morfologia

Zaczęty przez Monika, 03 Gru 2007, 23:39:39

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Monika

dziewczyny, wiem, że to głupie pytanie, ale zapomniałam lekarki spytać ;) Nie wiecie może czy jak mam jutro mają mi krew na morfologię pobierać, to musze być na czczo? czy mogę śniadanie zjeść (nienawidzę z domu bez śniadania wychodzić! )

zuzia

Monika,
musisz być na czczo. zdecydowanie. rano to możesz wody się napić. Poza tym nie powinnaś jeść chyba 6 czy 10 godzin przed.

Monika

dziękuję bardzo :) piwo stawiam :)

marax

Na badanie krwi (podstawowe) musisz przyjść na czczo, ponieważ spożycie obfitego posiłku może zwiększyć np. ocenianą liczbę leukocytów.

Monika

maraxela ja już dawno po badaniu - siniak nawet zszedł ;) wyniki mam idealne, choć trochę boli że nawet morfologia pokazuje, że się nie odchudzam ;) (tak mi pani powiedziała). I jeszcze powiedziała, że muszę się z czerwonymi kropkami na twarzy i dekolcie pogodzić bo jak wynik jest ok to taki mój urok :( chyba czas do dermatologa iść ;)

marax

Cytat: "Monika"że się nie odchudzam  (tak mi pani powiedziała). I jeszcze powiedziała, że muszę się z czerwonymi kropkami na twarzy i dekolcie pogodzić bo jak wynik jest ok to taki mój urok :( chyba czas do dermatologa iść  

hmmm w morfologi widac ze sie nie odchudzials hmmmmmmmmm ??
kropki na dekoldzie widac w morfologii czegos tu nie rozumiem ale wkoncu ejstem tempym betonem wiec moze  :mrgreen: