Autor Wątek: Narożnik do salonu  (Przeczytany 4665 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

natalia.n

Narożnik do salonu
« dnia: 16 Cze 2015, 10:18:24 »
Dziewczyny, jak w temacie, szukam narożnika jasnego w cenie do 7000 najlepiej, polecicie coś ładnego i dobrego jakościowo?

Chermelle

Odp: Narożnik do salonu
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Cze 2015, 11:33:35 »
Może Aris ma narożnik który będzie ci pasował

natalia.n

« Odpowiedź #2 dnia: 16 Cze 2015, 11:47:01 »
Niezłe, niezłe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dzięki!

wrobelek0403

« Odpowiedź #3 dnia: 16 Cze 2015, 11:48:26 »
mnie sie podobają modalto Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Cze 2015, 14:14:57 »
tylko ja na swoją sofę już 8 tyfdzień czekam choć temat miał sie zamknąć w 6 ...

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 16 Cze 2015, 14:14:57 »

natalia.n

« Odpowiedź #5 dnia: 16 Cze 2015, 21:31:11 »
Damka, a gdzie zamawialas?

damka

« Odpowiedź #6 dnia: 17 Cze 2015, 15:15:55 »
mariomeble. Obsługa nawet ok, ale termin mnie martwi zwłaszcza ze zaraz jedę na urlop...

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #7 dnia: 17 Cze 2015, 15:21:33 »
ja polece Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dobre ceny, wykonanie swietne, mozna po nim jezdzic czolgiem, zalewac winem itd, a wszystko wytrzyma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

inkageo

« Odpowiedź #8 dnia: 17 Cze 2015, 18:10:14 »
A ja się podłączę tu ze swoim żalem.. Chcę karlstad dużą w szarym kolorze i nigdzie jej nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

malutenka

« Odpowiedź #9 dnia: 17 Cze 2015, 18:53:45 »
nigdzie jej nie ma
To jeszcze może się pojawić. Ja boleję, bo wycofali ze sprzedazy taki, tylko rozkładany do spania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

natalia.n

« Odpowiedź #10 dnia: 18 Cze 2015, 07:26:46 »
Z Vero mi się podobają, koleżanka mi poleciła, ale czas oczekiwania 8 tygodni   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #11 dnia: 18 Cze 2015, 09:41:23 »
Z Vero mi się podobają, koleżanka mi poleciła, ale czas oczekiwania 8 tygodni   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Wiesz co, mało kto da Ci dobry duży mebel w wykończeniu do wyboru i na już. Chyba, ze trafisz na powystawowy.

natalia.n

« Odpowiedź #12 dnia: 18 Cze 2015, 09:51:01 »
Wiem, ale w praktyce z ośmiu tygodni robi się dziesięć. No nic, dobrze, że mam materac na podłogę w razie czego  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #13 dnia: 18 Cze 2015, 11:27:34 »
a ja swoją sofkę dostanę jutro Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #14 dnia: 05 Lut 2016, 16:02:57 »
 :hello:Polecicie coś w stylu Ikea tidafors ale musi być rozkładana,  najlepiej sofa, bo narożnik jest ogromny, a sofy rozkładanej nie ma już w ofercie.  Albo coś innego,  ale oparcie równie wysokie by się miło siedziało z opartą głową.
Stary narożnik z Ikei kończy żywot i szukam w rozsądnej cenie.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 05 Lut 2016, 16:02:57 »

Kasia

« Odpowiedź #15 dnia: 05 Lut 2016, 19:49:04 »
Z tymi rozkladanymi to koniecznie trzeba dopytywac czy sa do spania regularnego czy okazjonalnego. Unikać tych do okazjonalnego spania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 05 Lut 2016, 19:56:59 »
Z tymi rozkladanymi to koniecznie trzeba dopytywac czy sa do spania regularnego czy okazjonalnego. Unikać tych do okazjonalnego spania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zależy na czym Ci zależy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #17 dnia: 05 Lut 2016, 20:25:32 »
Unikać tych do okazjonalnego spania
Ew. dawać na nich spać tylko gościom, którzy mają szybko się zmyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #18 dnia: 05 Lut 2016, 20:26:15 »
Ew. dawać na nich spać tylko gościom, którzy mają szybko się zmyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no fięc fłaśnie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #19 dnia: 05 Lut 2016, 20:29:19 »
Te do okazjonalnego spania są gorszej jakości, potrafią się złamać, gąbka jest cienka itd.
Czesto nie nadają sie nawet do sporadycznego przyjmowania gości.
Gość wyjedzie a ty masz kłopot z wygnieciony babka lub połamanym łóżkiem.

To tak jak reklamowane buty co sie rozkleily bo nie sa przeznaczone na deszcz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lut 2016, 20:48:47 »
Kasia, no j anie wiem, ja mam narożnik z etap sofa, część wyciągana spod narożnika jest dużo twardsza w sensie materaca, normalnie na co dzień bym nie chciała na tym spać, ale trzyma się to cholera o kilku lat bez żadnego uszczerbku - już części normalne dupne są wysiedziane i zmieniły geometrie, a to nadal jak nowe Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #21 dnia: 06 Lut 2016, 07:28:55 »
My mieliśmy 6 lat narożnik z etapu, teraz 6 lat Ikea manstad właśnie taki wyjeżdżany i ta gąbka na desce się ugniata, robi się wyrwa i boli kręgosłup.
Więc wolałabym coś z materacem ale nie beddinge,  bo ma być wygodne do siedzenia też po rozłożeniu czyli musi mieć tył.

konwalia

« Odpowiedź #22 dnia: 06 Lut 2016, 07:33:04 »
O taki system bym wolała, bo tam materac jak w łóżku,  ten narożnik jest nawet w ładnej szarości, ale ma 3m a ja pokój 5x4,5 więc odpada, ale coś z tak wysokim oparciem  i chętnie sofa. Bo przy narożniku jest się zwykle skazanym na konkretną stronę

Kasia

« Odpowiedź #23 dnia: 06 Lut 2016, 08:12:49 »
My teraz tez kupiliśmy kolejny do spania sporadycznego gdyz przewidujemy bardzo sporadyczne korzystanie z funkcji spania lub w ogóle.
Bedziemy mieli inne lozko dla gości, którzy kilka, kilkanaście razy s roku die pojawia i to lozko wolałabym juz wygodniejsze tym bardziej ze nieraz moze byc tak ze gości np. z małym dzieckiem ulokujemy i siebie w sypialni a sami pójdziemy do gościnnego.
Po prostu lepiej wiedzieć ze niektore lozka mimo funkcji spania tak naprawde sa przewidziane do epizodycznego korzystania - ja tego kilka lat temu nie wiedziałam i kupiłam taki naroznik do spania codziennego - no to był błąd Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #24 dnia: 06 Lut 2016, 08:18:58 »
A jaki to jest system do spania sporadycznego?