Autor Wątek: MUSIEROWICZ  (Przeczytany 17300 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

panikarola

Odp: MUSIEROWICZ
« Odpowiedź #50 dnia: 21 Lis 2008, 12:57:45 »
aaaaa... no właśnie, ja nie czytałam i żyję takimi szczątkowymi informacjam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

goga

« Odpowiedź #51 dnia: 21 Lis 2008, 15:34:00 »
do Kalamburki było ok ( może za wyjątkiem Brulionu Bebe B - nie cierpię tego ), potem niestety się popsuło - to nie była już ta Jeżycjada co dawniej - bez tego klimatu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  no i dopiero Sprężyna powraca na dawne tory Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wreszcie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

goga

« Odpowiedź #52 dnia: 21 Lis 2008, 16:06:31 »
macie Baltonę i przystojniaka
« Ostatnia zmiana: 21 Lis 2008, 16:08:20 wysłana przez goga »

goga

« Odpowiedź #53 dnia: 21 Lis 2008, 16:08:05 »
Baltona

panikarola

« Odpowiedź #54 dnia: 21 Lis 2008, 17:02:33 »
no, dobra, myslalam ze bedzie gorzej.

jest sflaczały na gębie i wymięty, ale nie wygląda na maksymalnego grubasa, jak sobie zdążyłam wyobrazić!

piwka goga, duzo piwek, kochana jestes!!!!!!!!!!!!!!!!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 21 Lis 2008, 17:02:33 »

goga

« Odpowiedź #55 dnia: 21 Lis 2008, 19:39:40 »
no na grubasa nie - wygląda raczej na żula,

ale przystojniak całkiem całkiem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #56 dnia: 21 Lis 2008, 19:47:48 »
no właśnie, celne porównanie!

malutenka

« Odpowiedź #57 dnia: 21 Lis 2008, 22:30:10 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no na grubasa nie - wygląda raczej na żula,

Gorzej. Musierowiczowa mu krzywde uczyniła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Mam juz zakupioną książkę, tylko czeka na mnie w rodzinnym...
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

effik

« Odpowiedź #58 dnia: 22 Lis 2008, 13:00:20 »
Hehe, wyczuwam u was sporą dozę empatii  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
może miała gorszy dzień Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sonja

« Odpowiedź #59 dnia: 27 Lis 2008, 17:22:27 »
Ej no przestańcie żaden się dramat Baltonie nie dzieje. Nie pamiętacie już sceny z Noelki jak wyszedł w fartuszku? takiej przyszłości się dla niego właśnie spodziewałam. A w ogóle to Sprężyna mi się STRASZNIE podobała, świetna jest!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #60 dnia: 27 Lis 2008, 17:25:12 »
sonja no nie?  - Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj a nie jarmusch-harlejowiec Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

elve

« Odpowiedź #61 dnia: 27 Lis 2008, 17:51:07 »
Apeluje do Pań i Panów z Krakowa o wypozyczenie tomów po Kalamburce
Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby
Elvelve
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #62 dnia: 27 Lis 2008, 17:53:32 »
elvelve nie wiem czy warto  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ale Sonja - chodzi o wizerunek Baltony - bleeeeeeeee

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #63 dnia: 27 Lis 2008, 17:54:46 »
goga ale przeciez on jest identyczny jak i byl, tylko ze pomarszczony - a narysowac olowkiem pomarszczenie bez cieniowania to kiepska sprawa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #64 dnia: 27 Lis 2008, 17:56:29 »
myślisz że identyczny - eeeeeeeee taki sflaczały - nie nie nie nie

ale za to podoba mi się rysunek Pulpy i jej córek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 27 Lis 2008, 17:56:29 »

sonja

« Odpowiedź #65 dnia: 27 Lis 2008, 20:09:44 »
elvelve nie wiem czy warto  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  ale Sonja - chodzi o wizerunek Baltony - bleeeeeeeee

No proszę Cię... wygląda normalnie. Toż to nie Apollo, żeby czas się go nie imał. Zarówno w książce jak i na obrazku się fajnie postarzał.

Za to młodzieniec fuj nie dość że blondyn to jeszcze do Gabrysi podobny.

tachogti

« Odpowiedź #66 dnia: 10 Sty 2009, 11:14:14 »
Teraz tu dotarlam, nowe dzielo dostalam na swieta Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Baltona inaczej postarzec sie nie mogl Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Musial sie troche wdac w wujka Żaczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Mnie sie on baardzo podobal jako mroczny rycerz wielbiacy Jarmusha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nowy amant mydlkowaty za bardzo dla Laury..
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

koolibri

« Odpowiedź #67 dnia: 17 Gru 2010, 16:42:12 »
uwielbiam ksiazki musierowicz...tyle tylko, ze czytalam je jak bylam w podstawowce teraz na swieta sprawilam sobie prezent. Wszystkie tomy. Juz nie moge sie doczekac jak je wszystkie jeszcze raz pochlone.

effik

« Odpowiedź #68 dnia: 22 Gru 2010, 15:17:05 »
Jak była ubrana pulpa jak szła na sylwestra:))

ja pamiętam, jak Gabrysia szła i z czego szyła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 22 Gru 2010, 15:20:46
roosveelta
kamienica nr 5
brama
szpital gdzie wyjmowano żarówki z buzi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i tu urodził się mój syn!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a ja się z tym szpitalem niedawno kontaktowałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ja nadal wracam do tych książek. kiedyś przeczytałam wszystkie, teraz zupełnie inaczej je odbieram. Musierowicz ma świetne wyczucie językowe (tu mają z bratem wiele wspólnego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) i niesamowite poczucie humoru, które wychodzi w dialogach. pamiętam, jak w zeszłym roku płakałam ze śmiechu przy "Języku Trolli". kocham rymowanki Tomcia i Romci z "Kłamczuchy" (jedna kura drugiej kurze wisiała na rurze) i długo mogłabym wymieniać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 22 Gru 2010, 15:22:56
ja mam zagadkę - kto pisał do kogo teksty w stylu: "Piniondz nie lubi pływać. Głupi piniondz bo tonie"? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 22 Gru 2010, 15:22:56 wysłana przez effik »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #69 dnia: 22 Gru 2010, 15:24:20 »
nutria albo pulpa do mamy w szpitalu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #70 dnia: 22 Gru 2010, 15:26:09 »
nutria albo pulpa do mamy w szpitalu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

pulpa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj trafiłaś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #71 dnia: 22 Gru 2010, 15:28:45 »
to co teraz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #72 dnia: 22 Gru 2010, 15:31:00 »
to co teraz? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hmm. która książka zaczyna się od sukienki na wystawie? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #73 dnia: 22 Gru 2010, 15:34:22 »
hm hm hm.... hmmm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba nie lubie poczatkow ;P

effik

« Odpowiedź #74 dnia: 22 Gru 2010, 15:35:11 »
hm hm hm.... hmmm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj chyba nie lubie poczatkow ;P

to jest chyba jedyny, który pamiętam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj