty pierze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

płaszcz typu trencz jasne, że do pralki

a czemu wełniane swetry można, a płaszcza nie?
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #78 dnia: 22 Wrz 2015, 21:49:21 »
ale że płaszcz do pralki?????
no, ostatnio tak zrobilam z moltonowym, takim do pol uda, wczesniej tez z moltonowym, moim ukochanym zreszta, welnowo-kaszmirowym, pewnie, ze do pralki, potem na wieszak i opadnie pod wlasnym ciezarem, nic nie pomiete
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2015, 21:49:40 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

golinda

« Odpowiedź #79 dnia: 22 Wrz 2015, 21:49:41 »
nawet ten od Ciebie

zabrzmiało jakby to niezła szmata była Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 22 Wrz 2015, 21:49:41 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #80 dnia: 22 Wrz 2015, 21:50:36 »
zabrzmiało jakby to niezła szmata była Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

chodziło o cene, zdaje sie 50 zł zwierzowi za niego zapłaciłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #81 dnia: 22 Wrz 2015, 21:51:47 »
jasne że mozna do pralki, ja wełnę piorę - płaszcze jakoś po pralni są takie bardziej milusie, przynajmnije ten moj szary fajniejszy jest po pralni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a trencz to juz w ogole piorę namiętnie bo ciągle go gdzies zabrudzę

doda

« Odpowiedź #82 dnia: 22 Wrz 2015, 21:51:57 »
moje niektóre po takim praniu w pralce słabo się prasują, szybciej płowieją, ogólnie słabo
dotyczy to głównie simple, który ma słabą jakość jednak.
a piorę w trybie ręcznym oczywiście

golinda

« Odpowiedź #83 dnia: 22 Wrz 2015, 21:53:13 »
dotyczy to głównie simple, który ma słabą jakość jednak.

w porównaniu z czym? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z versace? bo chyba nie z HM? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moje szmaty z simple mają z reguły jakość bez zarzutu

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #84 dnia: 22 Wrz 2015, 21:53:40 »
ja ogolnie nienawidze instytucji pralni chemicznej, nie rozumiem, po co powstaja rzeczy, ktorych nie mozna wyprac jak normalny czlowiek u siebie w domu i raczej nigdy takich nie kupuje, bo wiem, ze nie bede chciala przestrzegac takich wymogow

a swoja droga nie wierze, ze to, co pierze bez wody to naprawde pierze brudy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak jak nie wiedze w peelingi enzymatyczne, szampony na sucho i inne takie rzeczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #85 dnia: 22 Wrz 2015, 21:54:03 »
hmmm - nigdy  nie próbowałam z płaszczem
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

« Odpowiedź #86 dnia: 22 Wrz 2015, 21:54:16 »
a trencz to juz w ogole piorę namiętnie bo ciągle go gdzies zabrudzę

o matko, ja tez. zawsze sie gdzies uswinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale prasowanie go to koszmar.

golinda

« Odpowiedź #87 dnia: 22 Wrz 2015, 21:55:23 »
tak jak nie wiedze w peelingi enzymatyczne,

jakbyś miała cerę naczynkową, to byś uwierzyła

callja

« Odpowiedź #88 dnia: 22 Wrz 2015, 21:56:52 »
Calja mnie się coś nie otwierają te linki
Kurczę, otwierają mi się normalnie... Ciut grubsze spodnie w paseczki i cienki nietoperz.

