program do wypełniania pitów

Zaczęty przez wrobelek0403, 07 Mar 2015, 23:18:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

macie cos sprawdzonego?

cos, co przede wszystkim nie wstawia automatycznie nazwy fundacji do 1%.

kiedys był interaktywne formularze na stronie MF, ale znikneły :/
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

ja mam od nich http://www.e-pity.pl/?utm_source=UPO_12_13_tydz&utm_medium=email_UPO_04_03&utm_campaign=mailing_4.03_do_bazy_UPO_12-13_tydzien_z_2014

już drugi rok i jestem bardzo zadowolona, od razu można wysłać pita przez internet (program sam pobiera UPO i dodatkowo wysyła pdf na maila), mają co prawda 1% ale samemu się wybiera na jaką fundację, ewentualnie wpisuje swój krs, albo w ogóle rezygnuje.

wrobelek0403

errata, dzieki :beer:

wlasnie mi chodzi o to, zeby mozna było zmienic te fundacje, bo na razie sciagnełam dwa programy i oba są z "obowiązkową fundacją"
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marlen_ka


wrobelek0403

eeee, jednak musiałam zapłacic 4 zł ;)

na samym koncu okazało sie, ze mozna wpisac wybraną przez nich fundację, a nie dowolną :/ ale juz nie chciało mi sie pisac i liczyc od poczatku w innym programie, wiec zapłaciłam za zmiane ustawien.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Ja w tym roku na stronie mf wypełniłam. Tam jest odnośnik do wersji do wypełnienia (bo na pierwszym planie sa wersje do wydruku)

errata

Cytat: wrobelek0403 w 08 Mar 2015, 11:15:58
eeee, jednak musiałam zapłacic 4 zł ;)

na samym koncu okazało sie, ze mozna wpisac wybraną przez nich fundację, a nie dowolną :/ ale juz nie chciało mi sie pisac i liczyc od poczatku w innym programie, wiec zapłaciłam za zmiane ustawien.

Musialas płacić z tej strony, co podalam? Nigdy nie płacilam, a w tym roku rozliczylam chyba już z 5 pitow i wpisywalam 'swój' krs.

wrobelek0403

Cytat: errata w 08 Mar 2015, 11:43:57
Musialas płacić z tej strony, co podalam? Nigdy nie płacilam, a w tym roku rozliczylam chyba już z 5 pitow i wpisywalam 'swój' krs.

errata, tak. wypełniałam online i jak chciałam wybrac to pokazywało tylko listę 5 fundacji, a jak chciałam zrezygnowac ze wszystkich, kazało zapłacic. dopiero wtedy mogłam wpisac swoją. no trudno.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Kasia, gdzie, daj linka. zapisze sobie, bo kuzwa przeszukałam te strone i nie znalazłam. zła jestem. odkąd ją zmienili, NIC tam nie moge znalezc.

acha, nie chodzi mi o wypełnienie celem wysłania online, tylko zwykle formularze, które potem mozna wydrukowac.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

A to dziadu :/ ja mam program ściągnięte to nic nie płacilam.

Kasia

Cytat: wrobelek0403 w 08 Mar 2015, 13:22:22
Kasia, gdzie, daj linka. zapisze sobie, bo kuzwa przeszukałam te strone i nie znalazłam. zła jestem. odkąd ją zmienili, NIC tam nie moge znalezc.

acha, nie chodzi mi o wypełnienie celem wysłania online, tylko zwykle formularze, które potem mozna wydrukowac.
http://www.finanse.mf.gov.pl/pit/formularze/2014

Powyższą stronę wyszukałam przez Google, masz tam napisane, ze formularze interaktywne sa na e-Deklaracje (podlinkowane).
To jest chyba program do składania deklaracji droga elektroniczna wke nie musisz na końcu jej wyśylac, jest opcja drukuj.


A w US na Bemowie jaja sobie robia, nie mozna złożyć wersji papierowej. Przychodzisz z papierowa a pracownik przepisuje ja do programu i wysyła w twoim imieniu e deklaracje. Dodam ze nie dostajesz tez żadnego potwierdzenia ze on tego dokonał, drukują ci potwierdzenie z systemu ze ty złożyłas e deklaracje. Jak sie pracownik pomyli to nigdzie nie ma ze to jego błąd tylko twój. Wkurwilam sie strasznie ale nie miałam czasu sie kłócić.

A potem mf ogłosi ze dużo osób korzysta z e deklaracji, no na bemowie na razie maja 100% edeklaracji.

wrobelek0403

Kasia, ale dziady!!!!!! ja bym chyba nie omieszkała zrobic awantury ;)


i dzieki za linka, :beer: tez szukałam przez google. ech...

errata, nie mogłam zainstalowac tego programu, dwa razy sciagałam i za kazdym razem błąd w instalacji. to zrobiłam online.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Ja sie bardzo spieszylam, ludzi mało a długo die schodziło bo każdemu ten PIT przepisywali.  Powinni chociaż pieczątkę przybić ze sami to przepisali, bo potem bedzie na podatnika a nie na urzędnika (a nawet stażystę). Wersji papierowej nawet nie wzięli, oddali po przepisaniu.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

aaaa,ale zdupiłam, na stronie TOPRu jest program do wypełniania pitów, a ja chce im przekazac 1%, na 100% mają juz wstawione dane.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Cytat: wrobelek0403 w 08 Mar 2015, 13:22:22acha, nie chodzi mi o wypełnienie celem wysłania online, tylko zwykle formularze, które potem mozna wydrukowac.
wróbelek ale jak wysylasz online ściągając ten program min finansow, też masz możliwość wydrukować, poza tym zostaja Twoje dane, zeszloroczne pity itd cala historia, mozesz dodać inne osoby (np robie teściowej żeby ten 1%wlasnie wyslac)
ja tak robię co roku, wysylam online, drukuje dla siebie

wrobelek0403

niewiemjaka, ale ja chce miec pieczątke ze złozyłam ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

#17
A to masz wymagania :D

Kasia a na Bemowie nie ma czasem pitomatu?

wrobelek0403

no mam :D dlatego, jakby w moim US zrobili, jak u Kasi, to ja bym im zrobiła jesien sredniowiecza :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

niewiemjaka

Wribel pisałaś o 1%, myślałam, że tylko o to chodzi, bo po co pieczatka, jak mozna online :D

Kasia

NIEWIEMJAKA, stałam w kolejce bo myślałam ze jest wybór, ze wpisują do e deklaracji ale jak poproszę o przyjęcie wersji papierowej to przyjmą i dadzą pieczątkę. Ja sie okazało wybory nie było a ja juz nie miałam czasu sie kłócić czy tez przyjeżdżać drugi raz.
Wkurwilam sie wyjatkowo.


wrobelek0403

bo ja nie ufam zadnemu onlinowi lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

hmm, nie wiem dlaczego, ale byłam przekonana, ze w tym roku można się rozliczać tylko on line przez e-deklaracje ;) whatever, mężu wczoraj nas rozliczył i mam nadzieję, że jaj żadnych nie będzie ;)

wrobelek0403

hmmm, dowiem sie, jak zaniose pita lol

a nie wiecie, czy składając pit musze miec już przelew podatku, czy złozyc moge teraz a zapłacic do 30.04???
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

justynaaaa2

wróbel nie musisz, ważne żebyś wpłaciła do 30.04 :)