Jesień zima 2015/2016

Zaczęty przez konwalia, 10 Wrz 2015, 07:43:42

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

calja otworzył mi się nietoperz i fajny jest :) spodnie nadal nie otwierają się

zwierz ale sliczne te kropki, chyba sobie zmierzę, mater ja kocham kropeczki, groszki itp - wszystko mnie urzeka :D :D

bluzka w paski fajna, botki świetne
widzę się w tej bluzce dwukolorowej
w sukience Cię nie widzę jakoś....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Cytat: goga w 22 Wrz 2015, 21:46:59
ale że płaszcz do pralki?????
wyprałam nawet skórzane kozaki do których kot nasikał - nic się im nie stało. Wszystkie rzeczy piore w pralce.


malutenka

Ja potrzebuję czarnego swetra zapinanego na guziki i szukam czegoś pomiędzy akrylem a gryzącą wełną :)

wrobelek0403

sukienka okropna :P

bluzki fajne poza ostatnia ;)

buty boskie :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

LASKI, CO DO PŁASZCZA ORSAY - to ta cena 199 zł obowiązuje tylko do niedzieli. Potem cena regularna 279 zł. Mam w domu katalog i przegladając się natknełam na takie info.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

mnie zauroczyła ta sukienka. oczywiście zarowa modelka wygląda w niej źle, ale kiecka jest świetna. niestety chyba źle uszyta, bo miejsce na biust wypada za nisko, poza tym że jest w biuście na mnie za ciasna (S)
ale materiał, krój... extra...

http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sukienki/zobacz-wi%C4%99cej/kr%C3%B3tka-sukienka-c733885p3012575.html

Justynna

golinda, bardzo ładna sukienka :) Fajnie wygląda ten zamek z tyłu.

Justynna

ziuta, sweter z wiązaniem - ekstra! Ale chyba poczekam na jakieś promocje ;)

magdalinska

hahaha ten płaszcz chyba bedzie strefowy, bo tez o nim mysle ;) tylko o tym jasnym, bo ciemny mam

ziuta

Cytat: Justynna w 23 Wrz 2015, 09:58:46
ziuta, sweter z wiązaniem - ekstra! Ale chyba poczekam na jakieś promocje ;)

Justynna, dzięki! z zarą niestety jest ten problem, że tam nie ma promocji, dopiero wyprzedaż, w grudniu...
i przypomniało mi się, że jeszcze sukienkę sobie kupiłam na urodziny do pracy ;)
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sukienki/zobacz-więcej/dwukolorowa-sukienka-c733885p2910532.html

Justynna

ziuta, bardzo ładna sukienka :)
Najwyżej poczekam do grudnia ;) Za bardzo mi teraz dziecko urosło i musiałam wydać na niego fortunę :D

golinda

Cytat: ziuta w 23 Wrz 2015, 10:50:15i przypomniało mi się, że jeszcze sukienkę sobie kupiłam na urodziny do pracy ;)
http://www.zara.com/pl/pl/kobieta/sukienki/zobacz-więcej/dwukolorowa-sukienka-c733885p2910532.html

mierzyłam ją
fajna, ale stanik z boku wystaje. nie pasowało mi to

ziuta

Cytat: golinda w 23 Wrz 2015, 12:06:39
mierzyłam ją
fajna, ale stanik z boku wystaje. nie pasowało mi to

no co Ty? nosiłam ją już i nie wystawał  :hmm: chyba że nie zauważyłam, aż muszę sprawdzić

golinda

może nosisz inne staniki ;)

callja

Cytat: magdalinska w 23 Wrz 2015, 10:28:14hahaha ten płaszcz chyba bedzie strefowy, bo tez o nim mysle
Oj, bardzo strefowy, chyba będzie zachwyt powszechny jak przy salsowych labucinach :D
Serio, gdyby nie to, że mam płaszcz, pierwsza ogoniłabym go kupić!! Piękny jest :dreaming:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


damka

Cytat: golinda w 22 Wrz 2015, 21:40:53mierzyłam, fajne są, ale 34 były mocno opięte, a mam już dość niewygodnych szmat
zamówiłam 36

fajna jest jeszcze bluzka, zauroczyła mnie, ale niestety krój zbyt worowaty

bo zara ma takie dziwne rozmiarówki ze niektóre spodnie  34 ok a inne mi trzeszczą  w tyłku :)

mayagaramond

zwierzatko_mojej_mamy sukienka jest OK. Mozesz ja zalozyc wieczorem. Buty sznurowane na grubym obcasie i bedzie super.
Albo kozaki na slupku.

Podoba mi sie ta bluzka w paski z dekoltem na plecach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ziuta

to ja się pochwalę :rotfl: że właśnie w ostatnich tygodniach przerzuciłam się w zarze na rozmiar 36 i STRASZNIE mnie to cieszy, i jestem strasznie z siebie dumna
znaczy to, że zgrubłam :D wreszcie! :D
no i mam świetny pretekst, żeby wymieniać garderobę, choć w 34 dalej wchodzę, ale... jest mniej wygodnie ;)

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

super te rzeczy! moze tez sie przejde :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#122
Wrobel, wiesz Lila ostatnio śpi po 2-3 godziny w ciągu dnia wiec pojechałam sobie z nią do Bonarki i miałam duzoooo czasu na chodzenie po sklepach lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

wrobelek0403

hahaha, cos mi sugerujesz??? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

ależ nie - raczej tłumacze się skąd tyle szmat na raz obejrzałam :D :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)