Forumki z Frankfurtu - POMOCY!!!

Zaczęty przez magda_ok, 30 Lis 2007, 08:22:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magda_ok

Znacie moze jakies tanie, w miare przyzwoite hotele/pensje/mozliwosci przenocowania we Frankfurcie? Mam jechac w kwietniu na targi i ceny hotelow mnie powalily.. ponad 200€ za noc!

foszek

magda_ok, nie wiem w jakich Ty hotelach pytalas.
Ja moge Ci polecic hotel ibis, maja przyzwoite ceny, serwis, niedaleko centrum... za kies 59 €
Zobacz tutaj:
http://www.ibishotel.com/ibis/fichehotel/de/ibi/1445/fiche_hotel.shtml

Znam tez tansze hoteliki, za okolo 30-40 € w poblizu HBF ale nie wiem jakie one sa,

magda_ok

Problem polega na tym, ze jade na dosc duze targi, wiec cena wszystkich hoteli rosnie o "1000%" kumpel kiedys nocowal w jakims katolickim hotelu (!) i tam ceny nie rosly w czasie targow. Tylko nie pamieta jak hotel sie nazywal ;)

foszek

magda_ok, sprawdz ten link co Ci podalam tam mozna sprawdzic rowniez ceny pokoi w danym okresie.
Kiedy dokladnie planujesz tutaj pobyt? I na ile ? Latwiej bedzie mi sie popytac :mrgreen: Naokolo siebie mam pelno hoteli

magda_ok

W ibisie juz patrzylam, w tym okresie nie ma ZADNYCH wolnych pokoi. Targi sa od niedzieli do czwartku (06.04-10.04) Ja chce tylko jeden nocleg. No i w tym okresie ceny hoteli sa zabojcze. Juz szukalam w necie w roznych wyszukiwarkach.
Takze chyba nawet nie ma sensu pytac gdziekolwiek. Ale i tak dzieki za pomoc - a jakby wpadla ci do glowy jakas pensja, internat ( ;) ) to daj znac!  
Dzis pomolestuje kolege, moze sobie przypomni jak sie ten katolicki hotel nazywal ;)

mayagaramond

magda - ja pracujac na targach nocowalam w schronisku. 069 6100150,
Mozesz tez sprobowac schronisko w moguncji (dojazd jest OK) - 0613185332
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

magda_ok