Ja do pralni oddaję te rzeczy, co do których wiem, że nie poradzę sobie z ich... wyprasowaniem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dojrzewam do zakupu żelazka ze stacją pary - będę prasowała pionowo, samą parą, i pogwizdywała z uciechy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #89 dnia: 22 Wrz 2015, 22:01:23 »
jakbyś miała cerę naczynkową, to byś uwierzyła
no ale, ze co? ze nie szkodza, czy, ze dzialaja? bo mialam peeling enzymatyczny, kupilam sobie kiedys, w sensie drogeriowym, podczas uzywania odczuwalam zero efektow pozadanych, a z niepozadanych takie, ze czulam sie brudna, bo nie czulam, ze mi cokolwiek umywalo
jesli chodzi o peeling enzymatyczny u kosmetyczki, to bylam raz, poza tym, ze relaksujaco spedzilam czas, to tez nie zauwazylam efektow ;/

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 22 Wrz 2015, 22:01:23 »

marax

« Odpowiedź #90 dnia: 22 Wrz 2015, 22:01:41 »
salsa fajowe zakupy. Nie masz może foto na sobie tego poncza bo czegoś takiego szukam

marax

« Odpowiedź #91 dnia: 22 Wrz 2015, 22:06:15 »
Mierzyłam spodnie w kropeczki z zary i są bardzo fajne jednak do obcasów. Ja w robocie jednak nie mogę a do balerin sama nie wiem?

marax

« Odpowiedź #92 dnia: 22 Wrz 2015, 22:06:45 »
No i jestem ciekawa jak po praniu to poncho bedzie wyglądało czy się nie zeszmaci ?

salsa

« Odpowiedź #93 dnia: 22 Wrz 2015, 22:10:02 »
marax postaram się zrobić foto, ale pełno ich w stradivariusie, idz zmierzyć bedziesz wiedziałam jak to na Tobie wygląda

ja oddałam ostatnio do pralni chemicznej nasze kurtki narciarskie - byłam w szoku w jakim stanie wrociły, idealne, czyściusieńkie, jestem bardzo zadowolona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #94 dnia: 22 Wrz 2015, 22:12:41 »
w porównaniu z czym? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj z versace? bo chyba nie z HM? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

moje szmaty z simple mają z reguły jakość bez zarzutu
nie porównuję ani z versace ani z hm, bo porównywać się powinno rzeczy z podobnej półki cenowej
mam co najmniej 7 sukienek z simple, w jednej zaciął mi się zamek, w innej podszewka wystawała poza sukienkę, w jeszcze dwóch pękła na szwach, z każdą było coś nie tak.
mam ze 4 sukienki z pretty one , podobne ceny, a nie mam zastrzeżeń
mam dwa razy droższą z deni cler i jest ok, tę akurat piorę w pralce
mam też tańsze o połowę z bolero i też nie narzekam.
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2015, 22:18:58 wysłana przez doda »

marax

« Odpowiedź #95 dnia: 22 Wrz 2015, 22:13:16 »
Salsa a kiedy zamierzasz prac ? Mi się raz taki bardzo rozciągnął i teraz jestem ostrożna. Daj znać czy po praniu jest ok to kupie

salsa

« Odpowiedź #96 dnia: 22 Wrz 2015, 22:32:16 »
Marax dam znać tylko nie wiem kiedy założę bo dziś chodziłam w krótkim rekawku tak było ciepło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #97 dnia: 22 Wrz 2015, 22:45:11 »
ok, to ja poprosze o porady

zakochalam sie w sukience, oczywiscie nie mam i tak gdzie zalozyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bluzki na co dzien:
tej raczej nie poprzecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj :

i zakochalam sie w butach, co z tego, i tak nie zalozylabym ;/

doda

« Odpowiedź #98 dnia: 22 Wrz 2015, 22:48:41 »
podoba mi się tylko ta w groszki

ddu

« Odpowiedź #99 dnia: 22 Wrz 2015, 22:57:32 »
zwierz, naprawdę. ta sukienka? ty w niej to chyba na bal. przebierańców.

mi się podoba ta koszula dwukolorowa
i ta w paski
w kropki absolutnie dla Ciebie nie - zbyt słodka, dla grzecznej panienki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  (no dobra, wiem, że można to przełamać, ale ja zwierza w kropki nie widzę)

długa koszula dla mnie też git. do rurek super