Krakow

Zaczęty przez aniak1211, 27 Lip 2015, 18:36:29

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

aniak1211

Szukam nocleg na 2-3noce w Krakowie,najlepiej by wszedzie bylo blisko ale nie placic majatku;)
Mozecie cos polecic?
Nie znam Krakowa,co warto zobaczyc,gdzie dobrze zjesc,jak macie cos warte polecenia to bede wdzieczna:)

zwierzatko_mojej_mamy

aniak1211, kamienica u SU :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

aniak1211, będziecie z dziećmi czy sami? Jakieś wymagania, typu winda, łóżeczko dla dziecka?

aniak1211

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 27 Lip 2015, 18:46:52
aniak1211, kamienica u SU :D
Myslalam o niej ale nie wiem czy mnie stac;)
Gdzie moge ja znalezc? czy bezposrednio do SU ?

Cytat: didi_loczek w 27 Lip 2015, 19:08:15
aniak1211, będziecie z dziećmi czy sami? Jakieś wymagania, typu winda, łóżeczko dla dziecka?
Bedziemy z dziecmi,dobrze gdyby byla winda bo wozek,wymagan specjalnych nie mam,mala moze w gondoli spac.
Czystosc jest wazna;)

suegro

aniak1211, u mnie nie ma windy, więc nie namawiam. Nie czuj się zobowiązana.

Powiedz w ogóle jaki termin.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Myslalam o 5-7 sierpien ale inny termin tez moze byc,mam czas do  15 sierpnia:)
Tak mysle ze P. ma urodziny 14 to moze w tym czasie ?
Ktore to pietro? Taszczam sama wozek codziennie na 2 pietro wiec wprawe mam ;)
Jakbys mogla to podeslij mi link z oferta:) moze byc pw.

suegro

aniak1211, no to u mnie odpada, bo mam zajęty cały sierpień i wrzesień już prawie też.

Polecam airbnb, popatrzę później z kompa, może się uda jakąś fajną miejscówkę wyhaczyć.
Co do miejsc to też zależy co lubicie - pewnie klasyki typu Rynek, Wawel, po Kazimierzu się poszwendać. Co do jedzenia to też zależy właśnie w jakich okolicach będziesz - moje ulubione knajpy są poza "głównym szlakiem". Na Kazimierzu mogę polecić zawsze Zazie Bistro, Zalewajke (dziewczyny ze strefy tam jadły i chyba było ok, ale ostatnio podrożało), Kolanko na Józefa. Na Rynku zwykle nie jadam, jedyne miejsce gdzie chodzę to Chimera.
W lecie jest mnóstwo festiwali jedzeniowych, food trackowych, to też spoko opcja na ciekawe żarcie.
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

#7
na Rynku fajne nowe miejsce to De Dorsz - na Anny, polecam
oraz okolice Brackiej i gołebiej, tam mozna cos fajnego upolowac, np domowe obiady w Koko

Na kazimierzu zdecydowanie ciekawszy i fajniejszy wybór ale Kolanka juz nie  polece nikomu - ostatnio zabrałam tam Ddu, czekałysmy naprawde bardo długo na zwykłe jedzenie typu nalesniki zupa ryba a ruchu specjalnego nie było
mnie za to było głupio, ze Helena straciła połowe zajec i w koncu poszła bez jedzenia :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

Dzieki:).  Spotkalam dzis kolezanke,mieszkamy w roznych krajach a spotkalysmy sie w biurze paszportowym:).  Ona tez bedzie w tym czasie w Krakowie a jest bardziej rozeznana.   Nie nastawiam sie na "glebsze" zwiedzanie,zobaczymy na ile dziewczyny pozwola.