Wiosna 2015!

Zaczęty przez golinda, 15 Lut 2015, 10:30:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

aja

Ja taka wiosnę poczułam, że kupiłam sobie koszule i wyglądam w niej jak własna ciotka
ale kolory mi się spodobały
na kurtkę z zary będę polować, podoba mi się do latania kolo domu tylko szkoda mi na nią prawie 500zł...liczę ze przecenia? 

golinda

Cytat: malutenka w 16 Lut 2015, 18:36:48Talia superlow - czy wychodzi z nich dupa? :D Bo są fajne, cenowo też przystępne i bym chciała.

nie, absolutnie, one z tyłu są normalne, z przodu niższe

konwalia


konwalia


wrobelek0403

konwalia, pokaz na sobie :D tu nie widac jaki ma dekolt :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Co do jeansów to są bardzo fajne. I  nic z nich nie wychodzi :D

ddu

Zwierz. Mi się płaszczyk podoba :)

zwierzatko_mojej_mamy

jestem w szoku, plaszczyk ma 4 glosy ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Ale my jesteśmy takie fajne i elegąckie, że powinny się głosy liczyć podwójnie lol

Ja bym kupiła, fajoski jest :D Pożyczyłabym Ci do niego walonki :D Mają podobne wykończenie na brzegu :D
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Cytat: szelma w 17 Lut 2015, 20:46:21Pożyczyłabym Ci do niego walonki :D Mają podobne wykończenie na brzegu :D

lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka


golinda

Cytat: konwalia w 17 Lut 2015, 17:19:43
https://m.zalando.pl/zalando-essentials-2-pack-bluzka-z-dlugim-rekawem-bialy-za821d01y-q11.html


Zostawić czy za duży dekolt do pracy? Jakościowo bardzo fajne

zdecydowanie odesłać, ale nie ze względu na dekolt, a na koronkę... brr...


wrobelek0403

1 i 2 tak. 3 out, ta koronka jest rzeczywiscie okropna :D na zdjeciu ze sklepu w ogole jej nie zauwazyłam.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

oddaję, już spakowane, 1 i 2 zostają


aja

ja bym zostawiła tylko 2


szkoda że pózńo zobaczyłam jeansy u golindy- chciałam zwykłe choc jaśniejsze ale wszędzie panuje moda jeszcze na dziury i takie kupiłam
nie wiem czemu stwierdziłam że w h&m nie bedzie i nawet tam nie zachodziłam



szelma

Pierwsza boska! Druga też fajna, ale nie w moim stylu. Ale pierwsza przeboska! Skąd to?
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


dragonfly

Szelma, French Connection (sale)
Didi ta pierwsza chyba wezme, ale i tak zamierzam zaszalec zakupowo juz na miejscu lol lol

wrobelek0403

dragon, pierwsza super!! druga ok :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

dragonfly, a gdzie Wy się tak w ogóle wybieracie? Pisałaś?