Autor Wątek: program do wypełniania pitów  (Przeczytany 4051 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: program do wypełniania pitów
« Odpowiedź #25 dnia: 09 Mar 2015, 23:38:37 »
Jusstyna

, dzieki
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

tiliam

« Odpowiedź #26 dnia: 10 Mar 2015, 08:11:27 »
A ja sie wkurzyłam bo musiałam wczoraj drukować pita i bede dzisiaj zasuwać z nim na pocztę.
Chciałam zrobic on line jak rok temu ze strony mf, ale dziady nie maja oprogramowania na maca i nie mozna zainstalować. W ogóle prawie zaden program nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #27 dnia: 10 Mar 2015, 09:31:31 »
Chciałam zrobic on line jak rok temu ze strony mf, ale dziady nie maja oprogramowania na maca i nie mozna zainstalować. W ogóle prawie zaden program nie ma
w ogóle o dupę rozbić jest ten program na stronie mf, cała strona nieczytelna. Rok temu miałam e deklaracje, które mi podstawiły Greenpeace i nie dały zmienić (a nienawidzę i do mej nienawiści sami się przyczynili zaczepianiem mnie na ulicy). Ale oszukałam system, zapisałam do pdfa i otworzyłam później w edytorze. Wysłałam pocztą, bo nie miałam kwoty za ub. rok, teraz mam.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #28 dnia: 10 Mar 2015, 09:33:42 »
stronie mf, cała strona nieczytelna

oczywiscie ze tak, nie wiem kto im to robił, ale jakas wyjątkowa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Mar 2015, 09:36:27 »
nie wiem kto im to robił, 
szwagier co był w Niemczech i sprzątał przy komputerach.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 10 Mar 2015, 09:36:27 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #30 dnia: 10 Mar 2015, 09:40:14 »
szwagier co był w Niemczech i sprzątał przy komputerach.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no co Ty, na pewno był przetarg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #31 dnia: 10 Mar 2015, 09:45:33 »
A ja sie wkurzyłam bo musiałam wczoraj drukować pita i bede dzisiaj zasuwać z nim na pocztę.
Chciałam zrobic on line jak rok temu ze strony mf, ale dziady nie maja oprogramowania na maca i nie mozna zainstalować. W ogóle prawie zaden program nie ma Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My w niedziele zrobiliśmy pity na Macu i wysłaliśmy online. Ale nie pamietam jaki program. Ten sam od kilku lat.

malutenka

« Odpowiedź #32 dnia: 10 Mar 2015, 09:47:46 »
no co Ty, na pewno był przetarg
Szwagier wygrał, on się zna na rzeczy. Jest tak jak polski pilot, na drzwiach od stodoły poleci... eee stronę napisze.

niewiemjaka

« Odpowiedź #33 dnia: 10 Mar 2015, 09:50:04 »
ja jakoś nie narzekam, ten program e-Deklaracje mam zainstalowany na kompie, tylko aktualizacje jakąś strzeliłam w tym roku,
strony MF nie wertuje
odpalam wszystko co wysłane stare jest, nowe wysłane, wydrukowane
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

malutenka

« Odpowiedź #34 dnia: 10 Mar 2015, 09:51:16 »
niewiemjaka, rok temu nie narzekałam, ale parę miesięcy temu zmieniłam OS i stary poszedł na łono Abrahama.

errata

« Odpowiedź #35 dnia: 13 Mar 2015, 00:49:20 »

ja też na macu się rozliczałam online Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj