Autor Wątek: program do wypełniania pitów  (Przeczytany 4166 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

program do wypełniania pitów
« dnia: 07 Mar 2015, 23:18:40 »
macie cos sprawdzonego?

cos, co przede wszystkim nie wstawia automatycznie nazwy fundacji do 1%.

kiedys był interaktywne formularze na stronie MF, ale znikneły Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

Odp: program do wypełniania pitów
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Mar 2015, 23:23:15 »
ja mam od nich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

już drugi rok i jestem bardzo zadowolona, od razu można wysłać pita przez internet (program sam pobiera UPO i dodatkowo wysyła pdf na maila), mają co prawda 1% ale samemu się wybiera na jaką fundację, ewentualnie wpisuje swój krs, albo w ogóle rezygnuje.

wrobelek0403

« Odpowiedź #2 dnia: 07 Mar 2015, 23:29:12 »
errata, dzieki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wlasnie mi chodzi o to, zeby mozna było zmienic te fundacje, bo na razie sciagnełam dwa programy i oba są z "obowiązkową fundacją"

marlen_ka

« Odpowiedź #3 dnia: 08 Mar 2015, 09:13:01 »
ja z gofina zawsze pobieram
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #4 dnia: 08 Mar 2015, 11:15:58 »
eeee, jednak musiałam zapłacic 4 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na samym koncu okazało sie, ze mozna wpisac wybraną przez nich fundację, a nie dowolną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale juz nie chciało mi sie pisac i liczyc od poczatku w innym programie, wiec zapłaciłam za zmiane ustawien.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 08 Mar 2015, 11:15:58 »

Kasia

« Odpowiedź #5 dnia: 08 Mar 2015, 11:31:48 »
Ja w tym roku na stronie mf wypełniłam. Tam jest odnośnik do wersji do wypełnienia (bo na pierwszym planie sa wersje do wydruku)
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

errata

« Odpowiedź #6 dnia: 08 Mar 2015, 11:43:57 »
eeee, jednak musiałam zapłacic 4 zł Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na samym koncu okazało sie, ze mozna wpisac wybraną przez nich fundację, a nie dowolną Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ale juz nie chciało mi sie pisac i liczyc od poczatku w innym programie, wiec zapłaciłam za zmiane ustawien.

Musialas płacić z tej strony, co podalam? Nigdy nie płacilam, a w tym roku rozliczylam chyba już z 5 pitow i wpisywalam 'swój' krs.

wrobelek0403

« Odpowiedź #7 dnia: 08 Mar 2015, 13:21:15 »
Musialas płacić z tej strony, co podalam? Nigdy nie płacilam, a w tym roku rozliczylam chyba już z 5 pitow i wpisywalam 'swój' krs.

errata, tak. wypełniałam online i jak chciałam wybrac to pokazywało tylko listę 5 fundacji, a jak chciałam zrezygnowac ze wszystkich, kazało zapłacic. dopiero wtedy mogłam wpisac swoją. no trudno.

wrobelek0403

« Odpowiedź #8 dnia: 08 Mar 2015, 13:22:22 »
Kasia, gdzie, daj linka. zapisze sobie, bo kuzwa przeszukałam te strone i nie znalazłam. zła jestem. odkąd ją zmienili, NIC tam nie moge znalezc.

acha, nie chodzi mi o wypełnienie celem wysłania online, tylko zwykle formularze, które potem mozna wydrukowac.

errata

« Odpowiedź #9 dnia: 08 Mar 2015, 15:16:06 »
A to dziadu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja mam program ściągnięte to nic nie płacilam.

Kasia

« Odpowiedź #10 dnia: 08 Mar 2015, 17:38:04 »
Kasia, gdzie, daj linka. zapisze sobie, bo kuzwa przeszukałam te strone i nie znalazłam. zła jestem. odkąd ją zmienili, NIC tam nie moge znalezc.

acha, nie chodzi mi o wypełnienie celem wysłania online, tylko zwykle formularze, które potem mozna wydrukowac.

Powyższą stronę wyszukałam przez Google, masz tam napisane, ze formularze interaktywne sa na e-Deklaracje (podlinkowane).
To jest chyba program do składania deklaracji droga elektroniczna wke nie musisz na końcu jej wyśylac, jest opcja drukuj.

