Autor Wątek: Narożnik do salonu  (Przeczytany 7411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Odp: Narożnik do salonu
« Odpowiedź #100 dnia: 08 Maj 2018, 08:33:21 »
marlen_ka, absolutnie nie pyli, orion jest idealny i nie zmienia koloru jak przeciagniesz dłonią a jest super w dotyku, porto jest duzo twardsze, dobre na takie własie mniej uzywane fotele, niemniej kanapa powinna byc przytulniejsza a nie taka ostra - poduszki wychodzą z porto bardzo twarde, ja mam poduchy na oparciu kanapy wiec tu dla oriona dodatkowy plus

no ale to juz musztarda po obiedzie, mam nadzieje e bedziesz zadowolona, porto tez ma swoich zwolenników
ja z porto na fotelach jestem zadowolona

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cherry

Odp: Narożnik do salonu
« Odpowiedź #101 dnia: 10 Maj 2018, 23:32:38 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
salsa, aaaaaa. Zamówiłam w piątek już i wzięłam Porto grafit:( bo na probkach miałam wrażenie że Orion pyli
a nie mozna telefonicznie anulowac zamowienia lub zmienic? Czesto jest taka opcja - ja bym probowala tam zadzwonic.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj