Wiosna 2015!

Zaczęty przez golinda, 15 Lut 2015, 10:30:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka


dragonfly

Cytat: didi_loczek w 19 Lut 2015, 14:28:59
dragonfly, a gdzie Wy się tak w ogóle wybieracie? Pisałaś?
Kuala Lumpur, akurat w ten weekend w UK Dzien Matki wypada (oprocz jednej laski, kazda z nas ma dzieci), wiec chyba lepiej nam sie moglo trafic lol Caly weekend na zakupach, spa, porezerwowane mamy super knajpy, w hotelu jestesmy na pietrze, gdzie nie moga przebywac dzieci do lat 12 lol lol lol



dragonfly

Dzieki dziewczyny! Ta druga potrzebuje na takie nienachalne bankiety, bez zadecia, koncza mi sie juz pomysly (kiecki) co zakladac, bo co chwile jakies imprezy, tylko towarzystwo ciagle to samo lol lol

wrobelek0403

dragon, zacznij sprzedawac  stare, co Ci bedą zalegac w szafie lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

#81
Świetne.

Kupiłam żółte spodnie. Oficjalnie są na Apreski, ale będę je też nosić poza kurortami ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

kurde, mnie tak kusi cos zółtego, mimo ze to nie jest moj kolor :knuje:

zółte rurki najchetniej na wakacje :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Maya super sa! Lubie taki intensywny zloty.
Wrobel, to Moze wlasnie zolte spodnie/spódnice sobie spraw? Niewiele osób znam co udźwignie żółty w okolicach twarzy :)

wrobelek0403

dragon, no pomierze, jak cos sie pojawi wiosną.

w sumie ostatnio przekonałam sie do złota, musi byc nieduzo, malutkie kolczyki, łancuszek, ale daje rade :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu

dragon, świetna ta czarna!
i ja lubię FC

mayagaramond

Przyszły moje czerwone skórzane spodnie :)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

salsa

Cytat: dragonfly w 19 Lut 2015, 14:42:23
Kuala Lumpur, akurat w ten weekend w UK Dzien Matki wypada (oprocz jednej laski, kazda z nas ma dzieci), wiec chyba lepiej nam sie moglo trafic lol Caly weekend na zakupach, spa, porezerwowane mamy super knajpy, w hotelu jestesmy na pietrze, gdzie nie moga przebywac dzieci do lat 12 lol lol lol
I Ty się zastanawialas czy jechać ¿???????

Strasznie zazdroszczę

A sukienki bardzo fajne

DRAGON a jak u Ciebie z powrotem do figury?  Bo u mnie średnio żeby nie powiedzieć kiepsko....
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Maja fajne spodnie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

dragonfly

Salsa, u mnie kiepsciunio lol lol a niby kp laske mialo ze mnie zrobic lol lol


salsa

Dragon ze mnie raz zrobiło i więcej nie chce. Lol
Musze się wziąć za siebie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

ddu

ja też się muszę wziąć za siebie. i przytyć.
bo z mnie kp wyssało wszystko
biust to teraz chyba wklęsły będę miała
aaaaa

ddu

o właśnie, tę spódnicę kupiłam wprawdzie już kiedyś tam, ale teraz zaczynam na dobre nosić,
ostatnio na koncert Fisza, ale był taki tłok, że nawet jakbym w worze pokutnym była, to nikt by nie zauważył

tiliam

Maya

Fajne spodnie! Zwłaszcza te żółte!

A takie skórzane spodnie to sie dobrze nosi? Nigdy nie miałam, mam wrażenie ze człowiek sie w tym strasznie poci i ze cieżko to założyć/zdjąć  :mysli:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Ddu ale jesteś szczupła!
Świetna ta spódnica
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jestynka

aaa!!!!!! świetne żółte spodnie :)

ddu,bardzo jesteś szczupła,zawsze byłaś  ,ale teraz to już wogóle,

mi też cięzko dojść mam jeszcze +6 kg,które uparcie się mnie trzymają
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: tiliam w 20 Lut 2015, 15:52:03A takie skórzane spodnie to sie dobrze nosi? Nigdy nie miałam, mam wrażenie ze człowiek sie w tym strasznie poci i ze cieżko to założyć/zdjąć 

Uwielbiam skórzane spodnie (zresztą spódnicę też)  Skóra oddycha, te czerwone są też na górze na podszewce, tylko bez sensu zrobili, bo podszewka jest z poliestru lol


"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

aja

#98
też bym chętnie kupiła skórzane
do tej pory kupuje te a'la skórzane ;) i świetnie sprawdzają mi się przy sesjach z noworodkami bo jak na mnie "sikną" to nie jestem mokra :D