program do wypełniania pitów

Zaczęty przez wrobelek0403, 07 Mar 2015, 23:18:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

tiliam

A ja sie wkurzyłam bo musiałam wczoraj drukować pita i bede dzisiaj zasuwać z nim na pocztę.
Chciałam zrobic on line jak rok temu ze strony mf, ale dziady nie maja oprogramowania na maca i nie mozna zainstalować. W ogóle prawie zaden program nie ma :/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: tiliam w 10 Mar 2015, 08:11:27Chciałam zrobic on line jak rok temu ze strony mf, ale dziady nie maja oprogramowania na maca i nie mozna zainstalować. W ogóle prawie zaden program nie ma
w ogóle o dupę rozbić jest ten program na stronie mf, cała strona nieczytelna. Rok temu miałam e deklaracje, które mi podstawiły Greenpeace i nie dały zmienić (a nienawidzę i do mej nienawiści sami się przyczynili zaczepianiem mnie na ulicy). Ale oszukałam system, zapisałam do pdfa i otworzyłam później w edytorze. Wysłałam pocztą, bo nie miałam kwoty za ub. rok, teraz mam.

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 10 Mar 2015, 09:31:31stronie mf, cała strona nieczytelna

oczywiscie ze tak, nie wiem kto im to robił, ale jakas wyjątkowa dupa :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 10 Mar 2015, 09:33:42nie wiem kto im to robił, 
szwagier co był w Niemczech i sprzątał przy komputerach.

wrobelek0403

Cytat: malutenka w 10 Mar 2015, 09:36:27
szwagier co był w Niemczech i sprzątał przy komputerach.

lol lol no co Ty, na pewno był przetarg lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

Cytat: tiliam w 10 Mar 2015, 08:11:27
A ja sie wkurzyłam bo musiałam wczoraj drukować pita i bede dzisiaj zasuwać z nim na pocztę.
Chciałam zrobic on line jak rok temu ze strony mf, ale dziady nie maja oprogramowania na maca i nie mozna zainstalować. W ogóle prawie zaden program nie ma :/

My w niedziele zrobiliśmy pity na Macu i wysłaliśmy online. Ale nie pamietam jaki program. Ten sam od kilku lat.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: wrobelek0403 w 10 Mar 2015, 09:40:14no co Ty, na pewno był przetarg
Szwagier wygrał, on się zna na rzeczy. Jest tak jak polski pilot, na drzwiach od stodoły poleci... eee stronę napisze.

niewiemjaka

ja jakoś nie narzekam, ten program e-Deklaracje mam zainstalowany na kompie, tylko aktualizacje jakąś strzeliłam w tym roku,
strony MF nie wertuje
odpalam wszystko co wysłane stare jest, nowe wysłane, wydrukowane

malutenka

niewiemjaka, rok temu nie narzekałam, ale parę miesięcy temu zmieniłam OS i stary poszedł na łono Abrahama.

errata

Cytat: tiliam w 10 Mar 2015, 08:11:27
A ja sie wkurzyłam bo musiałam wczoraj drukować pita i bede dzisiaj zasuwać z nim na pocztę.
Chciałam zrobic on line jak rok temu ze strony mf, ale dziady nie maja oprogramowania na maca i nie mozna zainstalować. W ogóle prawie zaden program nie ma :/


ja też na macu się rozliczałam online ;)