Autor Wątek: Kącik Porad Florystycznych - najnowsze Trendy  (Przeczytany 1649 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iwona Pękala-Popek

Kącik Porad Florystycznych - najnowsze Trendy
« dnia: 02 Wrz 2015, 23:12:47 »
Cześć,

jestem nowa na forum ślubnym, chociaż swój ślub mam juz dawno za sobą. Co mnie powtórnie skłoniło do tematyki weselnej? Jestem florystką na wychowawczym i tęsknię!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dekoracjami, kwiatami, bukietami, giełdą kwiatową o 3 w nocy... ehh

Więc jak masz jakiś problem z kwiatami do ślubu, potrzebujesz porady, konsultacji, mojej podpowiedzi to śmiało pisz, chętnie się wypowiem w tematach dekoracji ślubnych.

Czekam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 06 Kwi 2016, 20:01:17 wysłana przez Iwona Pękala-Popek »
Pozdrawiam, Iwona Pękala-Popek
Pamiętaj aby odwiedzić moją stronę:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Iwona Pękala-Popek

Odp: Kącik Porad Florystycznych :)
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Kwi 2016, 20:00:48 »
Cześć,
widzę, że nikt się nie zgłasza po poradę... a czekam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo widzę, że ktoś czasem zagląda i czyta mój post.
Rozumiem... nie znacie mnie...
Sezon slubny właśnie się zaczął, więc ja też zacznę coś pisać, może ktoś również przeczyta  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Zastanawiacie się pewnie jakie są najnowsze trendy w bukietach, na co jest moda, co jeszcez wypada a co nie....

To teraz przedstawię wam Najnowsze Trendy Florystyczne na rok 2016:

1) Stawiaj na "Bladości i Pastele"

Hitem tego roku będą bukiety jasne. W kolorach od odcieni bieli, ecru, kremowego, aż do brzoskwiniowego. Warto łaczyć te różne odcienie w jednym bukiecie, i wybrać bukiet z mieszanych kwiatów.  W połączeniu z zielenią efekt będzie powalający.

2. Naturalność

Utrzyma sie trend do wybierania bukietów sprawiających wrażenie ulożonych "od niechcenia". Naturalny wygląd bukietu nadaje lekkości stylizacji Panny Młodej, a jej samej odejmuje kilka lat.  W miesiącach letnich popularnością cieszyć się będą wiązanki stylizowane na styl "country", łąkowy. Pomyślce o takim rozwiązaniu.

3. Nie bój się zieleni

Odpowiednio dobrane zielone listki lub gałązki wydobędą z kwiatów to co najpiekniejsze. Panny Młode coraz częściej oprócz kwiatów szczegółowo wybierają też, zieleń i zależy im na dobrze dobranej zieleni dekoracyjej, a nie przypadkowej. W trendzie są bukiety z niewielką ilością dodatków, ale nawet mała ilość może zdiałać cuda. Jeśli nie lubisz zieleni - nie bój się, jest cała gama dodatków kwiatowych w kolorach od szarości, czerwienie po róż. Dla każdego coś pieknego.

4. Większy rozmiar

PM wybiorą w tym roku większe i bardziej bogatsze bukiety niż w latach ubiegłych. Modne jest też łaczenie wielu faktur, gatunków i odmian. Wiązanki mają wyglądac na okazałe, bogate i pełne keiatów. Coraz więcej hollywoodzkich celebrytów organizuje bajeczne wesela, więc bukiety też są odpowiednio większe - stąd ten trend.

5. Jeden kolor

Modne sa nadal bukiety w jednym kolorze i trend ten utrzyma się także w 2016 roku. Nie oznacza to jednak monogatunkowych kwiatów, łaczymy gatunki i odmiany w tym samym kolorze. Stonowany bukiet ślubny w jednej barwie to klasyka, a klasyka zawsze jest w modzie.

Są to przewidywania trendów opracowane przez florystów z brytyjskiej firmy Interflora. Jak myślicie czy trendy na 2016 w Polsce będą podobne. Czym kierujrcie się przy wyborze wiązanki? Na czym najbardziej wam zależy?

Czekam i Pozdrawiam, Iwona  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Odp: Kącik Porad Florystycznych - najnowsze Trendy
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Kwi 2016, 20:15:35 »
Iwona Pękala-Popek, mądrej prawie reklamy to i admin nie jest w stanie wyrzucić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja obstawiam naturalności i zielenie - szczególnie przy bardziej "hipsterskich" i mniej formalnych parach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

doda

« Odpowiedź #3 dnia: 07 Kwi 2016, 11:08:41 »
Naturalny wygląd bukietu nadaje lekkości stylizacji Panny Młodej, a jej samej odejmuje kilka lat.
jak może bukiet odjąć kobiecie kilka lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rozumiem, makijaż, sukienka, fryzura, ale bukiet ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #4 dnia: 07 Kwi 2016, 11:21:54 »
jak może bukiet odjąć kobiecie kilka lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no wiesz.... lekki bukiecik ze stokrotek, a wielkie bukiecisko z anturium...?
chyba jednak może
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwi 2016, 11:22:39 »
z tym, że.... czy panna młoda potrzebuje odmładzania? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Iwona Pękala-Popek

« Odpowiedź #6 dnia: 11 Kwi 2016, 12:53:29 »
czy potrzebuje odmładzania? 50 latka idąca do ślubu chce wyglądać an 45 lub chociaż na 48, 22-latka chce wygladać na 18. nic w tym dziwnego. Każda PM jest najpiękniejsza... ma swojego ukochanego, który świata poza nią nie widzi i tylko to się liczy. Ale mimo to płaci za suknię 5 tyś. żeby było ładniej niż zwykle Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mądre dodatki potrafią wiele zdziałać.

Ps. Cieszę się, że ktoś czyta. Pozdrawiam

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 11 Kwi 2016, 14:38:53 »
z tym, że.... czy panna młoda potrzebuje odmładzania? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no ja na pewno tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

dragonfly

« Odpowiedź #8 dnia: 11 Kwi 2016, 14:48:24 »
Chcesz wyglądać na 48 czy 18? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #9 dnia: 11 Kwi 2016, 15:03:28 »
no pewnie ze na 18 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tylko ze musiałabym do tego uzyc tony botoksu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj