Autor Wątek: Jesień zima 2015/2016  (Przeczytany 32529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

Odp: Jesień zima 2015/2016
« Odpowiedź #100 dnia: 22 Wrz 2015, 22:59:07 »
Ta w groszki bbbb ładna!!

Sukienka bbbb zwierzątkowa, ale mogłabyś w niej IMHO wyglądać jak zakonnica na gigancie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A propos, widzicie te moje linki?? Ja widzę, salsie się nie wyświetlały Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

doda

« Odpowiedź #101 dnia: 22 Wrz 2015, 22:59:26 »
a buty fajne!!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #102 dnia: 22 Wrz 2015, 23:01:13 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zwierz, naprawdę. ta sukienka? ty w niej to chyba na bal. przebierańców.
mam sentyment do koronek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj takie wiesz, hippisowsko-grungowe podloze zapewne to ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #103 dnia: 22 Wrz 2015, 23:03:29 »
callja, mi sie otwieraja, nietoperz siwetny, szkoda, ze przejrzysty, sama bym kupila Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spodnie mnie nie przekonuja, ale ma w tym duzy udzial stylizacja i foty, jak sadze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Wrz 2015, 23:08:03 »
nietoperz siwetny, szkoda, ze przejrzysty, sama bym kupila
Wiem, że cienizna, zamierzam go nosić na cienki sweterek w kontrastowym kolorze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A jak będzie cieplej, to na kryjący top na szerokich ramiączkach.

Portki wzięłam jako typowo jesienne - są ciut grubsze.

Fajnie, że udało mi się wybrać coś akceptowalnego - doda, tę różową sukienkę odpuściłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Wrz 2015, 23:11:05 wysłana przez callja »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 22 Wrz 2015, 23:08:03 »

doda

« Odpowiedź #105 dnia: 22 Wrz 2015, 23:08:23 »
callja nietoperz super i właśnie fajnie że prześwituje

salsa

« Odpowiedź #106 dnia: 22 Wrz 2015, 23:27:24 »
calja otworzył mi się nietoperz i fajny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj spodnie nadal nie otwierają się

zwierz ale sliczne te kropki, chyba sobie zmierzę, mater ja kocham kropeczki, groszki itp - wszystko mnie urzeka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bluzka w paski fajna, botki świetne
widzę się w tej bluzce dwukolorowej
w sukience Cię nie widzę jakoś....
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #107 dnia: 23 Wrz 2015, 07:39:06 »
ale że płaszcz do pralki?????
wyprałam nawet skórzane kozaki do których kot nasikał - nic się im nie stało. Wszystkie rzeczy piore w pralce.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

ziuta

« Odpowiedź #108 dnia: 23 Wrz 2015, 08:08:05 »
salsa, fajne to ponczo
golinda, z Twoich zakupów mam te czarne spodnie w kropeczki i bluzkę z bawełny ekologicznej, tylko w kolorze czarnym, bo akurat potrzebowałam

zostawiłam sobie też to:
właśnie patrzę, że wszystko w granacie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a dziś ma przyjść to:
zobaczymy czy coś wybiorę

malutenka

« Odpowiedź #109 dnia: 23 Wrz 2015, 08:30:18 »
Ja potrzebuję czarnego swetra zapinanego na guziki i szukam czegoś pomiędzy akrylem a gryzącą wełną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #110 dnia: 23 Wrz 2015, 09:16:29 »
sukienka okropna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bluzki fajne poza ostatnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

buty boskie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

wrobelek0403

« Odpowiedź #111 dnia: 23 Wrz 2015, 09:18:26 »
LASKI, CO DO PŁASZCZA ORSAY - to ta cena 199 zł obowiązuje tylko do niedzieli. Potem cena regularna 279 zł. Mam w domu katalog i przegladając się natknełam na takie info.

golinda

« Odpowiedź #112 dnia: 23 Wrz 2015, 09:32:31 »
mnie zauroczyła ta sukienka. oczywiście zarowa modelka wygląda w niej źle, ale kiecka jest świetna. niestety chyba źle uszyta, bo miejsce na biust wypada za nisko, poza tym że jest w biuście na mnie za ciasna (S)
ale materiał, krój... extra...

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #113 dnia: 23 Wrz 2015, 09:44:58 »
golinda, bardzo ładna sukienka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Fajnie wygląda ten zamek z tyłu.

Justynna

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Wrz 2015, 09:58:46 »
ziuta, sweter z wiązaniem - ekstra! Ale chyba poczekam na jakieś promocje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 23 Wrz 2015, 09:58:46 »

magdalinska

« Odpowiedź #115 dnia: 23 Wrz 2015, 10:28:14 »
hahaha ten płaszcz chyba bedzie strefowy, bo tez o nim mysle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko o tym jasnym, bo ciemny mam

ziuta

« Odpowiedź #116 dnia: 23 Wrz 2015, 10:50:15 »
ziuta, sweter z wiązaniem - ekstra! Ale chyba poczekam na jakieś promocje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna, dzięki! z zarą niestety jest ten problem, że tam nie ma promocji, dopiero wyprzedaż, w grudniu...
i przypomniało mi się, że jeszcze sukienkę sobie kupiłam na urodziny do pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #117 dnia: 23 Wrz 2015, 10:51:56 »
ziuta, bardzo ładna sukienka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Najwyżej poczekam do grudnia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Za bardzo mi teraz dziecko urosło i musiałam wydać na niego fortunę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #118 dnia: 23 Wrz 2015, 12:06:39 »
i przypomniało mi się, że jeszcze sukienkę sobie kupiłam na urodziny do pracy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zalogujęcej/dwukolorowa-sukienka-c733885p2910532.html

mierzyłam ją
fajna, ale stanik z boku wystaje. nie pasowało mi to

ziuta

« Odpowiedź #119 dnia: 23 Wrz 2015, 12:35:09 »
mierzyłam ją
fajna, ale stanik z boku wystaje. nie pasowało mi to

no co Ty? nosiłam ją już i nie wystawał  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba że nie zauważyłam, aż muszę sprawdzić

golinda

« Odpowiedź #120 dnia: 23 Wrz 2015, 12:47:45 »
może nosisz inne staniki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #121 dnia: 23 Wrz 2015, 12:53:04 »
hahaha ten płaszcz chyba bedzie strefowy, bo tez o nim mysle
Oj, bardzo strefowy, chyba będzie zachwyt powszechny jak przy salsowych labucinach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Serio, gdyby nie to, że mam płaszcz, pierwsza ogoniłabym go kupić!! Piękny jest Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ziuta

« Odpowiedź #122 dnia: 23 Wrz 2015, 13:03:57 »
może nosisz inne staniki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może to kwestia biustu, a nie stanika Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #123 dnia: 23 Wrz 2015, 13:25:55 »
mierzyłam, fajne są, ale 34 były mocno opięte, a mam już dość niewygodnych szmat
zamówiłam 36

fajna jest jeszcze bluzka, zauroczyła mnie, ale niestety krój zbyt worowaty

bo zara ma takie dziwne rozmiarówki ze niektóre spodnie  34 ok a inne mi trzeszczą  w tyłku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #124 dnia: 23 Wrz 2015, 13:39:24 »
zwierzatko_mojej_mamy sukienka jest OK. Mozesz ja zalozyc wieczorem. Buty sznurowane na grubym obcasie i bedzie super.
Albo kozaki na slupku.

Podoba mi sie ta bluzka w paski z dekoltem na plecach.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"