Autor Wątek: Jesień zima 2015/2016  (Przeczytany 32541 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Jesień zima 2015/2016
« Odpowiedź #1000 dnia: 17 Lut 2016, 10:29:01 »
znalazłam sobie takie konsultacje w Poznaniu i chyba skorzystam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #1001 dnia: 17 Lut 2016, 23:05:19 »
na zalando wrócił znowu ten golindowy kombinezon kiomi w rozmiarze 36 (ustawiłam sobie powiadomienie o dostępności), dzisiaj przyszła paczka, niestety kombinezon wisi na mnie dosłownie wszędzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wisi w ramionach, w biuście, w talii, na tyłku... no słaaaaabo
pewnie 34 lepiej by leżał, ale na bank byłby za krótki w tułowiu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj odsyłam bez żalu

marax

« Odpowiedź #1002 dnia: 18 Lut 2016, 20:56:53 »
pokaz ten kombinezon ile dałaś ?  moze na mnie byłby dobry
« Ostatnia zmiana: 18 Lut 2016, 20:57:11 wysłana przez marax »

ziuta

« Odpowiedź #1003 dnia: 18 Lut 2016, 21:18:32 »
marax, ten: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ale ja już zgłosiłam zwrot, jutro powinien być kurier
jak chcesz to ustaw sobie powiadomienie o dostępności, jak przyjmą mój zwrot, to dostaniesz info, że 36 dostępne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 18 Lut 2016, 21:19:02 wysłana przez ziuta »

marax

« Odpowiedź #1004 dnia: 18 Lut 2016, 21:33:43 »
ziuta fajny ale po przemyśleniu nie miałabym gdzie jego nosic

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1004 dnia: 18 Lut 2016, 21:33:43 »

elve

« Odpowiedź #1005 dnia: 18 Lut 2016, 21:49:30 »
a ja szukam swetra, kardigana czy jak zwał, w kolorze wielbłądzim, średnim brązie:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #1006 dnia: 19 Lut 2016, 11:23:17 »
ziuta fajny ale po przemyśleniu nie miałabym gdzie jego nosic

bo to jest imprezowa rzecz, ale wg mnie dość uniwersalna
nadaje się i na konferencję i do teatru i na balangę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wszystko kwestia dodatków
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #1007 dnia: 19 Lut 2016, 22:41:54 »
Obśmiejecie się, ale jak zobaczyłam, to też się obśmiałam - i przepadłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zresztą P. też Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Dla równowagi" kupiłam jeszcze sweterkobluzkę ze strasami, ale chyba niepotrzebnie zdecydowałam się na XS... jakby za mało oversizowo się prezentowała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale i tak jest ładna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

edit;
No i wymieniłam, na ostatnią S-kę w sklepie - chyba nie tylko ja miałam mieszane odczucia wobec XS-ki, skoro ostały się na stanie sklepu tylko one Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I dumam jeszcze - chociaż po co mi właściwie kolejna sukienka?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jedynym wytłumaczeniem może być moje ostatnie zamiłowanie do pomarańczu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mnie samą ono zaskakuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 20 Lut 2016, 17:25:25 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /