fotograf, kierowca, dj-jak za nich pałacić na sali?

Zaczęty przez grudniowa, 11 Sie 2007, 12:45:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

grudniowa

Hej! Witajcie na nowym forum :)
POwiedzcie, jak to jest z fotografem, DJ, kierowcą na weselu? Płacicie za nich całą sume jak za gościa weselnego? A może jakoś inaczej się to rozwiązuje?

brawurka

ja płacę jak za każdego gościa, podobno czasem nie płaci się za Młodych, ale u mnie placi się za każdego:(

inkageo

Za gości płacimy 150 zł (po wynegocjowaniu w dół ze 160 zł), a za obsługę czyli fotografa i DJ-ów po 50 zł. Menager wychodzi z założenia, że nie będą mieli czasu zjeść tyle co goście..
Za dzieci do 7 lat nie płacimy nic (będą miały swoje krzesła i nakrycia), a za starsze jak za dorosłych.
Imagine there is no hate

nionczka

My placilismy za fotografa jak za normalnego goscia. W Hiszpanii nie daje sie jedzenia pracujacym w czasie przyjecia. Tak wiec dj nie jadl, ale dla fotografki przygotowalismy miejsce bo byla z Polski i spedzila z nami caly dzien. Jeden talerzyk wiecej nas nie zbawil. Poza tym to nie bylo typowe wesele tylko kolacja z tancami (21-2.30).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

My placilismy za wszystkih.
Za dzieci pol ceny.

Damwid

Ja niestety muszę płacić za wszytkich czyli prawie 200 zł od osoby. Będę próbowała negocjować bo co może zjeść 2 letnie dziecko, ono podziubie tylko. Zastanawiałam się zeby nie zapraszać dzieci, ale z jednej strony jak wesele bez dzieci a druga co jednej kuzynki dzieci nie zaporszę a siostry mojej zaproszę? Mam mały dylemat, ale myślę ze może coś się wynegocjuje.;-)

foszek

Dlatego najlepiej od poczatku poruszyc ta kwestie z sala. My za tzw obsluge wesele(zespol, fotograf, kierowca i jak znajde to rowniez kamerzysta), bedziemy placic 50 %. Dzieci do lat 7: 0 zl, 7-12: 50 % ceny

kamelia04.08.2007

1. za pracowników obsługi: dj, kamerzysta, fotograf, pan od fontanny czekoldaowej-50% stawki
2. dzieci do lat 3 - bez opłat
3. dzieci do lat 13 - 50 %
4. powyżej 13 lat - 100%
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane