Wiosna 2015!

Zaczęty przez golinda, 15 Lut 2015, 10:30:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

myslicie, ze jak podesle linka P, to sie domysli?? lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Myślę, że tak, tylko uważam, że szkoda tyle kasy na Korsa...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

nie, no ja zartuje :) nie chciałabym zeby wydawał tak bezsensowną ilosc kasy na torebke :D niewazne jakiej marki :D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

no jakby za tyle dostał chanel, to jak najbardziej :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

wrobelek0403

#29
na razie to ja WCIAZ czekam na jego torbe, miała byc po Nowym Roku :headbang: no w sumie nadal jest po NR lol tylko juz 1,5 miesiaca :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

damka

Golinda nie tyle spodnie super co Ty w nich, jestem pod wrażeniem :)

Michael Kors jest w ogromnej ilości w TK Maxx.

wrobelek0403

Cytat: damka w 15 Lut 2015, 22:08:17Michael Kors jest w ogromnej ilości w TK Maxx.

nie umiem tam szukac lol

ale dobrze wiedziec, moze kiedys zajrze :) dzieki :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: damka w 15 Lut 2015, 22:08:17Golinda nie tyle spodnie super co Ty w nich, jestem pod wrażeniem

dzięki  bighug

czy ty masz jeszcze tę koleżankę od burberry? ;D

damka

a co trzeba? mogę zawsze zapytać, żaden problem

salsa

Golinda super wyglądasz w tych spodniach. Z koszul podoba mi się ta, ktorej nie wziełaś ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 16 Lut 2015, 13:53:20Z koszul podoba mi się ta, ktorej nie wziełaś

nie wzięłam, tylko dlatego że już nie było rozmiaru :)
a teraz widzę na www, że produkt już niedostępny. szkoda...

didi_loczek

Cytat: golinda w 16 Lut 2015, 13:56:29
nie wzięłam, tylko dlatego że już nie było rozmiaru :)
a teraz widzę na www, że produkt już niedostępny. szkoda...


Na niemieckim jest pełna rozmiarówka:
http://www.hm.com/de/product/64087?article=64087-C#article=64087-C

Jakby co.... służę :D

golinda

Cytat: didi_loczek w 16 Lut 2015, 14:05:46Jakby co.... służę

ooo kochana bighug
zajrzę dzisiaj do hm, bo mieli mieć dostawę. jak nie będzie to się uśmiechnę :)


malutenka

golinda, pytanie techniczne o dżinsy. Talia superlow - czy wychodzi z nich dupa? :D Bo są fajne, cenowo też przystępne i bym chciała.

zwierzatko_mojej_mamy

bry, mac mi kupila piekna kurtke narciarsko-zimowa roxy + zauwazylam, ze mam fila na punkcie kwiotkow i sie zakochalam we wiosennym plaszczyku zakopanskim lol zapewne mi odradzicie kupno lol

kurtka:
https://www.zalando.pl/roxy-jetty-kurtka-snowboardowa-kolorowy-ro541f00e-t12.html

plaszczyk - ten po lewej:

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

didi_loczek

Kurtka narciarska super! Płaszczyk... hm, powiedziałabym że dyskusyjny ;)

inkageo

#42
Ja mam te same dżinsy, nic mi nie wyłazi, są bardzo wygodne :)
Imagine there is no hate

aja

Torebka super i przyjemny kolor

goga

no co wy! chusteczka w kwiaty na głowę, sznurowane czerwone kozaki i look jak się patrzy do zespołu ludowego ;)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mayagaramond

Sprzedadzą ci w nim alkohol? lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

malutenka


callja

zwierzątko prezent od mamy superowy, a płaszczyk... Ty nie z tych pomykających w garsoneczce i na obcasikach, ergo uważam, że będziesz się w nim świetnie prezentowała - na luzie i bez zadęcia :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

zwierzatko_mojej_mamy

hehehe :D on tylko tak wyglada szeroko i dziwnie, normalnie jest dosc waski i  z szarej bawelny takiej bluzowej ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Sam pomysł z taką kolorową podszewką fajny, ale z kieszeniami przekombinowali.
Imagine there is no hate