A w US na Bemowie jaja sobie robia, nie mozna złożyć wersji papierowej. Przychodzisz z papierowa a pracownik przepisuje ja do programu i wysyła w twoim imieniu e deklaracje. Dodam ze nie dostajesz tez żadnego potwierdzenia ze on tego dokonał, drukują ci potwierdzenie z systemu ze ty złożyłas e deklaracje. Jak sie pracownik pomyli to nigdzie nie ma ze to jego błąd tylko twój. Wkurwilam sie strasznie ale nie miałam czasu sie kłócić.

A potem mf ogłosi ze dużo osób korzysta z e deklaracji, no na bemowie na razie maja 100% edeklaracji.

wrobelek0403

« Odpowiedź #11 dnia: 08 Mar 2015, 18:11:52 »
Kasia, ale dziady!!!!!! ja bym chyba nie omieszkała zrobic awantury Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i dzieki za linka, Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tez szukałam przez google. ech...

errata, nie mogłam zainstalowac tego programu, dwa razy sciagałam i za kazdym razem błąd w instalacji. to zrobiłam online.

Kasia

« Odpowiedź #12 dnia: 08 Mar 2015, 18:27:20 »
Ja sie bardzo spieszylam, ludzi mało a długo die schodziło bo każdemu ten PIT przepisywali.  Powinni chociaż pieczątkę przybić ze sami to przepisali, bo potem bedzie na podatnika a nie na urzędnika (a nawet stażystę). Wersji papierowej nawet nie wzięli, oddali po przepisaniu.

wrobelek0403

« Odpowiedź #13 dnia: 08 Mar 2015, 18:34:46 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #14 dnia: 08 Mar 2015, 20:16:33 »
aaaa,ale zdupiłam, na stronie TOPRu jest program do wypełniania pitów, a ja chce im przekazac 1%, na 100% mają juz wstawione dane.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 08 Mar 2015, 20:16:33 »

niewiemjaka

« Odpowiedź #15 dnia: 09 Mar 2015, 09:46:09 »
wróbelek ale jak wysylasz online ściągając ten program min finansow, też masz możliwość wydrukować, poza tym zostaja Twoje dane, zeszloroczne pity itd cala historia, mozesz dodać inne osoby (np robie teściowej żeby ten 1%wlasnie wyslac)
ja tak robię co roku, wysylam online, drukuje dla siebie
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

wrobelek0403

« Odpowiedź #16 dnia: 09 Mar 2015, 09:54:41 »
niewiemjaka, ale ja chce miec pieczątke ze złozyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #17 dnia: 09 Mar 2015, 09:56:12 »
A to masz wymagania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia a na Bemowie nie ma czasem pitomatu?
« Ostatnia zmiana: 09 Mar 2015, 09:57:27 wysłana przez niewiemjaka »

wrobelek0403

« Odpowiedź #18 dnia: 09 Mar 2015, 09:56:51 »
no mam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dlatego, jakby w moim US zrobili, jak u Kasi, to ja bym im zrobiła jesien sredniowiecza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

niewiemjaka

« Odpowiedź #19 dnia: 09 Mar 2015, 09:59:17 »
Wribel pisałaś o 1%, myślałam, że tylko o to chodzi, bo po co pieczatka, jak mozna online Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #20 dnia: 09 Mar 2015, 10:02:19 »
NIEWIEMJAKA, stałam w kolejce bo myślałam ze jest wybór, ze wpisują do e deklaracji ale jak poproszę o przyjęcie wersji papierowej to przyjmą i dadzą pieczątkę. Ja sie okazało wybory nie było a ja juz nie miałam czasu sie kłócić czy tez przyjeżdżać drugi raz.
Wkurwilam sie wyjatkowo.

wrobelek0403

« Odpowiedź #21 dnia: 09 Mar 2015, 10:04:52 »
bo ja nie ufam zadnemu onlinowi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #22 dnia: 09 Mar 2015, 10:29:06 »
hmm, nie wiem dlaczego, ale byłam przekonana, ze w tym roku można się rozliczać tylko on line przez e-deklaracje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj whatever, mężu wczoraj nas rozliczył i mam nadzieję, że jaj żadnych nie będzie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #23 dnia: 09 Mar 2015, 10:31:58 »
hmmm, dowiem sie, jak zaniose pita Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a nie wiecie, czy składając pit musze miec już przelew podatku, czy złozyc moge teraz a zapłacic do 30.04???

justynaaaa2

« Odpowiedź #24 dnia: 09 Mar 2015, 22:35:49 »
wróbel nie musisz, ważne żebyś wpłaciła do 30.04 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...