Autor Wątek: do mycia twarzy  (Przeczytany 6248 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

do mycia twarzy
« Odpowiedź #25 dnia: 01 Gru 2007, 20:30:54 »
Cytat: "wrobelek0403"
którego uzywam do mycia (jak w XIX w) hihihhi
wspołczuje, bo ja to bym na pewno ciagle zapominała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

siog

do mycia twarzy
« Odpowiedź #26 dnia: 01 Gru 2007, 21:58:35 »
a ja nie uzywam nic oprocz takich nasaczanych chusteczek z Bodyshop z witamina E lub z maslem Shea a potem nakladam serum na noc.

Monika

• Gość
do mycia twarzy
« Odpowiedź #27 dnia: 02 Gru 2007, 13:42:21 »
Cytat: "misiaczek187"
A ja używam płynu miceralnego i mleczka z Avene do skóry ze skłonnością do zaczerwień,no i zawsze mam przy sobie wodę termalną.

moja skóra nie jest skłonna do jakichkolwiek reakcji alergicznych. Jedyny raz, kiedy takie skłonności objawiła był jak chciałam zmyć makijaż płynem micelarnym Avene u kuzynki. Tak mnie oczy zaczęły piec że myślałam że je będę musiała wyjąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Kuzynka, którą co rusz jakiś specyfik uczula, nie mogła wyjść z podziwu - bo to podobno jest nie tania sprawa, właśnie dla ludzi z alergiami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj