WYPRZEDAŻ U INKI 2016 ;-) Sukienki, bluzki, spódnice

Zaczęty przez inkageo, 13 Cze 2015, 12:58:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Cytat: inkageo w 16 Cze 2015, 19:46:10
Rubin - szara tiulowa, Emcia - czarna koszula w kropki, Callja - sukienka z mango w maziaje - ZAREZERWOWANE :) Wrzucam do pralki do odświeżenia.

Dziewczyny to co wysłałam Wam było prosto po praniu.
zrób tak, żeby się czasem nie zbiegło ;)

inkageo

Emcia zmierzyłam jeszcze szerokość rękawów w pachach, bo to czasem w małych rozmiarach jest ciasne, ale spoko, centymetr po rozłożeniu na płasko pokazuje 23-24 cm. To chyba musi być dobra, nie?

A tu zdjęcie dla Ddu, ciemno już i niezbyt ładnie wyszło:
https://picasaweb.google.com/100690581941659162936/WyprzedazCzerwiec2015?authkey=Gv1sRgCJ-P9quI6vPX5wE#6161031852125804498
Imagine there is no hate


emcia

Cytat: inkageo w 16 Cze 2015, 19:59:37
Emcia zmierzyłam jeszcze szerokość rękawów w pachach, bo to czasem w małych rozmiarach jest ciasne, ale spoko, centymetr po rozłożeniu na płasko pokazuje 23-24 cm. To chyba musi być dobra, nie?

A tu zdjęcie dla Ddu, ciemno już i niezbyt ładnie wyszło:
https://picasaweb.google.com/100690581941659162936/WyprzedazCzerwiec2015?authkey=Gv1sRgCJ-P9quI6vPX5wE#6161031852125804498
teoretycznie wszystko powinno być ok, obmierzyłam swoją pasującą ;)

inkageo

Kto chce mieć jutro wysłane to proszę o adresy na pw :)
Imagine there is no hate

mobka

Dzięki dziewczyny :)
Golida, z telefonu niestety tak badziewnie wstawia. A ja na kompie w zasadzie w ogóle już nie siedzę. Teraz jestem, bo się uczę. A tak to laptopa nie włączam w zasadzie :)

aniak1211


natalia.n


inkageo

Załatwię Ci wysyłkę u Golindy :) Wyślij proszę jej adres na pw :)
Imagine there is no hate

natalia.n

Oki, jutro z ranca, bo nie moge sie ogarnac z pisaniem na telefonie!

inkageo

Imagine there is no hate

fasolka1980



wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

fasolka1980


nionczka

Mobka, w czerwonej ślicznie!
Ja w tym wątku sobie podglądam jak ładne dziewczyny wyglądają w stylowych ciuchach :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Inka, wyglądasz tu obłędnie! https://picasaweb.google.com/100690581941659162936/WyprzedazCzerwiec2015?authkey=Gv1sRgCJ-P9quI6vPX5wE#6159809628303165394
a w sukienkach to już nie wspomnę. Kurczę, są ludzie urodzeni, żeby nosić ciuchy. Inni przykrywamy się dla przyzwoitości i z zimna.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

goga

Cytat: nionczka w 17 Cze 2015, 10:55:25Inka, wyglądasz tu obłędnie!

u niej to  standard, w sumie to powinnyśmy cię za to nie lubić ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

inkageo

Ale ja myślę, że to tylko kwestia ostrych zdjęć w dobrym oświetleniu dziennym ;)
Imagine there is no hate

natalia.n


inkageo

#71
Bardzo się cieszę, że pasuje na Golindę :) I jak na mango ta sukienka jest bardzo dobrej jakości i porządnie uszyta. Lepiej niż moje simple. Nic się nie pruje i nie gniecie. A z simple kolejna mi się rozłazi na szwach :( Nawet odsprzedać ich nie można, bo same się utylizują :D
Imagine there is no hate

mobka

Laaa ja założyłam dzisiaj czerwoną do roboty i to nie był dobry pomysł ;) nie da się mnie nie zauważyć. A to męskie towarzystwo... Jeszcze mi się wystąpienie na wideokonferencji  trafiło. Z Grekami :D

golinda


Cytat: mobka w 17 Cze 2015, 15:39:15Laaa ja założyłam dzisiaj czerwoną do roboty i to nie był dobry pomysł ;) nie da się mnie nie zauważyć. A to męskie towarzystwo...

ja też założyłam czerwoną od Inki
ale ja się zawsze rzucam w oczy, bo moje towarzystwo chodzi w legginsach/jeansach/polarach/spranych t-shirtach ;)

inkageo

Mobka to bierz jeszcze beżową ;) To ten sam model, tylko z trochę lepszego materiału :D
Imagine there is no hate