Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

malutenka, czadowy :D pasuje do Ciebie :D


a ja oblazłam Plaze, obmierzyłam kupe ciuchów i nie nie kupiłam :headbang: mierzyłam spodnie w kropki golindy, bardzo ładne, ale w rozmiarze 38 nogawki robią się za szerokie na moje łydki :/ w całej reszcie czułam sie jak w workach, czy nikt juz nie szyje taliowanych bluzek?????  odłoze sobie kase i kupie jakąs fajną bluzke/koszule w wólczance.

jedna bluzka byla super, szara w drobne różowe kropeczki, ale 250 zł za poliester???? no jakos nie bardzo.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

Też mierzyłam te w kropki ale dziwnie leżały, strasznie szerokie były i nogawki i w tyłku, z przodu się marszczyły a mierzyłam 36 :mysli: żeby nie było że taka chuda jestem inne 36 są ok
Może te mają taki krój ale do płaskich butów kiepsko to wyglądało, pewnie do szpilek lepiej :)

wrobelek0403

justyna, no wlasnie. tez byłam w balerinach i słabo.

a miałam na sobie inne cygaretki swoje i widac było roznice.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

No ja też ostatecznie wzięłam inne, które do balerin są spoko

marax

tak one są ewidentnie do szpilek

wrobelek0403

no i sie wkurzyłam, orsay ma opcje dostawy do sklepu. tylko na liscie sklepów nie ma tego koło mnie :zly:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Zdecydowanie ta różowa! Koronka nie :)
Imagine there is no hate

inkageo

Ta z koronką ma ogromny kołnierzyk.
Imagine there is no hate

inkageo

Zastanawia mnie też materiał - 60% bawełna, 40% poliester.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

poza tym wyglada, jak dla helgi ;) kaman
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

wrobelek0403

wziełam obie, najwyzej odeśle. :D

ja i tak nigdy nie zapinam koszul pod szyje. :D

ta z poliestrem bedzie się lepiej prasowac :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

jakiej kurwa helgi??? normalna elegancka koszula :P
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Szkoda, że wcale elastanu nie mają. Moje najlepsze koszule to 97% bawełna, 3% elastan.
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

#189
Cytat: wrobelek0403 w 29 Wrz 2015, 22:59:11ta z poliestrem bedzie się lepiej prasowac
moze tez krzyczec w drzwiach "GENERAAL FOOOOON KLINKERHOFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!" lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ta z czarną koronką i dużym kołnierzem elegancka?

Widzę ją w taniej reklamie pończoch :D
Imagine there is no hate

wrobelek0403

spojrzałam z ciekawosci na te, co mam w domu, tez Senso. Rzeczywiscie 97% bawełna, 3% lycra. No, zobaczymy, co przyjedzie :)

Bardziej sie boje, ze ta szara bedzie sie rozłazic na biuscie.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: inkageo w 29 Wrz 2015, 23:00:53Widzę ją w taniej reklamie pończoch
no rejczel ;D taka szparka-sekretarka, seksowna helga, ktora chce uwiesc  herr flicka :D i polysk i koronka i wszystko na kupe :D a drogo i elegancko to mi sie nie kojarzy ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

callja

#193
 :zly:
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Wrz 2015, 23:00:04
moze tez krzyczec w drzwiach "GENERAAL FOOOOON KLINKERHOFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!" lol lol
zwierzątko, aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!! lol lol lol

O Herr Flicku zapomniałaś :P
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 29 Wrz 2015, 23:00:04
moze tez krzyczec w drzwiach "GENERAAL FOOOOON KLINKERHOFEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!" lol lol
Ale o co Ci chodzi? Poliester akurat ma ta rozowa.

Ja sie z Twoich ciuchow nie wysmiewam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

zwierzak ma taki sposób wyrażania opinii ;)

ale faktycznie, ona nie jest zbyt elegancka...

ddu

szukam spódnicy na jesień
coś widziałyście ładnego
taka raczej "codzienna", długość dowolna

w sumie może być też sukienka

Justynna

ddu, patrzyłaś w Promodzie? Kilka rzeczy mi się tam podoba.

ddu

na stronie Promodu nic mnie nie zainteresowało, ale pojadę zobaczyć, dzięki

najchętniej bym sobie kupiła kieckę z Riska, ale mnie nie stać

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 30 Wrz 2015, 09:14:07Ja sie z Twoich ciuchow nie wysmiewam.
przeciez zawsze tak komentuje porownawczo

moze Ty nie wysmiewasz, ale akurat moje ciuchy wielokrotnie zostaly wysmiane maksymalnie, jak i zreszta wielu osob przez wiele osob

rozowa jest swietna - mimo tego, ze nie nosze koszul i rzadko lubie na kobietach, potrafie docenic, ta z koronka nie jest swietna - inka porownala do reklamy tanich rajstop, ja do "allo, allo" - tylko ja dostaje po lbie?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl