Autor Wątek: Piekarnik  (Przeczytany 3314 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Piekarnik
« dnia: 17 Kwi 2015, 10:47:46 »
Potrzebuje kupić nowy piekarnik bo w moim amica ( moło używanym) wysiadł czujnik dotyku i ............. mnie trafia. Godzine czasem stoję zanim go włączę ...........
Chce biały. Niekoniecznie z panelem dotykowym ........................ do zabudowy. Może coś możecie polecić. Ja ciast nie piekę. Bardziej jakieś jedzenie w stylu zapiekanka, pizza. Nie ma dużych wymogów odnośnie ilości programów pyroliz itp.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

Odp: Piekarnik
« Odpowiedź #1 dnia: 17 Kwi 2015, 10:51:53 »
tutaj jest taka lista. Amica już nie chce .......... wszystko co mam z tej formy z panelem dotykowym nie działa.

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #2 dnia: 17 Kwi 2015, 11:02:38 »
ja mam electrolux na pokretelka i jest ok, ale ja nie mam zadnych wymogow odnosnie piekarnikow Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mi pasuje kazdy wlasciwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj na Twoim zetsawieniu juz nawet whirlpool za 999 ma czyszczenie kataliza piekarnika, ja bym brala co tansze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zmyware mam whirlpoola i 8 rok hula, tfu tfu
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

feeling.good

« Odpowiedź #3 dnia: 17 Kwi 2015, 11:15:46 »
marax, ja mam od dwóch lat cały sprzęt gorenje i jestem bardzo zadowolona. Bratowa po nas kupiła i też jest zadowolona

marax

« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwi 2015, 11:33:58 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taki ?

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 17 Kwi 2015, 11:33:58 »

marax

« Odpowiedź #5 dnia: 17 Kwi 2015, 11:35:39 »
z pralki tej firmy jestem bardzo zadowolona. Nie wiem czy 2000 zł za piekarnik do pizzy i zapiekanki to nie za dużo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #6 dnia: 19 Kwi 2015, 19:49:37 »
Nie wiem czy 2000 zł za piekarnik do pizzy i zapiekanki to nie za dużo

za dużo. ja mam chyba ten co zwierz. jest ok. bez zastrzeżeń, poza tym że sam się nie czyści z przypalonego żarcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 19 Kwi 2015, 19:57:29 »
ja mam za 800 zł, nie jest biały, ale cała reszta idealna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #8 dnia: 19 Kwi 2015, 20:42:30 »
poza tym że sam się nie czyści z przypalonego żarcia
no flasnie, dlatego marax zwrocilam uwage na to samoczyszczenie, chetnie bym przyjela Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #9 dnia: 19 Kwi 2015, 22:54:16 »
Mój niby ma funkcję samoczyszczenia, ale dla mnie bez sensu. Mam grzać ileś tam w wysokiej temperaturze. To nieekologiczne i nieekonomiczne. Wolę od czasu do czasu myć pianką z Lidla.

Ja z Amicą mam dobre doświadczenia. Amica Zen jest super, ale rozumiem, że nie chcesz. Ja jestem zwolenniczką prostych rozwiązań, Im mniej technologii, tym dłużej podziała. Grzałki się nie psują, psują się "komputerki".

rudasekawf

« Odpowiedź #10 dnia: 20 Kwi 2015, 11:59:00 »
Mój niby ma funkcję samoczyszczenia, ale dla mnie bez sensu. Mam grzać ileś tam w wysokiej temperaturze. To nieekologiczne i nieekonomiczne. Wolę od czasu do czasu myć pianką z Lidla.
Ja opcję pyrolizy uwielbiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Włączysz, wyczyści się, zmieciesz pył i po krzyku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #11 dnia: 20 Kwi 2015, 15:48:41 »
ja się nad pyrolizą zastanawiałam i wiecie co, próbowałam sobie przypomnieć ile to razy w zyciu musiałam myć piekarnik.
ja nie wiem ale piekarnik mam raczej czysty, nic nie pryska, nic nie kipi, czysto.

za to mikrofala z pyrolizą to już byłby strzał w 10!
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

damka

« Odpowiedź #12 dnia: 20 Kwi 2015, 15:52:20 »
ja mam boscha, ale jeszcze nie zamontowany wiec sie nie wypowiem obiektywnie.

magdalinska

« Odpowiedź #13 dnia: 20 Kwi 2015, 17:44:18 »
kurde ja nie woem jak uzywac tego czyszczenia. mam boscha, czytalam instrukcje i dalej nie wiem :-) jak dam te kropki, zaczyna mi leciec czas. i tyle? nie wlaczam temp?

marax

« Odpowiedź #14 dnia: 08 Maj 2015, 17:12:39 »
Taki kupiłam . To jest 1 krok do białej kuchni {\rtf1\ansi\ansicpg1252
{\fonttbl\f0\fnil\fcharset0 Menlo-Regular;}
{\colortbl;\red255\green255\blue255;\red51\green51\blue51;}
\deftab720
\pard\pardeftab720\sl360\partightenfactor0

\f0\fs26 \cf2 \expnd0\expndtw0\kerning0
\outl0\strokewidth0 \strokec2 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj}

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 08 Maj 2015, 17:12:39 »

marax

« Odpowiedź #15 dnia: 08 Maj 2015, 17:13:39 »
Muszę nazbierać kasę na nowe meble lakierowane Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #16 dnia: 08 Maj 2015, 18:21:27 »
marax, bardzo ładny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #17 dnia: 08 Maj 2015, 18:24:42 »
zzz tylko meble sa brzydkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może jeszcze z rok dwa i kupie nowe. Mają już 7 lat więc długo już nie pociągną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Do tego widziałam piękną białą płytę. Co najlepsze w sklepie stacjonarnym na półce cena 2200. Poszłam mówię że w internetowym sklepie 1750. babka mówi że to błąd informatyka i że za 1899 to mi może sprzedać. No to podziękowałam jej i powiedziałam że sobie zamówie zaraz w media expert. Na parkingu mnie goniła  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no i sprzedała za 1750.
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2015, 18:29:54 wysłana przez marax »

aniak1211

« Odpowiedź #18 dnia: 08 Maj 2015, 18:50:02 »
i sprzedała za 1750.
Fajnie ze tak ci sie udalo:)
A piekarnik piekny:)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

wrobelek0403

« Odpowiedź #19 dnia: 08 Maj 2015, 18:51:26 »
marax, hahaha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

« Odpowiedź #20 dnia: 08 Maj 2015, 22:05:27 »
marax, miszczyni negocjacji i targowania!! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

A piekarnik superowy!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /