Letnie wyprzedaże 2015

Zaczęty przez golinda, 01 Lip 2015, 12:32:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Stworzone na starość do noszenia pampersa w rozmiarze refundowanych przez NFZ :)

aniak1211

Cytat: marax w 04 Lip 2015, 15:42:27
Stworzone na starość do noszenia pampersa w rozmiarze refundowanych przez NFZ :)
lol lol lol

wrobelek0403

marax, aaaa lol lol

malutenka, no ja nie skomplementuje :P ale kolor git!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: marax w 04 Lip 2015, 15:42:27
Stworzone na starość do noszenia pampersa w rozmiarze refundowanych przez NFZ :)
:D :D
ja wiem, że są brzydkie jak noc bezgwiezdna ale raz noszone uzależniają na zawsze.

mobka

Ja kupiłam w zarze spodnie i bluzkę, spódniczkę i sukienkę w mango. I jeszcze kilka rzeczy, które muszę oddać ;)
Co do sukienki, to też się zastanawiam co robić, bo jest sztuczna ii średnio z tyłu wykończona.
Spódnica do pracy też chyba trochę krótka. 

wrobelek0403

we wszystkim wygladasz super :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Szczególnie bluzka i sukienka super :)
Imagine there is no hate

fasolka1980

Mobka-ekstra! Ta biala bluzka to Zara?

mobka

Tak, to Zara. Za 39zl bodajże.


inkageo

Jak ktoś znajdzie tą bluzkę na stronie zary to poproszę o link!
Imagine there is no hate

justynaaaa2

mobka, ale fajnie wyglądasz :)

mobka

Chyba jej już nie ma. Ja zakupy ponad tydzień temu robiłam.

aniak1211

mobka,
We wszystkim bardzo ladnie wygladasz:)
Ja nie potrafie robic zakupow,moja szafa swieci pustkami albo starociami,potrzebuje ja odswierzyc od podstaw a nie potrafie juz chyba robic zakupow ;D
Licze ze w PL wybiore sie z siostra to mi pomoze bo ona zawsze cos wyszpera,ja wchodze i zaraz wychodze ze sklepu bo nic nie ma :D

golinda

mobka, super zakupy. szyja tylko trochę boli ;)

mobka

Aniak, dlatego ja w necie kupuję. Teraz muszę tylko sprawdzić, gdzie mam mango, żeby oddać resztę szmat.



inkageo

Ojej..szkoda, że nie ma już rozmiaru.
Imagine there is no hate


aniak1211

Cytat: mobka w 06 Lip 2015, 08:51:39
Aniak, dlatego ja w necie kupuję. Teraz muszę tylko sprawdzić, gdzie mam mango, żeby oddać resztę szmat.
Ja ostatnio tez sporo w necie zamawiam ale glownie buty i dla dzieci,wiekszosc butow oddaje:D
Z ciuchami nie wiem jaki rozmiar,zwlaszcza spodnie ale moze zamowie jeden fason w kilku rozmiarach,moze ktorys podpasuje:D
Wybieram sie w tym tyg. na zakupy,zobaczymy czy cos uda mi sie kupic:D

aniak1211


magdalinska

mobka wow :) ale swietnie wygladasz. fajne zakupy, wszystko mi sie podoba

inkageo

Nadaje się dla mnie do roboty na upały, czy nie? Ona ma bawełnianą podszewkę z falbaną, więc tak trochę sterczy.
Imagine there is no hate

justynaaaa2