Letnie wyprzedaże 2015

Zaczęty przez golinda, 01 Lip 2015, 12:32:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


iksa_nl

fajne :)

sama bede szukac dwoch czy trzech bluzek, dlugiej spodnicy i moze jakas kiecke luzna na lato.. wyplata juz przyszla -  czas sie rozejrzec ;)

wrobelek0403

fajne :) szkoda ze nie ma innego koloru :D granatowe bym przygarneła :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



wrobelek0403

kupiłam sobie skromnie, miętowy rozpinany sweterek z HM.

o taki
http://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0227688045.html
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


golinda

Cytat: marax w 01 Lip 2015, 14:36:30
fajne ale tez kolor nie mój

a ja lubię, pod warunkiem, że nie jest blisko twarzy
z białą górą fajnie

aniak1211

Mierzylam dzisiaj sukienki w ZARA,jakas niewymiarowa jestem i nic nie kupilam a pilnie potrzebuje.

konwalia




callja

TopSecret to teraz mój sklep nr 1, obkupiłam się tam ostatnio za wszystkie czasy, generalne odświeżenie szafy ;)

Wysyłka błyskawiczna i bezproblemowa.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /


callja

Na razie nie narzekam - T-shirty, które kupiłam dla P. prane są non stop, a ładnie trzymają formę i nie mechacą się na razie, odpukać. Kurtka wiosenna P fajnie odszyta. Zobaczymy, jak moje sukienki zniosą pranie, na razie nie było potrzeby.
Niezadowolona jestem tylko z kupionego wcześniej swetra (Troll, czyli podmarka TS) - ogólnie fajny, ciepły, miękki, ale zaciąga się nieludzko. Wkurzające.

Warto czytać opisy, nie tylko firmowe (modelka ma tyle a tyle wzrostu i prezentuje rozmiar taki a taki), ale też opinie klientów - do tej pory tylko raz nie trafiłam z rozmiarem, i musiałam odesłać spodnie. Sukienki jak dotąd pasują, a biorę różne rozmiary (34, 36, XS, S) w zależności od fasonu i opisów właśnie.

Poza tym nie mam zastrzeżeń. No i błyskawiczna wysyłka, co bbbb mi się podoba.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

golinda

ooo, ja też coś dostałam :)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

natalia.n

Uwielbiam cygaretki z Zary. W piątek będę we Wrocławiu to zajrzę tam. Były w innych kolorach?


malutenka

kupiłam szarawary kolejne, teraz dla odmiany bez wzorów, tylko gładkie, zielone :) Kocham ten krój spodni, mimo, że wygląda się w nich jak gnom :)

mobka


malutenka


mobka



malutenka

I są najwygodniejsze na świecie :)