Letnie wyprzedaże 2015

Zaczęty przez golinda, 01 Lip 2015, 12:32:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

jak dla mnie bomba :D

a ja mierzyłam dzis z ciekawosci te tiulowe spodnice i masakra lol nawet zdjec nie robiłam, bo wygladam dramatycznie lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Mam wątpliwości bo w pracy najlepiej się czuję jednak z kołnierzykiem i tak jakoś bardziej elegancko, przy ciele. No ale teraz w upały w zasadzie nie mam w co się ubrać, więc poszłam do sklepu za rogiem :)
Dzięki dziewczyny :beer:
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

dla mnie troche dziecinna ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

Inka, bardzo mi się podoba. Skad to?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

A jaka jest rozmiarówka w TS?

Taka raczej normalna czy nie? Normalnie noszę M / 38 wiec jak tam kupować?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

A to brzeski "butik", sukienki nie ma w necie, szukałyśmy z Golindą. Polska firma.
Imagine there is no hate

ishka82

inkageo, bardzo ładna :) w sam raz do pracy w upał :)

mobka


fasolka1980

inka - bardzo mi się podoba

marax

Dla mnie trochę dziecinna ale w upał przejdzie.

callja

#60
mobka, super zakupy!!
inka, bbbbbb ładna sukienka choć rzeczywiście ciut "dziewczęca", ale na upały IMHO pasuje świetnie.

Cytat: rubin04 w 06 Lip 2015, 20:52:41TS
Pytasz o TopSecret czy inną firmę?? W TopSecret Rozmiarówka zwykle trochę zaniżona, najczęściej biorę 34 albo XS (a jestem raczej 36), warto czytać komentarze przy poszczególnych modelach, często jest uwaga "brać swój rozmiar" albo "rozmiarówka standardowa" - tym się kieruję i tylko raz się nacięłąm - w spodniach 36 utonęłam (musiałam odesłać), 34 są idealne.


Cytat: Justynna w 06 Lip 2015, 09:31:23
Taką mam z H&M: http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0204049005.html
Ależ śliczna!! Gniecie się mocno?? Białe bluzki to moja słabość, a jeszcze jedwabna... muszę pogrzebać, może będzie jeszcze w sklepie?? Brać 34 czy 36?? (Noszę zwykle 36, ale biust mam, ekhm, w zaniku ;) ).
Na podobną polowałam dwa lata temu w Morgan, a potem mi sklep we Wro zlikwidowali, wrrrr


EDIT:
Chyba moja ci jest bluzeczka ;) Zajrzałam na olx, znalazłam takie ogłoszenie:
http://olx.pl/oferta/biala-bluzka-z-falbanka-CID87-ID9yqoH.html#aceb010330
w pierwszej chwili - identyko, po dłuższym namyśle - jednak falbanki jakby troszkę inne... :// Jutro jestem umówiona z dziewczyną na oglądanie i zobaczę, czy to aby nie jakiś chamski poliester, bo kusi mnie bardzo!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Justynna

#61
Cytat: callja w 06 Lip 2015, 22:15:05Ależ śliczna!! Gniecie się mocno?? Białe bluzki to moja słabość, a jeszcze jedwabna... muszę pogrzebać, może będzie jeszcze w sklepie?? Brać 34 czy 36?? (Noszę zwykle 36, ale biust mam, ekhm, w zaniku ;) ).
Jest bardzo fajna, gniecie się normalnie jak większość bluzek i nie jest śnieżnobiała, raczej śmietankowa biel. Kupiłam sobie rozmiar 34, bo taki najczęściej noszę.

callja

#62
Cytat: Justynna w 08 Lip 2015, 10:31:40Jest bardzo fajna, gniecie się normalnie jak większość bluzek i nie jest śnieżnobiała, raczej śmietankowa biel.
Dzięki!!
Byłam wczoraj w h&m, niestety mieli z bluzek tylko przebrane resztki, rozmiar 42 :// Dziś kupiłam tę z olx, właśnie się pierze - ta jest z kolei śnieżnobiała i niestety nie jedwabna... za 30 zł nie będę wybrzydzała ;) Ale ofkors będę polować na jedwabną wersję z drugiej ręki ;) Jedwab w upały to jest to!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


aniak1211

W moim H&M nie bylo tych bluzek:(
W ogole nedza.

callja

Wyczaiłam jedną w necie, z drugiej ręki - kto wie, czy się nie skuszę.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

ja zamówiłam tą justynnową bluzkę
powinna dzisiaj przyjść. zobaczymy :)

wolę generalnie sukienki - jedna szmata i gotowe, nie trzeba myśleć nad resztą :)

damka

ja to praktykuje od lat :) i sie sprawdza :)

golinda

tylko.... tak trudno o dobrą sukienkę :)

damka

mnie sie zawsze i tak podoba za dużo :) i ja jestem fanka Simple, a przynajmniej do jakiegoś czasu byłam ;)

golinda

justynnowa bluzka jest super
wprawdzie to nie jest żadna złamana biel, tylko krem raczej, ale i tak śliczna, ładnie do opalenizny
i widać, że to lepszy materiał

Justynna

golinda, cieszę się bardzo  :piwo:
Materiał jest bardzo fajny, sprawdzony podczas upału no i w cenie jak jak zwykły poliester  ;)

justynaaaa2

Na mnie paczka z hm w domu czeka :) też ją wrzuciłam do koszyka i jeszcze jakieś inne poliestrowe ;) zobaczymy

golinda

Cytat: Justynna w 10 Lip 2015, 15:37:20golinda, cieszę się bardzo  :piwo:
Materiał jest bardzo fajny, sprawdzony podczas upału no i w cenie jak jak zwykły poliester 

a wygląda drogo. jak co najmniej sisley, a nie hm ;)

Justynna

Cytat: golinda w 10 Lip 2015, 17:49:20
a wygląda drogo. jak co najmniej sisley, a nie hm ;)

mojej siostrze poleciłam chwalone tu dżinsy z H&M i znajomy nie chciał jej uwierzyć, że to tylko H&M. Był przekonany, że to jakieś drogie, markowe dżinsy.