TV+internet

Zaczęty przez salsa, 28 Maj 2015, 21:46:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Dziewczyny, mam pytanie odnośnie pakietu TV i internetu
Mamy obecnie UPC - no średnie jest ale obleci

jednak w naszym bloku okablowanie moze wykorzystać też NETIA
no i złozyli nam bardzo korzystną cenowo ofertę, jednak nie wiem sama, bo słyszałam kiedyś złe opinie

Ma któraś NETIĘ ? jesteście zadowolone ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ishka82

ja mam net z netii, od lat, zmieniać nie zamierzam, bo jest ok...chociaż jak trzeba coś załatwić przez infolinię, to dramat ;) teście mają z netii net i tv i też zadowoleni

wrobelek0403

u moich rodziców podobnie, dopóki działało to luz, ale jak sie cos zepsuło, to masakra, nic nie szło załatwic. Teraz mają UPC :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja mam net+TV+telefon (nie używam) za 35 zł miesięcznie. dla mnie to dobra oferta. nie narzekam.

iksa_nl

mialam netie, bylo ok, ale sprzedali do Vectry.. cos zalatwic - masakra.

ishka82

Cytat: wrobelek0403 w 28 Maj 2015, 22:44:27
u moich rodziców podobnie, dopóki działało to luz, ale jak sie cos zepsuło, to masakra, nic nie szło załatwic. Teraz mają UPC :D
załatwić się da, ale trochę energii i czasu to kosztuje ;) trzeba być twardym i konkretnym i dzwonić po kilka razy, jeśli trafi się na jakiegoś pojeba na infolinii, nie odpuszczać ;) u mnie nie ma upc ani nic takiego, tylko tepsa, netia i vectra, a z tej trójcy najlepszą ofertę i największą niezawodność zapewnia właśnie netia :) tv mam z polsatu, ale tez myślimy o przejściu do netii ;)

nionczka

Ja mam porównanie netii i vectry, vectra miała dużo lepszy produkt. Lepszy net i tv, nawet menu w tv było czytelne. W netii mamy problemy techniczne i tv tez kiepskie, bo z małej odległości ńie widać menu na ekranie. Może trzeba mieć tv 42 cale? Komunikacja z obiema to masakra. Z vectra sie kłócę od kilku mcy, bo chociaż nie jesteśmy ich klientami odlutego to dalej wysyłają faktury i już nam nawet podobno net odcięli. Choć sprzęt oddany w lutym. Do netii dodzwonić sie nie da, a burdel w dokumentach maja tam straszny. Tu nie wiem kto gorszy Netia czy vectra. Netia ma lepsze ceny, a przedstawiciele kłamią, zeby sprzedać. Te przejścia to u mamy, ale tak wyszło, że na moje nazwisko, wiec ja sie użeram. Najbardziej zadowolona jestem z plusa lte. Nawet sie udało zmniejszyć opłatę miesięczna będąc już klientem, no i nie ma tv ani stacjonarnego, wiec wreszcie usługa dla nas.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

zostałam ostatecznie w UPC bo.... zapomniałam sobie o tej netii, nie miałam do tego głowy, pani się nie przypomniała i termin minął wczoraj :))))))
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Karolsus

Ja mam internet z Play i nie zamierzam zmieniać.

zuzia

ha mam UPC net+TV, cena super, zmieniać nie zamierzam bo tutaj nikt ich chyba nie przebije

Kaisi

Ja też mam internet z playa i jest ok.