WYPRZEDAŻ U INKI 2016 ;-) Sukienki, bluzki, spódnice

Zaczęty przez inkageo, 13 Cze 2015, 12:58:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

ja bym założyła do wąskich białych spodni, mam takie, mam też podobną tunike właśnie, ta mi się podoba i rozważam nawet :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Fajnie, że zajrzałam, bo miałam zaraz lecieć na pocztę :) Damka to ja je dorzucę i wyślę paczkę po południu :)
Imagine there is no hate

inkageo

Jadę zaraz do domu po buty dla Damki, więc jeżeli ktoś coś chciałby jutro dostać, to proszę szybko pisać, zaraz zabiorę, zapakuję i wyślę :)
Imagine there is no hate

inkageo

Niestety muszę sprzedaż nowiutkie, śliczne conversy. Dałam ciała, są za małe, a przeleciał mi termin do oddania. Na mazurach miałam je na nogach góra 5 minut.

Rozmiar 37 - UK 4 - 23 cm. Będą pasować na osoby noszące 36.

Kupiłam je w tym sklepie za 179 zł, sprzedam za 120 zł już z kosztami przesyłki:
https://www.mall.pl/obuwie-miejskie-rekreacyjne/converse-chuck-taylor-all-star-dainty-monte-blue-37-823844003

Więcej moich zdjęć:
https://goo.gl/photos/fZgnVAS3Qyb2KRqn8

One mi się bardzo podobają, bo ta guma jest niższa niż w klasycznych conversach, przez to są zgrabniejsze.
Imagine there is no hate

inkageo

Przemyślałam i ja je nawet za 100 zł oddam. Szkoda, żeby leżały w szafie..
Imagine there is no hate

zosia2007

inka ja bym je chętnie wzięła ale musze sprawdzić dł stopy bo ja normalnie noszę 37

inkageo

Imagine there is no hate

zosia2007


inkageo

To będą małe tak jak na mnie.. Dziwna jest ta rozmiarówka conversów, poprzednie 37 były na mnie dobre i na pewno większe.
Imagine there is no hate

ziuta

Cytat: inkageo w 23 Sie 2016, 10:03:50Dziwna jest ta rozmiarówka conversów, poprzednie 37 były na mnie dobre i na pewno większe.
inkageo, ten model dainty wychodzi mniejszy, niż klasyczny chuck taylor
ja mam białe skórzane w wersji dainty i też musiałam wziąć o rozmiar większe, a klasyczne mierzyłam w swoim rozmiarze i były ok
ale wiedziałam, że dainty muszę zamówić większe, bo tak mówiły komentarze na zalando ;)

inkageo

Bardzo fajnie, że na zalando podpowiada rozmiary! Już mnie kilka razy ustrzegło przed pomyłką.
Imagine there is no hate

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Rubin już poszły :)
Zaniosłam je do kancelarii do M., dostałam również ofertę zakupu mojej nowej kurteczki dżinsowej :D
Imagine there is no hate