Autor Wątek: WYPRZEDAŻ U INKI 2016 ;-) Sukienki, bluzki, spódnice  (Przeczytany 9310 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: WYPRZEDAŻ U INKI ;-) Sukienki, bluzki, spódnice
« Odpowiedź #100 dnia: 23 Cze 2015, 09:32:45 »
inka, dzieki, zmierze sobie jakies bluzki w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #101 dnia: 23 Cze 2015, 20:49:32 »
inkageo, to wezme Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zobaczymy z Konwalią Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #102 dnia: 23 Cze 2015, 23:33:09 »
Dobra! Napisz proszę adres Golindzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

inkageo

« Odpowiedź #103 dnia: 24 Cze 2015, 00:10:20 »
Aaa przecież ja mam Twój adres, luz!

callja

« Odpowiedź #104 dnia: 24 Cze 2015, 00:13:59 »
inka, może będę jutro w TopSecret - mam Ci obczaić tę bluzeczkę z koronką??
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #104 dnia: 24 Cze 2015, 00:13:59 »

golinda

« Odpowiedź #105 dnia: 24 Cze 2015, 08:32:30 »
noo, dawać adres wróblowy!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #106 dnia: 25 Cze 2015, 11:31:23 »
Inka a ten żakiet w biuście i ramionach mogłabyś pomierzyć? Bo intensywnie o nim myślę, ale nie wiem czy biust mi wlezie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

inkageo

« Odpowiedź #107 dnia: 25 Cze 2015, 14:58:45 »
Goga jasne, ale on na mnie kusy jest..hmmm..

goga

« Odpowiedź #108 dnia: 25 Cze 2015, 15:14:29 »
W sensie szerokości w cycu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to odpada.... Ja mam 88 cm

golinda

« Odpowiedź #109 dnia: 25 Cze 2015, 15:15:04 »
goga, poczekaj, zaraz będę sprzątać swoja garderobę
Ty u mnie zawsze coś sobie znajdziesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #110 dnia: 25 Cze 2015, 15:16:51 »
goga, poczekaj, zaraz będę sprzątać swoja garderobę
Ty u mnie zawsze coś sobie znajdziesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
o dawaj ja muszę sobie coś kupić na wczasy. Wstawiaj foty !

golinda

« Odpowiedź #111 dnia: 25 Cze 2015, 15:21:55 »
nooo i te foty to problem. bo strasznie mi się nie chce robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

najlepiej jakbyście przyjechały do mnie na mierzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #112 dnia: 25 Cze 2015, 15:29:20 »
nooo i te foty to problem. bo strasznie mi się nie chce robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

najlepiej jakbyście przyjechały do mnie na mierzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
wyślij ince ona jest do tego stworzona. Ona to przymierzy obfoci i jeszcze będzie się z tym dobrze czuć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Na niej wszystko dobrze wygląda więc sukces murowany.
« Ostatnia zmiana: 25 Cze 2015, 15:29:45 wysłana przez marax »

wrobelek0403

« Odpowiedź #113 dnia: 25 Cze 2015, 15:30:54 »
wyślij ince ona jest do tego stworzona. Ona to przymierzy obfoci i jeszcze będzie się z tym dobrze czuć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Na niej wszystko dobrze wygląda więc sukces murowany.

tak!!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #114 dnia: 25 Cze 2015, 16:19:27 »
Ha ha ha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to czekam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #114 dnia: 25 Cze 2015, 16:19:27 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #115 dnia: 30 Cze 2015, 08:21:25 »
hmmm, sama nie wiem. Z tyłu super, ale mam wrazenie, ze z przodu dziwnie sie układa, troche "ciągnie się" do góry, co ma myslicie?? szkoda, ze przód nie jest tej samej długości, co tył.

a w ogóle musiałam spiąć spodnie spinaczem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj musze je zwezic Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2015, 08:22:06 wysłana przez wrobelek0403 »

fasolka1980

« Odpowiedź #116 dnia: 30 Cze 2015, 09:22:59 »
wróblos - generalnie OK, choć jakos mało talię w niej widać.

inkageo

« Odpowiedź #117 dnia: 30 Cze 2015, 09:24:05 »
Mi się podoba, serio Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale będzie, że chcę opchać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #118 dnia: 30 Cze 2015, 09:24:50 »
Paseczek można ciaśniej spiąć.

golinda

« Odpowiedź #119 dnia: 30 Cze 2015, 09:26:24 »
bardzo dobrze! naprawdę!

ja jakoś żałośnie wyglądałam w tej bluzce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #120 dnia: 30 Cze 2015, 09:27:50 »
Bardzo mi się w niej podobasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Cała stylizacja fajna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #121 dnia: 30 Cze 2015, 09:42:36 »
dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja generalnie lubie takie bluzki, tylko w tej słabym pomysłem jest zszycie mocno elastycznej grubszej tkaniny z satyną. Na szwach musiałam niezle rozprasowywac, a i tak na zywo sie troche marszczy.

to musze spodnie odniesc do krawcowej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #122 dnia: 30 Cze 2015, 11:58:54 »
wróblos - generalnie OK, choć jakos mało talię w niej widać.
popieram

ja bym w ogole jej nie spinala tym szurkiem i nosila jako kimono luzem, to spiecie na focie z przodu wyglada tak se, wydluza tulow wg mnie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

natalia.n

« Odpowiedź #123 dnia: 30 Cze 2015, 12:40:38 »
Ładnie wyglądasz. Wcześniej miałam wrażenie, ze ta bluzka będzie wisiała jak strach na wróblu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #124 dnia: 30 Cze 2015, 12:41:12 »
hahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na mnie mało co wisi, ma sie gdzie zatrzymac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 30 Cze 2015, 12:41:24 wysłana przez wrobelek0403 »