wątek komputerowy

Zaczęty przez wrobelek0403, 29 Mar 2015, 21:21:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

marax, mysle ze u Ciebie to jakies leasingi wchodza w gre.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Eizo to mistrzostwo tez dla fotografow i grafikow 😀😀
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka


marax

Wiecie ze ja widzę 1024 odcienie szarości 😂😂

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cytat: niewiemjaka w 13 Lis 2020, 19:11:17
87 tyś 🙈
Kompletnie mkoe ta cena nie dziwi.

Dobra kolarzowka kosztuje 60 tys 🤣🤣
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

#132
no dobra, kupiłam taki.

https://allegro.pl/oferta/dell-inspiron-7591-i7-9750h-16gb-512gb-fhd-nbd-9926016692

Skorzystalam z rat 0. Zawsze to mniejszy bol 😉

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

wróbelek niech Ci dobrze służy!

wrobelek0403

niewiemjaka, dzieki 😀
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Kupuje te monitory profesjonalne . Znalazłam jakieś używane  podemonstracyjne tańsze. Potrzebuje do nich monitora na którym napisze wynik. Zwykły monitor na którym będę używać worda , przeglądać internet. Chciałabym coś ladnego 32 cale . Tak ładne jak imac. Znacie coś ładnego ?

wrobelek0403

laski, macie moze google chromecast?

z dnia na dzien znikneło mi przesylanie z laptopa - przegladarka nie widzi telewizora. nie wiem o co chodzi, bo z telefonu sie przesyła. Zresetowałam już urządzenie, laptopa i przeglądarke. Nadal nic.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Cofam. Po aktualizacji windy, wszystko wrocilo.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Możecie polecić jakiś fajny głośnik.
Kompletnie się na tym nie znam a potrzebuję na już coś kupić.
Może coś fajnego i w miarę budżetowego?
50-100 zł?


zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, trust to fajna firma, ja bym zaryzykowała ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

dobra, wziełam trusta chociaz kusił mnie jednoczęściowy esperanta.
ale trusta jest klawiatura i mycha to bedzie głośnik do gkompletu ;)


wrobelek0403

Problem mam :D może pomożecie :D

kupiłam zestaw bezprzewodowy klawiatura + mysz Logitech. Ło takie
https://www.logitech.com/pl-pl/product/mk470-slim-wireless-combo

Klawiaturę mam do laptopa pracowego, ale myszy chciałam używać do prywatnego. Poradzili mi w sklepie dokupić odbiornik unifying. Kupiłam i dupa, nie chce się parować. Macie pomysł jak to połączyć?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

Moze wiecie. Kuba ma messengera, zalozonego na numer telefonu. Tego numeru nie ma juz dawno, wiecie moze jak zmienic ten numer na nowy? Nigdzie nie moge znalezc
On zalozyl konto na FB, dal nowy numer i ma nowego mess. A chcialby to jakis polaczyc, ten nowy i stary mess. Da sie w ogole?

Kasia

Mess na numerze telefonu to inny mess niż ten podłączony do fb. Zmieniasz telefon i nie na możliwość i odzyskania mess. Przynajmniej kiedyś takbyło (sporo moich znajomych ma już kolejne konto na mess .....
Moze coś zmienili, ostatnio się tematem nie interesowałam.

magdalinska

dzieki Kasia. siedziałam nad tym cały wieczór i faktycznie wyglada na to, ze musi juz działac na nowym.
To w sumie nie taki wielki problem, na razie bedzie miał dwa. Pododaje sobie te kontakty do nowego i bedzie juz działał na nowym

ishka82

nie da się tego połaczyć

Kasia

Messa trzeba zakładać po kolei czyli najpierw FB na maila a potem mes z logowaniem na fb :) wtedy żadna zmiana telefonu mam nie straszna.

magdalinska

#148
on miał tego mess od dawna, nie wiem, od 2 klasy moze? załozyłam mu na nr telefonu, bo była taka mozliwosc. A w tym czasie FB mu nie był do niczego potrzebny. Pozniej zmienił nr, mess działał, wiec nie było problemu. W miedzyczasie (jak wyczytałam), zmieniono zasady i mess mozna było załozyc tylko w parze z FB, zlikwidowano mozliwosc na nr telefonu. I teraz dupa   Nie przewidziałam, ze za klika lat moze miec z tym problemy ;) 

Kasia

ten mess na nr tel jest jakby przypisany do aparatu telefonicznego a nie numeru telefonu :( to jakiś dziwoląg jest/był. Zmieniałaś telefon (nie numer) i do tego mess dostępu nie miałaś.

ja Majce założyłam i fb i mess aby mieć mess. Fb odinstalowałam, bo jej niepotrzebny a mess ma na tablecie aby jak jest w domu, mogła sobie do mnie zadzwonić w razie potrzeby. Ma też dodane tylko cztery kontakty, my, Michał i moja mama :D