Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Wróbel ale fajna marynarka, skąd?

konwalia

#26
http://www.massimodutti.com/m/pl/pl/women/płaszcze-c680658p6199823.html?keyword=DŁUGI%20DWUKOLOROWY%20PŁASZCZ

Ten mi się podoba ale wolałabym pasek materialowy

Z drugiej strony w takiej cenie to już chyba lepiej czekać na wyprzedaże w aryton

mayagaramond

Cytat: konwalia w 11 Wrz 2015, 09:16:02Ten mi się podoba ale wolałabym pasek mat

pasek mozesz przeciez inny zalozyc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

konwalia

Maya wiem ale najbardziej chciałbym taki szlafrokowy

wrobelek0403

mika, z orsaya. i zadziwiająco dobrze uszyta :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


cumberland

golinda, ile Ty masz tych kamizelek?
mam wrażenie, że co sezon jakąś wklejasz ;)

spodnie fajne!

mayagaramond

Jest tez cos dla sigmy i pi lol

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

Cytat: mayagaramond w 11 Wrz 2015, 11:02:37
Jest tez cos dla sigmy i pi lol



ja pieprze lol lol czyli oni zmieniają taget na zakonnice?????
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: cumberland w 11 Wrz 2015, 10:49:49golinda, ile Ty masz tych kamizelek?
mam wrażenie, że co sezon jakąś wklejasz

co sezon chcę jakąś kupić lol

mam zero!


golinda

Cytat: cumberland w 11 Wrz 2015, 11:06:20
to już kup teraz, naprawdę, nie żałuj se! ;)


chciałabym bardzo, ale żadna nigdy nie spełnia oczekiwań ;)


konwalia


niewiemjaka

mi sie podoba wizualnie bardziej ta HM
ta zarowa wyglada na bardzo cienką, dodatkowo te poły kolnierza jakies takie.. i zapiecie na napy! wole zamek :)

golinda

Cytat: niewiemjaka w 11 Wrz 2015, 14:22:33mi sie podoba wizualnie bardziej ta HM

mi właśnie też :)

wrobelek0403

byłam  HM, tych jasnych płaszczy jeszcze nie mieli, a te ciemne wygladają kupowato a nie karmelowo ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

i jeszcze to rozważam, bo macałam i mięciutki, fajny i byłam zdziwiona że to orsay i taki fajny
i cena fajna :) http://www.orsay.com/pl-pl/nowosci/kurtki/eleganter-mantel-dunkelgrau-83000566.html
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

margareta

W Orsay teraz przy zakupie powyżej 150 zł dostaje się 50 zł rabatu (do 31 października). BZostałam mile zaskoczona przy kasie gdy płaciłam za kurtkę.

wrobelek0403

salsa, tez ten płaszcz rozwazam :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

nazamawiałam trochę w zarze, ale ostatnio nic mi się na mnie nie podoba więc.... być może wszystko odeślę ;)

wrobelek0403

mnie sie tez nic ostatnio nie podoba w zarze. wszystko wyglada jak za duze wory na strachu na wróble :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Salsa ponczo bardzo mi się podoba!
Imagine there is no hate