Wiosna 2015!

Zaczęty przez golinda, 15 Lut 2015, 10:30:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

ddu, ale z Ciebie laska, pozazdrościć!!
Pięknie wyglądasz :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /




didi_loczek

Justynna, bardzo fajne zakupy :).

Mnie się spodobał bezrękawnik w H&M. Byłby akurat na jesień na spacery z wózkiem. Szkoda, że nie kupiłam od razu, muszę jechać jeszcze raz.

golinda

a dla mnie ddu powinna z 8kg przytyć :blush:

ddu

bez przesady z tymi 8, ale oczywiście, że powinnam :D
próbuję wczoraj zjadłam taką kolację, że w nocy spać nie mogłam,
młodego prawie nie karmię, więc może skończy się znikanie kalorii w kosmosie,
jem praktycznie codziennie makarony...

za miesiąc ze  3 na plusie będzie ;)

ddu

justyna, fajne zakupy, spódnica ciekawie wygląda, ciekawa jestem, jak na żywo. pokażesz się?


Justynna

Cytat: ddu w 22 Lut 2015, 15:32:55justyna, fajne zakupy, spódnica ciekawie wygląda, ciekawa jestem, jak na żywo. pokażesz się?
Dzięki. Jasne, zrobię zdjęcie.


kamu2

Justynna zakupy fajne, buty świetne.
Potwierdzam , że jeansy Golindy są świetne , sama takie mam (ale niestety tak super to w nich nie wyglądam jak Golinda ) i faktycznie nic z nich nie "wychodzi" a ja mam rozmiar 40 , czas się za siebie zabrać :)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

golinda

co do tych jeansów - one są super, bo to nie są biodrówki. są niskie z przodu, ale z tyłu wysokie (szyte chyba coś jak ciążowe :D) i dlatego świetnie się je nosi, żadne schaby się nie wylewają, a z przodu niziutkie i wygląda to lepiej niż w wysokich i lepiej niż w klasycznych biodrówkach


mobka

Kamu, chyba o innych piszesz, bo te mają normalną jeansowa rozmiarowkę typu 26/32.
Ja szukam fajnych kolorowych spódnic, ale mam wrażenie, że wszystko bardziej jesienne niż wiosenne. Ktoś coś wiedział?


inkageo

Cytat: golinda w 23 Lut 2015, 11:36:35
co do tych jeansów - one są super, bo to nie są biodrówki. są niskie z przodu, ale z tyłu wysokie (szyte chyba coś jak ciążowe :D) i dlatego świetnie się je nosi, żadne schaby się nie wylewają, a z przodu niziutkie i wygląda to lepiej niż w wysokich i lepiej niż w klasycznych biodrówkach
Zgadzam się, właśnie mam na pupie :)
Imagine there is no hate

damka

Cytat: golinda w 23 Lut 2015, 11:36:35
co do tych jeansów - one są super, bo to nie są biodrówki. są niskie z przodu, ale z tyłu wysokie (szyte chyba coś jak ciążowe :D) i dlatego świetnie się je nosi, żadne schaby się nie wylewają, a z przodu niziutkie i wygląda to lepiej niż w wysokich i lepiej niż w klasycznych biodrówkach

a ten model jakoś się nazywa? Moje spodnie sie już wytarły kompletnie,,,

inkageo

Imagine there is no hate

callja

O, muszę iść i przymierzyć... Nienawidzę, gdy mi się spodnie zsuwają z "odwrotnej strony" :crazy:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /




konwalia

Cytat: Justynna w 24 Lut 2015, 14:39:10
Czy miała któraś te spodnie z Mango? Warto?
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/bawe%C5%82niane-spodnie-rurki/?id=33070114_KA&n=0&ts=1424784307794

Wyglądają fajnie, choć ja już sobie z mango dałam spokoj, mało co jest ok w realu dla mnie, a na kasę się czeka i czeka....

Laski a kupujecie w aggi?  Jak z jakością?

calla

Cytat: Justynna w 24 Lut 2015, 14:39:10
Czy miała któraś te spodnie z Mango? Warto?
http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/bawe%C5%82niane-spodnie-rurki/?id=33070114_KA&n=0&ts=1424784307794

dokladnie tych nie, ale mam jedne rurki bez wywiniec i jedne proste nogawki. Oby dwie pary super. Bardzo lubie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)