WYPRZEDAŻ U INKI 2016 ;-) Sukienki, bluzki, spódnice

Zaczęty przez inkageo, 13 Cze 2015, 12:58:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mobka

Inka, rozważałam, ale ja aż tak często w sukienkach nie chodzę.
Teraz przydałyby mi się jeszcze typowo letnie ;)

emcia

Przyszła, przymierzyłam, pasuje :)
Dziękuję :)

inkageo

Imagine there is no hate

ddu

Cytat: inkageo w 16 Cze 2015, 19:42:36
Raczej tak :) Ale informuję, że ona jest bardzo cieniutka, prześwituje, nie ma podszewki. Może zrobić zdjęcie na sobie?

tak

może w końcu będę miała preteskst, żeby kupić halkę. zawsze o tym myślałam ;)

inkageo

Callja, Natalia doszły przesyłki? I jak?

Melduję, że połowa Waszej kasy poszła na dobry cel - kociaki, które ktoś wywalił w szczelnie zaklejonych kartonach.
https://www.facebook.com/PRZYTULIISKO/photos/pcb.1129108133772262/1129105340439208/?type=1&theater

A reszta to wiadomo..zostanie wydana dzisiaj w lidlu na alkohol i chipsy :D
Imagine there is no hate


ddu


ddu


inkageo

No niestety bardzo. Albo na niższą osobę, albo jako plażowa.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

Cytat: inkageo w 19 Cze 2015, 14:14:10tóre ktoś wywalił w szczelnie zaklejonych kartonach.

zabic to mało :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: inkageo w 19 Cze 2015, 14:14:10Callja, Natalia doszły przesyłki? I jak?
inka, doszło dzisiaj, baaaaardzo Ci dziękuję - przesyłka doszła tak błyskawicznie, że nie zdążyłam się nawet zdziwić ;)
P. focha szczelił, że oszalałam z zakupami (przyznaję, ostatnio poszalałam, ale i on został obkupiony nader konkretnie, więc niech nie marudzi!! :P )
Ergo sukienki mierzyłam, gdy P. wybył na męskie piwko - obie pasują, ino przytyć nie mogę ani 10 deko!! W maziaje chyba się już jutro wystroję, choć mam lekkie obawy, bo to egzaminy w średniej szkole, a ja dekolt mam w niej iście... epicki (rozmiarowo, bo z wypełnieniem nader skromnym lol lol lol )

A cel pieniążkowy szczytny, kociaki słodkie, niech odchuchane pójdą szybko w dobre ręce - matko, ubiłabym tego, kto zostawił je na pewną śmierć, i to jeszcze w męczarniach...
Gdyby nie moje smaranie na sierść, Dolot kicałby sobie wesolutko u mnie w domu :(
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

inkageo

Baaardzo się cieszę i dziękuję wszystkim :*
Imagine there is no hate

golinda

ja też dziękuję. "czerwone", jak wiesz, zyskało sympatię panów ;)

inkageo

Imagine there is no hate

natalia.n

Własnie odebrałam ptaki, dziękuję inka, dziękuje golinda!

inkageo

Imagine there is no hate

natalia.n

Pasują! Poszłam do służbowej wc z krzesłem, żeby sie przejrzec w lustrze ;)

inkageo

Imagine there is no hate


wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Na 99% będzie pasować, materiał jest elastyczny.
Imagine there is no hate

wrobelek0403

ze spokojem, sama sobie musze pomierzyc w domu :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia


inkageo

Wróbelku Golinda napisała, że od pachy do pachy 57 cm (hmmm..to już chyba naciągnięte, bo jakoś dużo) i 69 cm długość (to pewnie normalnie w zwisie).
Imagine there is no hate