Autor Wątek: Jesień zima 2015/2016  (Przeczytany 32530 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

tiliam

Odp: Jesień zima 2015/2016
« Odpowiedź #50 dnia: 22 Wrz 2015, 20:44:45 »
salsa,

Świetne to ponczo!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #51 dnia: 22 Wrz 2015, 20:48:42 »
wszystko wyglada jak za duze wory na strachu na wróble Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eee, tylko na tych ich modelkach wieszakowatych
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #52 dnia: 22 Wrz 2015, 21:03:48 »
To poncho jest genialne!! Świetnie wygląda i do sukienki /spódnicy i szpilek i w wersji do jeansów
I luźno puszczone i z paskiem
Mięciutkie
I tylko 119 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #53 dnia: 22 Wrz 2015, 21:06:05 »
tylko ten kolor
No dla mnie ten kolor nie bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale dla Ciebie super

Mnie się ten jasny podoba ale mam już podobny
Ten ciemny będzie super z różnymi szalami i praktyczniejszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #54 dnia: 22 Wrz 2015, 21:09:34 »
Aha ja wzięłam ten zygzak czarnobialy

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 22 Wrz 2015, 21:09:34 »

inkageo

« Odpowiedź #55 dnia: 22 Wrz 2015, 21:16:47 »
Ale tylko w jednym rozmiarze to jest? Bo widzę tylko M...hmm...
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

salsa

« Odpowiedź #56 dnia: 22 Wrz 2015, 21:17:51 »
Tak jest jeden rozmiar bo to ma być takie obszerne

golinda

« Odpowiedź #57 dnia: 22 Wrz 2015, 21:31:50 »
wzięłam:

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj|-4-14-lat/special-prices/kamizelka-jeansowa-z-kolekcji-basic-c764504p2873973.html

wrobelek0403

« Odpowiedź #58 dnia: 22 Wrz 2015, 21:33:07 »

eee, tylko na tych ich modelkach wieszakowatych

niby tak, ale mnie od razu odrzuca Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

salsa

« Odpowiedź #59 dnia: 22 Wrz 2015, 21:34:52 »
bardzo mi się podobają te spodnie w kropeczki, chyba pójde je przymierzyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #60 dnia: 22 Wrz 2015, 21:34:57 »

No dla mnie ten kolor nie bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale dla Ciebie super

no wlasnie tak sie waham, bo generalnie jestem lato. ale tak mi sie marzy klasyczny płaszcz w kolorze camel Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj do białych bluzek i spodni do pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #61 dnia: 22 Wrz 2015, 21:35:44 »
i jeszcze to rozważam, bo macałam i mięciutki, fajny i byłam zdziwiona że to orsay i taki fajny
i cena fajna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no ja go wrzucalam miesiac temu, w ramach wielkich zakupow, z ktorych mi nic nie wyszlo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wlasnie przez to, ze mieciutki, to zrezygnowalam, wydawal mi sie taki "z mysich psitek", chyba nawet te wrazenia potem opisalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sensie z mysich psitek milo, ale mialam watpliwosci, co do trwalosci, teraz Ty mozesz testowac w pralce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj moze sie pomylilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

wrobelek0403

« Odpowiedź #62 dnia: 22 Wrz 2015, 21:36:50 »

te zarąbiste!!!

wrobelek0403

« Odpowiedź #63 dnia: 22 Wrz 2015, 21:37:52 »
eraz Ty mozesz testowac w pralce

on jest tylko do chemicznego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #64 dnia: 22 Wrz 2015, 21:39:32 »
on jest tylko do chemicznego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
tjaaaaa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 22 Wrz 2015, 21:39:32 »

golinda

« Odpowiedź #65 dnia: 22 Wrz 2015, 21:40:53 »
bardzo mi się podobają te spodnie w kropeczki, chyba pójde je przymierzyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mierzyłam, fajne są, ale 34 były mocno opięte, a mam już dość niewygodnych szmat
zamówiłam 36

fajna jest jeszcze bluzka, zauroczyła mnie, ale niestety krój zbyt worowaty

callja

« Odpowiedź #66 dnia: 22 Wrz 2015, 21:42:02 »
Korzystając z dnia darmowej dostawy, właśnie sobie zamówiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale to już stop, kupę kasy ostatnio na ciuchy wydałam, ale jestem w miarę gotowa na jesień i zimę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Teraz jeszcze zrzucić ze 3 kilo i będzie git Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nawet studentki ostatnio skomentowały "jakoś mniej się pani profesor maluje... za to więcej stroi!!" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Płaszcz orsayowy bbbbb mi się podoba, ale primo w beżu wyglądam jak nieboszczka po pięciu ekshumacjach, secundo mam ukochany grafitowy płaszcz (też z paskiem w talii!!) i na drugi nie mam ani kasy na koncie, ani miejsca w szafie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Za to wersja szara Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2015, 21:43:02 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

wrobelek0403

« Odpowiedź #67 dnia: 22 Wrz 2015, 21:42:11 »
tjaaaaa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no sory, ale nie wkladalam ciuchów drozszych niz 200 zł do pralki jak mają metke do chemicznego.

salsa

« Odpowiedź #68 dnia: 22 Wrz 2015, 21:42:17 »
Zwierzu, raczej oddałabym do prania  chemicznego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja lubię jak takie płaszcze są miekkie
ten moj jasny szary z Yoshe jest mieciutki, świetny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #69 dnia: 22 Wrz 2015, 21:43:25 »
no sory, ale nie wkladalam ciuchów drozszych niz 200 zł do pralki jak mają metke do chemicznego.

wszystkie sukienki simple, które mam, są do chemicznego
wszystkie po kilka stów - za dużo żeby jeszcze na pralnię wydawać

żadnej się w pralce nic nie stało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #70 dnia: 22 Wrz 2015, 21:44:00 »
ale ja mowilam o tym, co salsa kupila sweterku z orsaya, za 119, wybaczcie, zly link Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

poza tym salsy link do tego, co rozwaza, to jest za 199 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wroblu, moglabys wlozyc jednak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie spelnia kryteriow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #71 dnia: 22 Wrz 2015, 21:45:47 »
wszystkie sukienki simple, które mam, są do chemicznego
wszystkie po kilka stów - za dużo żeby jeszcze na pralnię wydawać

żadnej się w pralce nic nie stało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tez juz wiele rzeczy przeststowalam w pralce - maja juz takie opcje prania, ze wlasciwie w zimnej, bez wody i wirowania to robia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wkurwiam sie, bo stary mi nie pozwala przetestowac swoich kurtek, brudne sa po ostatnim sezonie, on sam nie ma czasu zawiezc do pralni, ja za jego durne kurtki placic nie zamierzam, zatem se tak wisza i mnie wkurwiaja Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #72 dnia: 22 Wrz 2015, 21:46:06 »
Golinda-bluzka faktycznie fajna, lubie takie, ale skoro mowisz, że wór...

Calja mnie się coś nie otwierają te linki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #73 dnia: 22 Wrz 2015, 21:46:59 »
ale że płaszcz do pralki?????
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

doda

« Odpowiedź #74 dnia: 22 Wrz 2015, 21:47:16 »
ja swoje sukienki piorę i chemicznie i w pralce, tak na zmianę.
niektórym w pralce nic się nie dzieje, ale inne są dużo ładniejsze po chemicznym