wątek komputerowy

Zaczęty przez wrobelek0403, 29 Mar 2015, 21:21:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, dzieki. wyłącze potem :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

nie moge powiązać telefonu z kompem przez bluetooth. Komunikuje mi brak streowników, ale jak próbuje sciagnac, to "instalacja sterownika nieudana".

Juz nie mam pomysłu. Jak na złosc, nie mam dobrego kabla usb, a potrzebuje przerzucic zdjecia papierów do kompa do pracy.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

wrobelek0403, spróbuj zapomnieć telefon na kompie i komp na telefonie... Nic więcej mi nie przychodzi do głowy na razie

wrobelek0403

malutenka, nie mozna odnalezc sterownika (komunikat na kompie).

No trudno, na razie przesłałam sobie mailem te pliki. Co za idiotyzm...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Wróbelek, nie spotkałam się z czymś takim... zawsze uruchamiałam BT na telefonie i kompie i parowałam, żaden sterownik nie był potrzebny :/

wrobelek0403

malutenka, to sie pojawiło nagle. Przez 2 lata wszystko działało :/ ale tak mi teraz przyszło do głowy, ze problem pojawił się po zmianie dysku i postawieniu systemu na nowo. Zadzwonie jutro do serwisu i zapytam sie, co spieprzyli ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

#81
.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

wrobelek0403

Musze sobie kupic win10. Myslalam ze kupie wiosna nowego kompa, alw sytuacja jest tak niestabilna ze wole kupic dolary i zakopac w ogrodku.

No wiec update siodemki, czy taka wersja jest ok?

https://soft360.pl/windows-10/21windows-10-home-0889842188264.html?gclid=EAIaIQobChMIzILi45Dw6AIVBMYYCh3LAw-wEAQYAyABEgLqffD_BwE
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Nie pomogę, latami już nie siedzę w temacie, na domowym mam Linuxa, a na pracowym Win 7.

wrobelek0403

malutenka, wszedzie strasza ze win7 to teraz bez wsparcia niebezpieczny. Uwazasz ze moge sobie na razie zostawic?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Wróbelek my też mamy starocie i też musimy zmienić na win10
Co R czytał że mozna zrobić upgrade do Win10  bezpłatnie ale nie wiem czy nie potrzebny jest klucz do obecnej wersji

Druga rzecz to kody na G2a tam też jest podobno Win10 takiej
Pytanie czy Fasolka poleca, bo wiem, że to G2a ma kody i wszystko działa, ale czy jest legalne, czy się procesja z Microsoftem na przykła :knuje: ?

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 17 Kwi 2020, 23:59:44
malutenka, wszedzie strasza ze win7 to teraz bez wsparcia niebezpieczny. Uwazasz ze moge sobie na razie zostawic?
Jak nie na długo to pewnie, Ty masy rzeczy nie instalujesz na kompie, chyba nie ściągasz też. Ale tak czy inaczej pomyśl o wymianie.

wrobelek0403

niewiemjaka, byla taka mozliwosc. Do pewnego momentu, teraz to juz chyba nie. Ale nie bede sie upierac.

Ja mam kompa kupionego z win7. Ciekawe czy gdzies mam kody instalacyjne.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 18 Kwi 2020, 08:50:51
Jak nie na długo to pewnie, Ty masy rzeczy nie instalujesz na kompie, chyba nie ściągasz też. Ale tak czy inaczej pomyśl o wymianie.
Pewnie jeszcze z rok bym uzywala. Da rade?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

u nas w robocie ostatnie niedobitki z win7 się przesiadały tak góra rok temu, to nie wiem, co Ci doradzać - za rok planujesz całość wymienić wraz z systemem?

ja mam win10 odkąd weszła i można było za darmoszkę update zrobić, lubię go.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 18 Kwi 2020, 09:51:50Pewnie jeszcze z rok bym uzywala. Da rade?
Wróbelek, ja bym w ogóle poszła w kupienie nowego kompa z OS od razu. Ty nie będziesz kupować jakiegoś Ferrari do gier, nie wydasz majątku; daj sobie spokój z dolarami w ogródku (i tak nie masz ogródka :D poza tym w ogródku się wrogów zakopuje, bo ich należy mieć najbliżej). Wakacje Ci odpadły w tym roku to bierz kompa z systemem i miej święty spokój.

Kasia

Wrobel a jak długo masz kompa?

fasolka1980

niewiemjaka, G2a to partner MS, wiec raczej jest ok. Dobrze żyjemy ;)

Wrobelku- sprobuj stąd ściagnąć https://www.cnet.com/how-to/how-to-download-windows-10-for-free-now-that-windows-7-is-dead/.  Jak nie zadziała, to poczekaj do poniedzialku, zasięgnę języka.

wrobelek0403

malutenka, no chce kupic z porzadnym monitorem do obrobki zdjec. P juz zrobil doktorat z tych laptopow i chce della xps. A one sa od 7 tys w gore.

Z tym ogrodkiem oczywiscie zart lol Ale walute akurat chce kupic. No i podatek musze zaplacic.

fasolka1980, dzieki. Odpale potem kompa i zobacze czy dziala. Ja jestem takim komputerowym debilem ze nawet nie wiem, jak to sie robi lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Odkopuje wątek. Zamawiam mac airbook, czy lepiej dołożyć pamięci do 16 czy pojemności do 1TB?

inkageo

Podobno przeciętnemu użytkownikowi wystarcza 512 GB (tak mi powiedział pan sprzedawca w komputroniku), ja musiałam wziąć 1T. Sprawdź ile masz danych i weź większą pamięć operacyjną jeżeli Ci styknie.
Imagine there is no hate

inkageo

Ja wzięłam procesor i7, taktowanie od 1,3 GHz (i to jest mniej niż w moim starym i5 bo tam było chyba 1,7 GHz, one się teraz jakoś zepsuły), 16GB RAM i 1T SSD.
Imagine there is no hate

dragonfly

inkageo, dzięki!!! Wzięłam "czterordzeniowy procesor Core i5 1,1 GHz (Turbo Boost do 3,5 GHz)
Pamięć masowa 512 GB" i 16 RAM. Na moje potrzeby zupełnie wystarczy w takim razie!

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Kompy z SSD się tak szybko odpalają, po przeniesieniu się z HDD jest wielka różnica :)
Imagine there is no hate