Autor Wątek: WYPRZEDAŻ U INKI 2016 ;-) Sukienki, bluzki, spódnice  (Przeczytany 9720 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

emcia

Odp: WYPRZEDAŻ U INKI ;-) Sukienki, bluzki, spódnice
« Odpowiedź #50 dnia: 16 Cze 2015, 19:51:34 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Rubin - szara tiulowa, Emcia - czarna koszula w kropki, Callja - sukienka z mango w maziaje - ZAREZERWOWANE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wrzucam do pralki do odświeżenia.

Dziewczyny to co wysłałam Wam było prosto po praniu.
zrób tak, żeby się czasem nie zbiegło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #51 dnia: 16 Cze 2015, 19:59:37 »
Emcia zmierzyłam jeszcze szerokość rękawów w pachach, bo to czasem w małych rozmiarach jest ciasne, ale spoko, centymetr po rozłożeniu na płasko pokazuje 23-24 cm. To chyba musi być dobra, nie?

A tu zdjęcie dla Ddu, ciemno już i niezbyt ładnie wyszło:
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

Justynna

« Odpowiedź #52 dnia: 16 Cze 2015, 20:44:28 »
czerwona kiecka zostaje, mimo że trochę krótka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szkoda  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #53 dnia: 16 Cze 2015, 20:46:58 »
Emcia zmierzyłam jeszcze szerokość rękawów w pachach, bo to czasem w małych rozmiarach jest ciasne, ale spoko, centymetr po rozłożeniu na płasko pokazuje 23-24 cm. To chyba musi być dobra, nie?

A tu zdjęcie dla Ddu, ciemno już i niezbyt ładnie wyszło:
teoretycznie wszystko powinno być ok, obmierzyłam swoją pasującą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Cze 2015, 20:49:40 »
Kto chce mieć jutro wysłane to proszę o adresy na pw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 16 Cze 2015, 20:49:40 »

mobka

« Odpowiedź #55 dnia: 16 Cze 2015, 21:15:42 »
Dzięki dziewczyny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Golida, z telefonu niestety tak badziewnie wstawia. A ja na kompie w zasadzie w ogóle już nie siedzę. Teraz jestem, bo się uczę. A tak to laptopa nie włączam w zasadzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 16 Cze 2015, 21:26:29 wysłana przez mobka »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

aniak1211

« Odpowiedź #56 dnia: 16 Cze 2015, 21:20:15 »
mobka,
Super wygladasz:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

natalia.n

« Odpowiedź #57 dnia: 16 Cze 2015, 21:30:15 »
Ja chce ptaki! Dziekuje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #58 dnia: 16 Cze 2015, 21:32:24 »
Załatwię Ci wysyłkę u Golindy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wyślij proszę jej adres na pw Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natalia.n

« Odpowiedź #59 dnia: 16 Cze 2015, 21:34:45 »
Oki, jutro z ranca, bo nie moge sie ogarnac z pisaniem na telefonie!

inkageo

« Odpowiedź #60 dnia: 16 Cze 2015, 21:38:08 »
Spoko, wysłałam już do niej smsa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fasolka1980

« Odpowiedź #61 dnia: 17 Cze 2015, 10:01:54 »
mobka - super wyglądasz!

golinda

« Odpowiedź #62 dnia: 17 Cze 2015, 10:15:16 »
mam kilka zdjęć w sukience od Inki, ale jakość ich pozostawia wiele do życzenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #63 dnia: 17 Cze 2015, 10:19:30 »
golinda, super!!!!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

fasolka1980

« Odpowiedź #64 dnia: 17 Cze 2015, 10:23:29 »
golinda - super!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 17 Cze 2015, 10:23:29 »

nionczka

« Odpowiedź #65 dnia: 17 Cze 2015, 10:51:43 »
Mobka, w czerwonej ślicznie!
Ja w tym wątku sobie podglądam jak ładne dziewczyny wyglądają w stylowych ciuchach :-)

nionczka

« Odpowiedź #66 dnia: 17 Cze 2015, 10:55:25 »
Inka, wyglądasz tu obłędnie! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a w sukienkach to już nie wspomnę. Kurczę, są ludzie urodzeni, żeby nosić ciuchy. Inni przykrywamy się dla przyzwoitości i z zimna.

inkageo

« Odpowiedź #67 dnia: 17 Cze 2015, 11:21:28 »
Dziękuję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #68 dnia: 17 Cze 2015, 11:26:06 »
Inka, wyglądasz tu obłędnie!

u niej to  standard, w sumie to powinnyśmy cię za to nie lubić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

inkageo

« Odpowiedź #69 dnia: 17 Cze 2015, 11:54:11 »
Ale ja myślę, że to tylko kwestia ostrych zdjęć w dobrym oświetleniu dziennym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natalia.n

« Odpowiedź #70 dnia: 17 Cze 2015, 12:18:56 »
golinda super, wcale nie jest za krótka!

inkageo

« Odpowiedź #71 dnia: 17 Cze 2015, 12:25:00 »
Bardzo się cieszę, że pasuje na Golindę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj I jak na mango ta sukienka jest bardzo dobrej jakości i porządnie uszyta. Lepiej niż moje simple. Nic się nie pruje i nie gniecie. A z simple kolejna mi się rozłazi na szwach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nawet odsprzedać ich nie można, bo same się utylizują Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 17 Cze 2015, 12:25:47 wysłana przez inkageo »

mobka

« Odpowiedź #72 dnia: 17 Cze 2015, 15:39:15 »
Laaa ja założyłam dzisiaj czerwoną do roboty i to nie był dobry pomysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie da się mnie nie zauważyć. A to męskie towarzystwo... Jeszcze mi się wystąpienie na wideokonferencji  trafiło. Z Grekami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #73 dnia: 17 Cze 2015, 17:33:52 »

Laaa ja założyłam dzisiaj czerwoną do roboty i to nie był dobry pomysł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nie da się mnie nie zauważyć. A to męskie towarzystwo...

ja też założyłam czerwoną od Inki
ale ja się zawsze rzucam w oczy, bo moje towarzystwo chodzi w legginsach/jeansach/polarach/spranych t-shirtach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #74 dnia: 17 Cze 2015, 18:07:21 »
Mobka to bierz jeszcze beżową Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj To ten sam model, tylko z trochę lepszego materiału Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj