Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: doda w 30 Wrz 2015, 09:32:38
no więc właśnie..
no ale co - no wiec wlasnie? wrobel pokazala ciuchy, ktorych jeszcze nie ma - napisalam zgodnie z prawda, jak mi sie kojarzy taka koszula - nie najlepiej

jak mi piszecie przy moich ciuchach do kupienia, ze "tragiczne", "straszne" albo "o jezu, nie!" to mam uznac, ze to lepiej, bo nikt nie porownal do helgi czy stylizacji "na dzwonnika z notre damme"? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

Piękne maja w wolczance takie w kropki biało czarne albo w nieregularne trójkąty . Zakochalam sie w tej bawełnie. Niestety za duzo wydałam w tym miesiącu ....

ddu

marax, od jutra nowy miesiąc ;)
chyba nie wykupią


niewiemjaka

Cytat: malutenka w 30 Wrz 2015, 12:33:31sukienkę nabyłam
bardzo skłodowska :D słit, a jaka długość ? ona jest taka mini faktycznie ?

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Wrz 2015, 12:24:49inka porownala do reklamy tanich rajstop, ja do "allo, allo" - tylko ja dostaje po lbie?

porównanie do Helgi mnie ubodło bardziej niz do rajstrop :P

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 30 Wrz 2015, 13:14:28
porównanie do Helgi mnie ubodło bardziej niz do rajstrop :P
no wiesz?? helga tania nie byla przeciez ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: doda w 30 Wrz 2015, 13:06:26
no więc właśnie wyrażało moje poparcie dla tego co napisała wróbel
a co myslisz o dalszej czesci mojej wypowiedzi?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: doda w 30 Wrz 2015, 13:45:56jakiej części, że my coś piszemy n/t Twoich rzeczy?
tak ;)

Cytat: doda w 30 Wrz 2015, 13:45:56może są od tego wyjątki.
no wlasnie mi sie wydaje, ze bywaja ;)

i tak se mysle, ze chyba wolalabym analize porownawcza, bo od razu bym wiedziala, dlaczego jest straszne czy tragiczne i moze sama zauwazyla, jak mi kto palcem pokaze, niz ogolnie, ze straszne - aczkowleik zdaje sobie sprawe, ze moge wklejac rzeczy, ktore sa tak straszne, ze nie idzie tego do niczego porownac, ani wytlumaczyc, czemu calkowicie to jest okropnie brzydkie lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

zwierzu, mogą mi sie nie podobać Twoje ciuchy, ale nigdy nie napisałam, ze wygladają jak z bezdomnego. ;)

co najwyzej, ze nie kupuj, bo zle lezą, albo niepraktyczne czy whatever.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: doda w 30 Wrz 2015, 13:59:29w sumie to raczej naturalne, że Tobie się nie podobają oficjalne rzeczy i tak się nie ubierasz
czasami mi sie podobaja, ale co z etgo, jak wymagaja obcasow, a ja przy obcasach potrafie zawrocic z klatki i zdjac pukajac sie w czolo ;/
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 30 Wrz 2015, 14:04:54zwierzu, mogą mi sie nie podobać Twoje ciuchy, ale nigdy nie napisałam, ze wygladają jak z bezdomnego. 
wybacz w takim razie helge ;) jednak bluzka jest nieelegancka, moze i dobrze bedzie lezec, ale i kolnierz i wstawka z koronki nie mowia "rozstapic sie, kroczy jackie kennedy" ;) a zakladam, ze tak bys jednak wolala ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Wrz 2015, 14:11:38
wybacz w takim razie helge ;) jednak bluzka jest nieelegancka, moze i dobrze bedzie lezec, ale i kolnierz i wstawka z koronki nie mowia "rozstapic sie, kroczy jackie kennedy" ;) a zakladam, ze tak bys jednak wolala ;)


no dopsze, wybaczam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

wróbel, bluzkę miałam Ci pokazać

bardzo mi się podoba. innym też. nawet kolega mnie wczoraj zaczepił tekstem: a co ty masz taką ładną bluzkę?
te "kropki" są ciekawe, bo to takie jakby wypukłe kokardki z nitek

do spodni noszę wyciągniętą na wierzch

zwierzatko_mojej_mamy

golinda, pomysly macie wysiadywac na klopach, dobrze sie domyslam? :> w sumie racja ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

golinda, super!!!!!

nie widziałam jej wczoraj w zarze, hmmm
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

a jaki wziełas rozmiar? ona jest bardzo luzna?

widze, ze w Browarze mają "s", to sobie w piątek zajrze.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Wrz 2015, 15:03:32pomysly macie wysiadywac na klopach, dobrze sie domyslam?

coś w ten deseń chyba

ja nie mam czasu się wyszcz... ostatnio, a co dopiero tam wysiadywać ;)

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 30 Wrz 2015, 15:09:39
a jaki wziełas rozmiar? ona jest bardzo luzna?

widze, ze w Browarze mają "s", to sobie w piątek zajrze.

wzięłam S
XS byłaby na bank za ciasna w biuście. nie rozciąga się

wrobelek0403

hmmm, to sama nie wiem. Wczoraj zwyklą koszule mierzyłam L, bo M mi sie nie zapinała w biuscie. No nic, przejde sie do sklepu.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: niewiemjaka w 30 Wrz 2015, 12:53:15a jaka długość ? ona jest taka mini faktycznie ?
jeszcze nie wiem, bo z allegra idzie :D na manekinie była przed kolano, więc zakładając, że jestem manekinem to gdzieś tak przed kolano i u mnie będzie :D

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 30 Wrz 2015, 15:14:57
hmmm, to sama nie wiem. Wczoraj zwyklą koszule mierzyłam L, bo M mi sie nie zapinała w biuscie. No nic, przejde sie do sklepu.

może Kasia Zapała im wykroje robi? lol