album ślubny

Zaczęty przez zuzia, 01 Gru 2007, 22:43:35

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Zastanawiam się jaki mieć.
Podoba mi się brązowy Inki, ale nie wiem czy czarny nie lepszy. Album z kartami ecru/bialymi wybito mi już z glowy.

Jakie macie/będziecie mieć?

ps. od razu zaznaczam - nie mam swoich fotek. Staram się myśleć pozytywnie i stąd post:)

ishka82

Ja mam bordowy album z bordowymi kartami  :mrgreen:

Kasia

my się chyba zdecydujemy na czarny
ewentualnie w grę wchodzi brązowy

biały czy kremowy zostawię na komunie swoich dzieci :)

ishka82

A jak się rozwija sytuacja z Twoimi fotami? Chyba widać światełko w tunelu skoro myślisz o albumie :)

salsa

ja mam skórzany bordo, ale takie ciemne, wpadające w czekoladę i czarne kartki :P

[ Dodano: 01-12-2007, 22:56 ]
zuzia, wyslij mi swoj nr tel na priv
wysle Ci fotki robione telefonem:P bo nie wiem co z tym moim aparatem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

Cytat: "ishka82"A jak się rozwija sytuacja z Twoimi fotami?
nijak :(

Cytat: "ishka82"Chyba widać światełko w tunelu skoro myślisz o albumie  
staram się myśleć pozytywnie.

Plissss.... nie pytajcie o to, bo jest mi jeszcze bardziej smutno :(

wrobelek0403

Cytat: "zuzia"Album z kartami ecru/bialymi wybito mi już z glowy.



dlaczego??? Kolezanka ma z kartami ecru plus zdjecia z obwódka, wyglada b. ladnie.

Mozna jeszcze karty złotawe/wpadajac w jasny bez. :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

zuzia, przepraszam, więcej nie będę :oops:

siog


inkageo

Ja wklejałam na czarne, brązowe i kremowe i każda wersja ma swój urok. Czarne mnie bardzo rozczarowały, bo czerń kartek może nie była wystarczająco głeboka i jakoś tak dziwnie i trochę ponuro to wyszło, więc zwracajcie uwagę czy czerń jest głęboka. Na kremowych wyszło o dziwo fajnie, a byłam negatywnie nastawiona. Mimo wszystko najbardziej podoba mi się na brązie i album razem z brązową okładką stanowi fajną całość, dosyć oryginalną przy okazji :)
Imagine there is no hate

nionczka

My mamy bardzo ciemno granatowy (obite materialem) z czarnymi kartkami. Oprocz tego zrobilam tez dla mojej rodziny brazowe (tez plotno) z czarnym kartkami. Oba wygladaja super. Tym bardziej, ze zrobilismy sobie zaproszenie w tonacji brazowej i nakleilam je na okladki brazowych albumów.
Od poczatku wiedzialam, ze biore pod uwage tylko i wylacznie czarne kartki i ze chce material na okladce (nie znosze skorzanych albumów). Oprocz tego odrzucilam od razu jasne bo jak sie ubrudzi to potem trudno (jesli w ogole sie da) je doczyscic.

[ Dodano: 02-12-2007, 12:15 ]
Cytat: "inkageo"Czarne mnie bardzo rozczarowały, bo czerń kartek może nie była wystarczająco głeboka i jakoś tak dziwnie i trochę ponuro to wyszło, więc zwracajcie uwagę czy czerń jest głęboka.

Prawda! Widzialam raz album, ktory niby mial czarne kartki, ale tak naprawde wygladaly jak wyblakle na sloncu kiedy przylozylam je do mojego czarnego swetra. Brazowe tez sa super, ale ja akurat takich nie znalazlam. Poza tym wyznaczylam sobie maksimum 50€ na album i wcale nie latwo bylo o cos super w tej cenie :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login