Autor Wątek: wątek komputerowy  (Przeczytany 7430 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: wątek komputerowy
« Odpowiedź #75 dnia: 16 Mar 2018, 17:49:54 »
zwierzatko_mojej_mamy, dzieki. wyłącze potem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #76 dnia: 01 Lip 2018, 10:59:10 »
nie moge powiązać telefonu z kompem przez bluetooth. Komunikuje mi brak streowników, ale jak próbuje sciagnac, to "instalacja sterownika nieudana".

Juz nie mam pomysłu. Jak na złosc, nie mam dobrego kabla usb, a potrzebuje przerzucic zdjecia papierów do kompa do pracy.

malutenka

« Odpowiedź #77 dnia: 01 Lip 2018, 11:28:40 »
wrobelek0403, spróbuj zapomnieć telefon na kompie i komp na telefonie... Nic więcej mi nie przychodzi do głowy na razie
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #78 dnia: 01 Lip 2018, 11:52:49 »
malutenka, nie mozna odnalezc sterownika (komunikat na kompie).

No trudno, na razie przesłałam sobie mailem te pliki. Co za idiotyzm...

malutenka

« Odpowiedź #79 dnia: 01 Lip 2018, 12:02:39 »
Wróbelek, nie spotkałam się z czymś takim... zawsze uruchamiałam BT na telefonie i kompie i parowałam, żaden sterownik nie był potrzebny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #80 dnia: 01 Lip 2018, 12:08:43 »
malutenka, to sie pojawiło nagle. Przez 2 lata wszystko działało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale tak mi teraz przyszło do głowy, ze problem pojawił się po zmianie dysku i postawieniu systemu na nowo. Zadzwonie jutro do serwisu i zapytam sie, co spieprzyli Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

calla

« Odpowiedź #81 dnia: 08 Lis 2018, 21:16:27 »
.
« Ostatnia zmiana: 08 Lis 2018, 21:31:37 wysłana przez calla »
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj