Autor Wątek: Letnie wyprzedaże 2015  (Przeczytany 11522 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: Letnie wyprzedaże 2015
« Odpowiedź #50 dnia: 06 Lip 2015, 19:49:21 »
jak dla mnie bomba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ja mierzyłam dzis z ciekawosci te tiulowe spodnice i masakra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet zdjec nie robiłam, bo wygladam dramatycznie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #51 dnia: 06 Lip 2015, 20:05:31 »
Mam wątpliwości bo w pracy najlepiej się czuję jednak z kołnierzykiem i tak jakoś bardziej elegancko, przy ciele. No ale teraz w upały w zasadzie nie mam w co się ubrać, więc poszłam do sklepu za rogiem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Dzięki dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #52 dnia: 06 Lip 2015, 20:08:38 »
dla mnie troche dziecinna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

rubin04

« Odpowiedź #53 dnia: 06 Lip 2015, 20:48:44 »
Inka, bardzo mi się podoba. Skad to?

rubin04

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Lip 2015, 20:52:41 »
A jaka jest rozmiarówka w TS?

Taka raczej normalna czy nie? Normalnie noszę M / 38 wiec jak tam kupować?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 06 Lip 2015, 20:52:41 »

inkageo

« Odpowiedź #55 dnia: 06 Lip 2015, 20:58:24 »
A to brzeski "butik", sukienki nie ma w necie, szukałyśmy z Golindą. Polska firma.

ishka82

« Odpowiedź #56 dnia: 06 Lip 2015, 21:10:58 »
inkageo, bardzo ładna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w sam raz do pracy w upał Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #57 dnia: 06 Lip 2015, 21:35:13 »
Mnie się podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #58 dnia: 06 Lip 2015, 22:00:39 »
inka - bardzo mi się podoba

marax

« Odpowiedź #59 dnia: 06 Lip 2015, 22:06:52 »
Dla mnie trochę dziecinna ale w upał przejdzie.

callja

« Odpowiedź #60 dnia: 06 Lip 2015, 22:15:05 »
mobka, super zakupy!!
inka, bbbbbb ładna sukienka choć rzeczywiście ciut "dziewczęca", ale na upały IMHO pasuje świetnie.

TS
Pytasz o TopSecret czy inną firmę?? W TopSecret Rozmiarówka zwykle trochę zaniżona, najczęściej biorę 34 albo XS (a jestem raczej 36), warto czytać komentarze przy poszczególnych modelach, często jest uwaga "brać swój rozmiar" albo "rozmiarówka standardowa" - tym się kieruję i tylko raz się nacięłąm - w spodniach 36 utonęłam (musiałam odesłać), 34 są idealne.

Taką mam z H&M: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ależ śliczna!! Gniecie się mocno?? Białe bluzki to moja słabość, a jeszcze jedwabna... muszę pogrzebać, może będzie jeszcze w sklepie?? Brać 34 czy 36?? (Noszę zwykle 36, ale biust mam, ekhm, w zaniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ).
Na podobną polowałam dwa lata temu w Morgan, a potem mi sklep we Wro zlikwidowali, wrrrr

EDIT:
Chyba moja ci jest bluzeczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zajrzałam na olx, znalazłam takie ogłoszenie:
w pierwszej chwili - identyko, po dłuższym namyśle - jednak falbanki jakby troszkę inne... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj/ Jutro jestem umówiona z dziewczyną na oglądanie i zobaczę, czy to aby nie jakiś chamski poliester, bo kusi mnie bardzo!!
« Ostatnia zmiana: 07 Lip 2015, 13:27:59 wysłana przez callja »
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Justynna

« Odpowiedź #61 dnia: 08 Lip 2015, 10:31:40 »
Ależ śliczna!! Gniecie się mocno?? Białe bluzki to moja słabość, a jeszcze jedwabna... muszę pogrzebać, może będzie jeszcze w sklepie?? Brać 34 czy 36?? (Noszę zwykle 36, ale biust mam, ekhm, w zaniku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ).
Jest bardzo fajna, gniecie się normalnie jak większość bluzek i nie jest śnieżnobiała, raczej śmietankowa biel. Kupiłam sobie rozmiar 34, bo taki najczęściej noszę.
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2015, 10:32:19 wysłana przez Justynna »

callja

« Odpowiedź #62 dnia: 08 Lip 2015, 14:08:18 »
Jest bardzo fajna, gniecie się normalnie jak większość bluzek i nie jest śnieżnobiała, raczej śmietankowa biel.
Dzięki!!
Byłam wczoraj w h&m, niestety mieli z bluzek tylko przebrane resztki, rozmiar 42 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj/ Dziś kupiłam tę z olx, właśnie się pierze - ta jest z kolei śnieżnobiała i niestety nie jedwabna... za 30 zł nie będę wybrzydzała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ale ofkors będę polować na jedwabną wersję z drugiej ręki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jedwab w upały to jest to!!
« Ostatnia zmiana: 08 Lip 2015, 14:09:31 wysłana przez callja »

Justynna

« Odpowiedź #63 dnia: 08 Lip 2015, 14:15:00 »
Jedwab w upały to jest to!!
o tak! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #64 dnia: 08 Lip 2015, 21:52:20 »
W moim H&M nie bylo tych bluzek:(
W ogole nedza.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 08 Lip 2015, 21:52:20 »

callja

« Odpowiedź #65 dnia: 08 Lip 2015, 22:46:19 »
Wyczaiłam jedną w necie, z drugiej ręki - kto wie, czy się nie skuszę.

golinda

« Odpowiedź #66 dnia: 09 Lip 2015, 08:37:14 »
ja zamówiłam tą justynnową bluzkę
powinna dzisiaj przyjść. zobaczymy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wolę generalnie sukienki - jedna szmata i gotowe, nie trzeba myśleć nad resztą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #67 dnia: 09 Lip 2015, 09:58:28 »
ja to praktykuje od lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i sie sprawdza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #68 dnia: 09 Lip 2015, 10:01:02 »
tylko.... tak trudno o dobrą sukienkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #69 dnia: 09 Lip 2015, 10:30:55 »
mnie sie zawsze i tak podoba za dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i ja jestem fanka Simple, a przynajmniej do jakiegoś czasu byłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #70 dnia: 09 Lip 2015, 21:07:47 »
O ja też jestem fanka sukienek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #71 dnia: 10 Lip 2015, 15:13:46 »
justynnowa bluzka jest super
wprawdzie to nie jest żadna złamana biel, tylko krem raczej, ale i tak śliczna, ładnie do opalenizny
i widać, że to lepszy materiał

Justynna

« Odpowiedź #72 dnia: 10 Lip 2015, 15:37:20 »
golinda, cieszę się bardzo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Materiał jest bardzo fajny, sprawdzony podczas upału no i w cenie jak jak zwykły poliester  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #73 dnia: 10 Lip 2015, 15:53:01 »
Na mnie paczka z hm w domu czeka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj też ją wrzuciłam do koszyka i jeszcze jakieś inne poliestrowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zobaczymy
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

golinda

« Odpowiedź #74 dnia: 10 Lip 2015, 17:49:20 »
golinda, cieszę się bardzo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Materiał jest bardzo fajny, sprawdzony podczas upału no i w cenie jak jak zwykły poliester 

a wygląda drogo. jak co najmniej sisley, a nie hm Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj