Kącik Porad Florystycznych - najnowsze Trendy

Zaczęty przez Iwona Pękala-Popek, 02 Wrz 2015, 23:12:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Iwona Pękala-Popek

Cześć,

jestem nowa na forum ślubnym, chociaż swój ślub mam juz dawno za sobą. Co mnie powtórnie skłoniło do tematyki weselnej? Jestem florystką na wychowawczym i tęsknię!  :thankyou:
Za dekoracjami, kwiatami, bukietami, giełdą kwiatową o 3 w nocy... ehh

Więc jak masz jakiś problem z kwiatami do ślubu, potrzebujesz porady, konsultacji, mojej podpowiedzi to śmiało pisz, chętnie się wypowiem w tematach dekoracji ślubnych.

Czekam  :buzi:
Pozdrawiam, Iwona Pękala-Popek
Pamiętaj aby odwiedzić moją stronę:
www.interkursy.pl/autor/iwona.pekalapopek27990/p/28086/

Iwona Pękala-Popek

Cześć,
widzę, że nikt się nie zgłasza po poradę... a czekam :) bo widzę, że ktoś czasem zagląda i czyta mój post.
Rozumiem... nie znacie mnie...
Sezon slubny właśnie się zaczął, więc ja też zacznę coś pisać, może ktoś również przeczyta  :thankyou:

Zastanawiacie się pewnie jakie są najnowsze trendy w bukietach, na co jest moda, co jeszcez wypada a co nie....

To teraz przedstawię wam Najnowsze Trendy Florystyczne na rok 2016:

1) Stawiaj na "Bladości i Pastele"

Hitem tego roku będą bukiety jasne. W kolorach od odcieni bieli, ecru, kremowego, aż do brzoskwiniowego. Warto łaczyć te różne odcienie w jednym bukiecie, i wybrać bukiet z mieszanych kwiatów.  W połączeniu z zielenią efekt będzie powalający.

2. Naturalność

Utrzyma sie trend do wybierania bukietów sprawiających wrażenie ulożonych "od niechcenia". Naturalny wygląd bukietu nadaje lekkości stylizacji Panny Młodej, a jej samej odejmuje kilka lat.  W miesiącach letnich popularnością cieszyć się będą wiązanki stylizowane na styl "country", łąkowy. Pomyślce o takim rozwiązaniu.

3. Nie bój się zieleni

Odpowiednio dobrane zielone listki lub gałązki wydobędą z kwiatów to co najpiekniejsze. Panny Młode coraz częściej oprócz kwiatów szczegółowo wybierają też, zieleń i zależy im na dobrze dobranej zieleni dekoracyjej, a nie przypadkowej. W trendzie są bukiety z niewielką ilością dodatków, ale nawet mała ilość może zdiałać cuda. Jeśli nie lubisz zieleni - nie bój się, jest cała gama dodatków kwiatowych w kolorach od szarości, czerwienie po róż. Dla każdego coś pieknego.

4. Większy rozmiar

PM wybiorą w tym roku większe i bardziej bogatsze bukiety niż w latach ubiegłych. Modne jest też łaczenie wielu faktur, gatunków i odmian. Wiązanki mają wyglądac na okazałe, bogate i pełne keiatów. Coraz więcej hollywoodzkich celebrytów organizuje bajeczne wesela, więc bukiety też są odpowiednio większe - stąd ten trend.

5. Jeden kolor

Modne sa nadal bukiety w jednym kolorze i trend ten utrzyma się także w 2016 roku. Nie oznacza to jednak monogatunkowych kwiatów, łaczymy gatunki i odmiany w tym samym kolorze. Stonowany bukiet ślubny w jednej barwie to klasyka, a klasyka zawsze jest w modzie.

Są to przewidywania trendów opracowane przez florystów z brytyjskiej firmy Interflora. Jak myślicie czy trendy na 2016 w Polsce będą podobne. Czym kierujrcie się przy wyborze wiązanki? Na czym najbardziej wam zależy?

Czekam i Pozdrawiam, Iwona  :)
Pozdrawiam, Iwona Pękala-Popek
Pamiętaj aby odwiedzić moją stronę:
www.interkursy.pl/autor/iwona.pekalapopek27990/p/28086/

zwierzatko_mojej_mamy

Iwona Pękala-Popek, mądrej prawie reklamy to i admin nie jest w stanie wyrzucić ;)

ja obstawiam naturalności i zielenie - szczególnie przy bardziej "hipsterskich" i mniej formalnych parach ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: doda w 07 Kwi 2016, 11:08:41jak może bukiet odjąć kobiecie kilka lat :D

no wiesz.... lekki bukiecik ze stokrotek, a wielkie bukiecisko z anturium...?
chyba jednak może

golinda

z tym, że.... czy panna młoda potrzebuje odmładzania? ;)

Iwona Pękala-Popek

czy potrzebuje odmładzania? 50 latka idąca do ślubu chce wyglądać an 45 lub chociaż na 48, 22-latka chce wygladać na 18. nic w tym dziwnego. Każda PM jest najpiękniejsza... ma swojego ukochanego, który świata poza nią nie widzi i tylko to się liczy. Ale mimo to płaci za suknię 5 tyś. żeby było ładniej niż zwykle :) Mądre dodatki potrafią wiele zdziałać.

Ps. Cieszę się, że ktoś czyta. Pozdrawiam
Pozdrawiam, Iwona Pękala-Popek
Pamiętaj aby odwiedzić moją stronę:
www.interkursy.pl/autor/iwona.pekalapopek27990/p/28086/

wrobelek0403

Cytat: golinda w 07 Kwi 2016, 11:22:39
z tym, że.... czy panna młoda potrzebuje odmładzania? ;)

no ja na pewno tak lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

no pewnie ze na 18 lol tylko ze musiałabym do tego uzyc tony botoksu :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login